Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БРОЙ 27 НА СП. OFF-ROAD BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    и аз разгледах списанието.....

    на нищо н,и мяза

    купете си го и ще се убедите че съм прав







    Коментар


    • #17
      Следващия изтрит пост
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        аз вече се специализирах в прошнуроването....... приемам поръчки

        Коментар


        • #19
          Ти пък що се буташ в "черния списък"?
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от quadra
            Ти пък що се буташ в "черния списък"?
            охооо
            аз съм там много преди вас....


            Първоначално публикуван от didkata_s
            Днес го взех. Още е живо и най-вече здраво. Имам само една забележка. Има доста печатни грешки от рода на сменени букви, пропуснати интервали.....Взимам го едва от няколко месеца, но ми е направило впечатление. Надявам се тази ми критика да се приеме като градивна.
            следващите постове, в които Софиа казва как имала работа и нямала достатъчно време, и с ирония споменава грешките в моя подпис, са изтрити..........

            но и двете неща са верни - има грешки (повече от нормалното) и се разпада преди да съм го прочела цялото

            Коментар


            • #21
              Карай. Дай да не я дразним повече, защото както каза в един вече изтрит пост, ако реши и задника си ще сложи в списанието
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от quadra
                Карай. Дай да не я дразним повече, защото както каза в един вече изтрит пост, ако реши и задника си ще сложи в списанието
                О, да, защото си скъсах задника миналия месец, за да направя почти сама цялото списание, но щом на никой не му харесва, повече няма да се пъна... И без това покрай това списание почти две години не взимах заплата, а и сега съм по-зле от повечето продавачки... по-добре да се пренасоча към нещо друго - по-малко мое вмешателство - повече доволни читатели!
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #23
                  Ти пък, сега се почуствах виновен...
                  Вярно че понякога съм заядлив, ама не е злобно, пък и мисля че е за добро...
                  Съжалявам ако съм те обидил с нещо...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #24
                    прощавайте, но аз като читател не се интересувам кой колко и дали получава някаква заплата...
                    плащам за това списание и искам качествен прокукт за тия пари.......
                    а дали някой взима (или невзима) пари това са си вътрешни работи на списанието според мен......

                    извинявам се за крайното изказване, но погледнато реално нещата са така


                    пък и когато някой се хване на хорото ще го играе до край

                    Коментар


                    • #25
                      Аз предлагам най-големите знайковци и можковци, вместо да си губят времето в постове, да дойдат да ударят по едно рамо. Ще черпим съответно и така няма да има толкова недоволствания

                      Коментар


                      • #26
                        добре идвам


                        ще помагам....
                        искам да помогна

                        мога да редактирам грешките

                        Коментар


                        • #27
                          :x eейй я не се заяждайте с МОЕТО любимо списание
                          че ...знаете ли

                          софи не им обръщай внимание
                          или по скоро не /ни/

                          Коментар


                          • #28
                            между другото

                            спирайте да се заяждате със списанието щото въобще не сте в час ако не е тва списание и форума нямаше да има ни ендуро шампионат ни атв че и джиповете нямаше да е същата работа

                            който много знае да гледа канал 1 и бтв та дано научи нещо за състезанията в България

                            четете си и тъпите "поп фолк" "егоис" "онанист" и прочее измишльотини без грешки и без разпадащи страници и им се радвайте :x

                            верно може и да не е на 100% перфектно но то от 1 ви клас директно в гимназия не се отива

                            списанието тепърва прохожда и се развива и според мен постепенно се подобрява сега последният брой между другото за пръв път толкова много време ми отне да изпрочета всичко което ми се стори интересно

                            имам най богатата кожлекция списания с авто мото тематика в българия от 70 те години на сам до днешни дни -издания от русия през цяла европа че и щатите почти няма страна от която да нямам броеве от различни такива издания
                            така че спокойно мога да ви кажа че не е никак зле това списание
                            а още е в самото начало
                            такива неща не стават за ден два
                            постепенно се оформят и постепенно се събират хора за да се направи както трябва
                            но и сега не е зле и за хората болни от офф болестта си е наистина един "навигатор"

                            Коментар


                            • #29
                              Хей пичове,
                              ако си правите шеги, ги правете както трябва
                              Уважавам екипа на списанието за това, което прави и смея да твърдя, че няма медия, която да е по-близо до 4Х4 и ендурото.
                              Ден след ден репортажите за шампионатите стават по-експертни и това показва, че хората се стараят, навлизат в материята и има напредък.
                              Австрийските ни колеги ни завиждат, че имаме такъв тясно специализиран форум и с гордост си пазят броевете, които съм им подарил
                              Дори орг. секретар на WEC ни уважава заради него.
                              Покачването на тиража също показва интерес към списанието и към спортовите, които отразява и са любими и на нас.
                              Един приятелски съвет от мен към всички съфорумци:
                              Нека се покажем по-умни и да се разграничим от типично българския синдром да рушим всичко, което с мъка си пробива път напред!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #30
                                Eй, ... ЕЙ !!!
                                К'ви ги дробиме, бе! Много навътре
                                взехте всички нещата.Немойте с рого,
                                банда, немойте!С грешки или без т'ва
                                си е на'што списание.То е такова к'вито
                                сме и ние - всеки си има кусур, но то,
                                списанието, ще става все по-добро за
                                разлика от нас.Именно, за да стане
                                по-добро е уместно да се чуят и някой
                                пожелания - НЕ ЗА ДА СЕ ОБИДЯТ ИЛИ
                                УЯЗВЯТ някой, в никакъв случай! За
                                т'ва който може - да помага! А на Софи
                                дължим огромни благодарности, за то-
                                ва, че въобще го има Дайджеста и по-
                                желания за нови и интересни материа-
                                ли.
                                Да живей куманизъма!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X