Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЕТИ КОНКУРС "4Х4 НА ГОДИНАТА"!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТРЕТИ КОНКУРС "4Х4 НА ГОДИНАТА"!!!

    Списание OFF-road BG със съдействието на OFFroad-Bulgaria.com обявява
    ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН ЧИТАТЕЛСКИ КОНКУРС 4x4/SUV НА ГОДИНАТА

    За трети път дойде време вие, читателите на единственото 4х4 списание в България и потребителите на най-големият оф-роуд портал да дадете тежката си дума, която ще определи звездата сред високопроходимите автомобили, всъдеходи и пикапи, официално продавани у нас.
    И тази година вие ще определите кой е най-добрият.
    Ще ви представим новите модели, за които официално ни бе предоставена информация от вносителите до 1 август. На база на вашето гласуване ще бъде избран 4х4 НА ГОДИНАТА 2006. Победителят ще бъде обявен след приключване на гласуването на 15 януари, 18:00 часа, следващата година, като фирмата-вносител ще получи специалната грамота “4х4 НА ГОДИНАТА 2006 – избор на читателите”.

    МОЖЕТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ ПО НЯКОЛКО НАЧИНА:

    1. Чрез изрязване и изпращане на специалния талон от списанието на адрес: София 1164, ул. Галичица 37, Сибо медиа ООД.
    Можете да изпратите и обикновено писмо с вашия избор по пощата, или да пуснете писмо или копие на талона на факс: 02 962 71 42
    2. Да пишете на e-mail: magazine@offroadbg.net
    3. Чрез гласуване тук

    Всеки гласувал извън форума трябва да изпрати задължително трите си имена, тел./e-mail за връзка и адрес за кореспонденция. Ще се радваме ако с няколко думи ни кажете защо сте избрали точно този автомобил.

    ВНИМАНИЕ!
    Покупката на списание OFF-road BG не е условие за участие в играта,
    Всеки има право да гласува само по веднъж и само за един от изброените автомобили.

    ПРЕДЛОЖЕНИЯТА ЗА ГЛАСУВАНЕ

    1. Audi Q7


    2. BMW X3


    3. Cadillac Escalade


    4. Chevrolet Captiva


    5. Daihatsu Terios


    6. Hummer H3


    7. Hyundai Santa Fe


    8. Jeep Commander


    9. Jeep Compass


    10. Mercedes GL


    11. Mitsubishi L200


    12. Saab 9-7X


    13. Santana 300/350


    14. Santana PS-10


    15. SsangYong Actyon/Actyon Sports


    16. Subaru B9 Tribeca
    Последно редактирано от Sofia; 13-02-07, 11:25.


  • #2
    Ами хайде, пускайте анкетата да гласуваме
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Айде, почнА се ...
      Трая си бе, стига сте ме зяпали.

      Коментар


      • #4
        Ама к'во ще избираме 4х4 ... или SUV ..??/
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          Ми те нали и суфовете са щар по щар.
          Аз викам, да пронюхаме отнекъде коя фирма обещава целата щайга бира се за нас да си е, да се наговорим и да я спечелим. Барем ше има повод да си кажем по некоя глупост на живо.

          Коментар


          • #6
            Странно, тази анкета (за разлика от първата например) излежда балансирана, с изключение на #14 - Сантана PS10, някак си въобще не се вписва между останалите. Гласувам за него..

            Коментар


            • #7
              И аз гласувам за Сантана PS10 просто той най-ми пасва от всички изброени
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                Твърдо L200 !

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа
                  И аз гласувам за Сантана PS10 просто той ми е най-мипасва от всички изброени
                  Мда..

                  Коментар


                  • #10
                    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                    Коментар


                    • #11
                      Тази анкета е нещо като "кой мотор става и за крос, и за ендуро, и за траял?" Е, няма такова животно!

                      И аз съм за L 200, като донякъде покриващ всички изисквания
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                        Тази анкета е нещо като "кой мотор става и за крос, и за ендуро, и за траял?" Е, няма такова животно!
                        Не Жоре, не сме си поставяли цели да изберем най-добрия, а просто най-харесвания от читателите автомобил. Това са само нови машини или фейслифтове, официално дебютирали на българския пазар през тази година.
                        Това е - всеки има вкус и си харесва някаква машина, ние просто събираме броя гласове.

                        Коментар


                        • #13
                          Нека станем трима за Santana PS-10 Това е моя избор, защото отговаря на зададените условия- 4х4 на годината пък и се доближава до нещо... по-така

                          А може ли тук да пусна и гласа на баща ми или да пиша мейл
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            Най-харесвания от мен?
                            Хъ-хъ-хъ
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              Защо го няма новото ГрандЧероки 2006.
                              Дана45 отпред и Дана60 отзад. Такива големи дифове и Тойотите нямат. Задните му носачи са дълги 80см. Такива дължини има само при тунинговите окачвания. Не случаино за него липсват лонг арм китове.
                              Три електроно блокируеми дифа. На Командера са същите ама....
                              А за Компаса с тва предно за икономия на гориво дори не ми се говори.
                              От БалканСтар маи хептен са изтрещяли. До колкото разбирам те дават предложенията.
                              Тойотите къде са. Или те нямат премиера.
                              СантаКлаус РС-10 ANibAL e кола за ценители. През 2006 по ръбата не може да бъде.
                              Имам чуството че при така зададените условия някои хора ще гласуват за да спечелят те а не колата която им харесва.
                              ПАРКЕТИ Колкото и да я мразя тая дума ще трябва да я употребя. Някои виждал ли им е хилавите носачи.
                              Като става въпрос за УНИВЕРСАЛЕН автомобил не виждам как могат да се сравняват с Н3.

                              Това е моя избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X