Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брой 8 - 2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брой 8 - 2004

    Брой 8 вече е приключен и през следващата седмица ще бъде на пазара. Към него ще получите и страхотен календар за 2005 г. на Gladiator Offroad Technik! Утре ще постна негова картинка и корицата.

    СЪДЪРЖАНИЕ БРОЙ 8

    6. H3 – BABY HUMMER
    10. Петият - RANGE ROVER SPORT
    13. Jeep Gladiator се възражда
    14. Нов двигател и отличие заVW Touareg
    15. СПЕЧЕЛЕТЕ 100 НАГРАДИ ОТ КОНКУРСА “4х4 на годината”
    16. Новини 4x4
    17. Официално класиране 2004 г. на Приключенски шампионат EXTREME
    18. BG премиера - HYUNDAI TUCSON
    29. АБОНИРАЙТЕ СЕ!
    20. SEMA SHOW 2004 – Меката на off-road пазара
    22. Фотосафари с Land Rover
    26. СОФИЯ ТРОФИ 2004 – Бистрица закри Шампионата
    30. Челен опит: JEEP WRANGLER TUNING
    34. DAKAR 2005 – Кой, Кога, Къде
    38. SNOW EXTREME
    42. Другото лице на Aprilia
    44. Празничен маршрут: Трявна
    48. Историята на чаровния грозник – Steyr-Daimler-Puch PINZGAUER
    52. ОТ ПЪРВА РЪКА: “Pinzgauer просто няма аналог” – интервю с Младен Павлов – Маджо
    54. Записки на начинаещия: Бензиновите двигатели (част І)
    56. FUN: Жена зад волана
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    Корицата

    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Календар

      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Абе де го тоя брой. Днеска 5 вестникопродавници обходих и никъде.
        То верно, че тая седмица още не е свършила ама Венци явно го е докопал. Ама той нали е с връзки

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от linux.lab
          Абе де го тоя брой. Днеска 5 вестникопродавници обходих и никъде.
          То верно, че тая седмица още не е свършила ама Венци явно го е докопал. Ама той нали е с връзки
          И аз търсих на много места и накрая един човечец ме съжали и ми каза че сигорно от петак ще го има по бутките за веснициЧ
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #6
            Здравейте, моя е грешката, че не уточних деня на излизане, но в събота и аз още не го знаех. Всъщност списанието е напечатано, но сега му влагат календара и го опаковат. Утре ще го раздадем на разпространителите, така че в събота сутринта ще е на пазара. А ако утре рано ми дадат бройки, това значи, че и софийските абонати ще го получат още утре.
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #7
              Благодарим за справката.Няма да се лутаме като мухи без глави по бутките да търсим!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от linux.lab
                Абе де го тоя брой. Днеска 5 вестникопродавници обходих и никъде.
                То верно, че тая седмица още не е свършила ама Венци явно го е докопал. Ама той нали е с връзки
                Изглежда Венци е с по-големи връзки от София)))
                БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                Коментар


                • #9
                  Така е редно. Що иначе ще седи на тоя ветровит админ-ски пост в offroad-bulgaria

                  Коментар


                  • #10
                    А бе айде сега... Тва си е истинската корупция, не като нас кокошкарите. Щото аз днеска се опитнах да бутна на един сергиджия некви кинти, ама - нищо...(((

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Стефан
                      А бе айде сега... Тва си е истинската корупция, не като нас кокошкарите. Щото аз днеска се опитнах да бутна на един сергиджия некви кинти, ама - нищо...(((
                      явно малко си бутнал а най-верояно си бутал на неправилният човек...най-добре е да е на някой който ги има вече,в случая Венци)))
                      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                      Коментар


                      • #12
                        Ми и аз тва редим. Ей го, баровците си се уреждат, па на нас и рушвета ни ни зимат. Еййй батка, нема радос зъ циганинът...(((

                        Коментар


                        • #13
                          Абонамент...

                          Нали сте наши хора ще ви кажа и вие как да се уредите Издателите на списанието са силно корумпирани и само срещу един абонамент (даже и през интернет) ви го доставят навреме и без да търчите по будките... такива ми ти работи...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            Лелеййй! Абонаментна корупция, скивай как културно! Европа брато, почва да се усеща! Да зема да пробвам ли...

                            Коментар


                            • #15
                              Потвърждавам, че утре сутринта сме на пазара, а пратките за абонатите наистина вече потеглиха
                              относно корупцията - аз лично пия водка
                              Ако ELEKTRIK чете, нека мине през редакцията, когато му е удобно, хем да си вземе списанието, а и да ни прозвъни един кабел, че ни прави проблеми.... И такива услуги влизат в корупционната ни схема
                              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X