Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СПРАВОЧЕН АЛМАНАХ "БЪЛГАРИЯ 4Х4"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СПРАВОЧЕН АЛМАНАХ "БЪЛГАРИЯ 4Х4"

    За тези, които в момента избират своя нов автомобил и са спрели избора си на такъв със задвижване 4х4, от най-голяма полза ще бъде специалното ни издание "България 4х4"!



    Ето какво ще намерите в него:

    СПРАВОЧНИЯТ АЛМАНАХ БЪЛГАРИЯ 4Х4 се фокусира към представените у нас автомобили 4х4, пазара, бизнеса, аксесоарите и тунинга за тях. Изданието е разделено на няколко основни раздела:
    Intro 4x4 – кратко представяне на видовете 4х4 задвижване, история и важни факти. Статистики за продажбите в България и тенденциите на пазара.
    Премиерите у нас и по света в началото на есента и очакванията до края на десетилетието.
    4x4 Light в раздела са разгледани всички леки коли със задвижване на четирите колела, предлагащи се у нас – от компакните Fiat и Suzuki до мощни лимузини като Mercedes, Audi и Jaguar и спортни машини като Subaru и Porsche.
    Плюс кросоувърите – преходните автомобили между леките и SUV.
    SUV стихията на сегмента 4х4. Почти не остана автомобилен производител, който да не предлага автомобил с повишена проходимост. Компактни или огромни, груби или фини, машините, които всички наричаме “джипове”, заемат все по-висок пазарен дял. Плюс пикапите – идеалните превозни средства за развлечение и работа едновременно.
    Бизнесът 4х4 – Напоследък и у нас набират популярност практичните автомобили, които могат да ви свършат работа, независимо от пътните условия.
    Тук са разгледани лекотоварни и пътнически бусове и миниванове.
    Зона 4х4 – полезна информация за тунинг на високопроходими автомобили, подготовка за спорт и експедиции. Представяне на екзотични машини, спортни и приключенски организации, оборудване за 4х4 и т.н.
    За финал са публикувани ценовите листи на всички продавани у нас 4х4
    автомобили според официална информация от фирмите вносители. Плюс индекс на рекламодателите, с координати и кратко описание на дейността.
    БЪЛГАРИЯ 4Х4 е в тираж 10000 броя и е на пазара на 25 септември 2006 г. Цена 5 лв.
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    Да! Заслужава си да се вземе -- това е една енциклопедия на съвременните джипки(СУВ-ове) Много добре е сестиматизирано-идеален избор ако някой реши да си купува нова колица 4х4

    П.С. Сега ако пуснете след някой друг месец подобен справочник и за 4х4 машини които се предлагат 2 ръка няма повече какво да се каже против вас
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от stojan_defender-a
      П.С. Сега ако пуснете след някой друг месец подобен справочник и за 4х4 машини които се предлагат 2 ръка няма повече какво да се каже против вас
      Разбрах, че си си го купил на Панаира и се радвам, че ти е харесал!
      А относно "втората ръка" - ако ми кажеш как може да се събере тази база данни, с удоволствие ще го направим
      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

      Коментар


      • #4
        Абе да ви кажа, преди време като че ли имаше по-голямо разнообразие от мари и модели 2-ра ръка. Сега продавачите се напатиха от непродаваеми екземпляри, ценни само за ценители и на пазара е едно еднообразие не е истина. Но дори и в този вариант базата данни ще е огромна, дори да има начин да се събере сравнително лесно...
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Че си го взех от там е истина даже ти ми го продаде

          Обема наистина ще е огормен, но може да се раздели на части (1-коли, бусове, кросоувъри; 2-джипки или там както идва) носпоред мен ще е мнооого по полезно-имам предвид, че повечето хара си купуват 2 ръка Как да се устрои ли.......отваряш мобилето и караш наред
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            А аз като минах оттам и попитах момчетата те само вдигаха рамене.х

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от stojan_defender-a
              Че си го взех от там е истина даже ти ми го продаде
              ех, да, ама само дето е била колежката, която е блондинка, а виж ме на аватара аз каква съм черна
              Пламен Исаев - нещо явно си се объркал, защото имахме момичета и рядко едно момче.
              надявам се, че няма да имате проблеми с намирането на алманаха и дано да ви бъде полезен!
              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

              Коментар


              • #8
                Простете ламерския въпрос, но има ли място, където със сигурност да ида и да си купя въпросния алманах, че нещо обикалям разни бензиностанции като улав и все удрям на камък?

                Коментар


                • #9
                  по наши наблюдения се оказа, че на много места алманахът вече е изкупен - предния ден го виждаме в някоя бензиностанция, на следващия вече го няма. Съветът ни е да попитате на касата и така ще пускат заявка за допълнителни бройки, че нещо бързо свършва... което е добре за нас, разбира се. Но не се притеснявайте, ще се предлага повече месеци, така че няма опасност да не се снабдите. Ако се наложи - ще допечатваме!
                  [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                  Коментар


                  • #10
                    здравейте
                    днес го купих от лукойл в добрич и видях че остана поне още един в 8 часа сутринта
                    ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                    Коментар


                    • #11
                      Аз също не мога да го открия в Пловдив.Ако някой знае -да казва.А няма ли начин със спедиторска фирма с наложен платеж за моя сметка/въпроса ми е към София/
                      VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                      Коментар


                      • #12
                        Днес си го купих от ЛукОил в Бяла Слатина и много ми хареса
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от inox
                          Аз също не мога да го открия в Пловдив.Ако някой знае -да казва.А няма ли начин със спедиторска фирма с наложен платеж за моя сметка/въпроса ми е към София/
                          Разбира се, че можем да ти го пратим, ако все пак не го намериш. Напиши ми адреса си на ЛС и ще го пусна с куриерче.
                          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                          Коментар


                          • #14
                            викнах куриер - до утре е при теб!
                            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                            Коментар


                            • #15
                              Благодаря ти.
                              VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X