Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МИСТЕРИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МИСТЕРИЯ

    Значи става дума за 2 снимки в брой 4 на списанието,а именно за снимката на корицата и снимката на същото червено Сузуки на страница 24,в статията за БАХА АЛБЕНА.
    И на двете снимки е един и същ момент,а именно заставането на "нос" на Сузукито,като тази вътре е миг преди снимката от корицата.И какво е мистериозното?Еми на първата има едни лепенки на предният капак,а на другата вече ги няма.Имайки впредвид че разликата във времето е само миг,както казах,чудно ми е как са изчезнали???
    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

  • #2
    Глей сега. Сузуки или е самурай, или очаква скоро да стане. А па както е известно от киното, самураите хоп тва, опа онова, къв е проблема? Само господаря, тъй де, Шефа, да каже, и готово. И ти като пораснеш и станеш японец, и ти така ще можеш. Кво завиждаш?

    Коментар


    • #3
      разгадаване на мистерията

      Всъщност, наистина кадрите са два последователни, а лепенката не е хвръкнала, а просто е изтрита специално за корицата, защото знаете как стои въпросът със скритата реклама Ако бяха останали, Гладиатор трябваше да плащат и дори да си купят правата върху снимката, защото дори ние не гри притежаваме, те са на фотографа. Така че това е обяснението.
      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

      Коментар


      • #4
        "Бате" Стефане,Самурая не е ли Сузуки...

        София,много майсторски триете)))дори калта по капака и пръските вода стоят на мястото дето е "била" лепенката)))
        БРАВО
        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

        Коментар


        • #5
          Е тъй де...
          Леле мале, кви ужаси със снимките... Добре де, ми ако например имам гадже, мога ли да имам негова снимка, и на кой трябва да плащам за лиценз?

          Коментар


          • #6
            може, може

            може да имате снимка, стига гаджето да не е облечено например с блузка с някоя марка върху нея и ако не седи челно на будките, където да я виждат хиляди клиенти
            но иначе за мацките с джиповете отзад е напълно безплатно
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #7
              Ох. Ех. Хм. Значи излиза така: гадже без етикети, и нямам право да го държа в будка, но мога както във, така и върху собствения си джип. Обаче за транзита до вътре в къщи - мито. Или лиценз?
              Егати държавата, добре че нямам гадже...

              Коментар


              • #8
                но на корицата на брой 6 има две "джипки" и са претрупани със реклама.
                от друга страна ако има репортаж за Париж/Дакар например ще ви трябва около месец да триете за да сложите 4-5 снимки)))
                БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                Коментар


                • #9
                  така е

                  но в случая това са спонсори на състезание, на което сме съорганизатори, а и са рекламодатели в списанието, така че им се полага. А при Париж-Дакар няма да трием, защото това са си генерални спонсори, а ние ползваме медийните снимки, така че фотографът ни няма да има претенции.
                  [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                  Коментар


                  • #10
                    snimki

                    kolko po prosto 6te e ako vmesto snimki slagate po edin platen 4eren pravoagalnik
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • #11
                      май не съм ясна

                      не бъркайте, моля, основни понятия. Явно не сте работили в медия, но защо не обърнете внимание дали в някое предаване по телевизията например може да се спомене нечия марка или да се покаже някакъв продукт пред камерите (ако не е на рекламодател)- няма да видите, защото е забранено и то със закон, по който ги гонят с убийствени глоби до дупка. Така е в цял свят и е крайно време и тук да се научим да пазим авторските права, основните принципи на конкуренцията и защита на клиента.
                      Мисля, че досега не сме ви ощетили откъм снимков материал в списанието, а корицата на бр. 4 и така е достатъчно атрактивна, нали?
                      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                      Коментар


                      • #12
                        )))))))))))
                        Стига бе, никога ли не си виждала гавраджии, който не са се уговорили предварително? Е това е, веднага се разбират и се организират тихомълком) Кой ти връзва кусур, еле па сериозно? работата беше да се тегли майната на свят, в който всичко е в ценорасписа, и даже и просто картинките са с фактура.
                        А па някой като толкова държи на кви да е права, да се сети и за мойте, и да ми плаща, че си трия очилата да гледам кво прави. Като е с пари, да не го показва... Ний един от друг не искаме, ще си гледаме нашите картинки.

                        Коментар


                        • #13
                          Леле тук направо ще се сбиете спокойно бре хора.
                          Сега щом от редакцията на списанието са решили че ще е без реклами добре.Те си решават.Вие какво снимките с джипове заради рекламите ли ги гледате или за самата машина.По въпрос за рекаламите в предаванията много пъти съм виждал как правят сумати реклами на какво ли не.То някой гост то водещите.А пък съм виждал и как се правят че няма да кажат някоя фирма а после "Оп без да искам".Е не е така.Едно списание може да си прави каквато иска реклама.Аз лично не вярвам че примерно някоя фирма за тунинг на джипове да каже нещо против че на снимката на еди кой си джип си личи тяхното име.Е това спорет мен е БЕЗПЛАТНА РЕКЛАМА.И ако тя не накарнява имиджа на тая фирма няма лошо да стой.
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            Аз останах с впечатлението, че който е турил някъде реклама, после ще дере списанието, че не му е платило задето показва снимката. И ми докривя. То това със съденето за кво да е, нали вече на запад си е просто индустрия...

                            Коментар


                            • #15
                              леле какви световни проблеми създадох с тия мой наблюдателности
                              що се отнася до Париш-Дакар,генералните спонсори са най-много 2-3,другите са просто рекламодатели.
                              ТИК-ТАКЛ на болидите на Ферари,например,какви спонсори са(едвам им се вижда надписчето)???а никой не ги трие.
                              или погледнато от друг ъгъл...някой ме спонсорира и съм му лепнал стикерите...и защо ще ми го триете,човека е дал пари за да му показвам продукта и в крайна сметка какво???
                              офффффффффффффффф...много задълбахме темата и напълно излишно според мен...
                              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X