Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос: 4х4 на годината?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос: 4х4 на годината?

    Аз ли нещо съм пропуснал или неразбрал ама какво стана с този конкурс? Уж щеше да има награди а като че ли нещата нещо потънаха в дън земя! Пишеше в списанието за в следващия брой ама йок!
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

  • #2
    Май никаой не е запознат
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Re: Въпрос: 4х4 на годината?

      Да бе вярно какво стана?Кой стана 4х4 на година?Какво стана с хората кво стана с наградите?
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        Наистина , какво стана

        Коментар


        • #5
          И аз съм любопитен.

          Коментар


          • #6
            Land Rover Discovery 3..

            Коментар


            • #7
              Поради проблеми с осигуряващите награди фирми се забавихме, за което молим за извинение.
              Нещата вече влязоха в релси и награди ще има. Повече информация и списък с печелившите ще намерите в новия ни брой, а след това ще бъдат публикувани и тук във форума.

              Коментар


              • #8
                наградата АРГО 8х8 ли ще е?
                Аз предпочитам 6х6
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Що бе 8х8 е по-яко, че събира повече

                  Коментар


                  • #10
                    Интересно!!! Темата имаше голям застой откакто я пуснах а сега нещо се е "развила"!
                    Иначе АРГО за награда Явно преговорите за награди са си заслужавали! Кой ли ще е щастливеца?
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #11
                      не може да има общопризнат 4х4 на годината - всеки цени и търси различни "хубости"

                      по-скоро 4х4 на година за г-н Еди-кой си...

                      моя най-добър 4х4 за последните 17-18 години е ТЛК80 или ако искате нещо, което всеоще се произвежда, ТЛК105GX
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Айде почнА се, хи-хи!))

                        Коментар


                        • #13
                          Днес новият брой пристигна вкъщи и както си и мислите вече го ислизах до последната буквичка
                          Повече информация и списък с печелившите ще намерите в новия ни брой, а след това ще бъдат публикувани и тук във форума.
                          Абе хора вие тези награди май си ги искате за вас а???
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X