Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изрязани кадри или "Списание за списанието"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изрязани кадри или "Списание за списанието"

    Отново с риск да стана нахален имам едно предложение към Ицо и София.Това мое предложение е породено от това което казва в София в представянето на брой 18 тук във форума а именно че съжалява за това че неможе да побликува всички снимки и коментари за зигзаг трофито.Самото предложение е:
    Всички знаем и сме гледали филми за създаването на дадени филми Матрицата и тн. В повечето от тези така наречени филми за филмите се представят изрязани кадри от филмите грешни сцени и тн. неща особенно това нещо е застъпено в DVD-тата та предложението ми е след като очевидно обема на списанеието не стига за да се сложат всички снимки и коментари нека София и Ицо го правят тук под форматана виртуално списание за списанието ако можем така да го наречем и тъи като съм убеден че те може би няма да имат време ако искат и са съгласни аз бих се нагърбил с това да поствам контарите и снимките в тази рубрика поне що се отнася за 4х4,смятам че ще се намери и желаещ за поддръжка от страна на ендуристите просто не смятам че ще мога да се занимавам добре с тяхните статий а не от мързел.Ако сте съгласни само ми кажете как ще получавам матерялите и колко време след като е излязло списанието на пазара ще ги плучавам за да знам как да се подготвям искам да кажа че не държа аз да правя това ако някои от форума иска да се занимава нека се знаимава даже няма да е лошо ако сме повече тези дето се занимаваме смятам че ще е интересно на всички също така убеден съм че по този начин ще се увеличат потребителите в форума просто на края на статиите в списанието ще напишете примерно че има нещо подобно във форума дори не на края на статиите ами на края на списанието надявам се да се съгласите на повечето оффроуд ралита аз присъствам лично с поне два цифрови апарата так че ще мога да слагам и мои снимки и коментари иначе що се отнася до новия формат на списанието супер така с тази нова хартия е супер яко браво
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Браво!!! Отлична идея!!!

    Коментар


    • #3
      Браво пи4 Идеята е страхотна
      Сузуки Самурай-старт от скрапа
      0885192667

      Коментар


      • #4
        Благодарим сърдечно за хубавото предложение!
        Честно казано, доста пъти съм се сещала и аз да правя така, но ще си призная, че все до мързела опира но вече ме хванахте натясно и при малко свободно време започвам да поствам "изостаналите" материали!
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #5
          айде и аз да помогна
          вижте например докато се мотахме из серес софия какви пикапи ни уреди за тест



          Коментар


          • #6
            а ето и как пратениците на списанието се подкрепят с кисело мляко и мюсли на върха на гръцката планина където бе ендуро теста

            Коментар


            • #7
              Малко снимки от EVROS TROPHY

              Пускам малко снимки от състезанието в Гърция, защото в статията се побраха много малко












              [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

              Коментар


              • #8
                Re: Изрязани кадри или "Списание за списанието"

                Първоначално публикуван от Дявол Коледа
                Отново с риск да стана нахален имам едно предложение към Ицо и София.Това мое предложение е породено от това което казва в София в представянето на брой 18 тук във форума а именно че съжалява за това че неможе да побликува всички снимки и коментари за зигзаг трофито.Самото предложение е:
                Всички знаем и сме гледали филми за създаването на дадени филми Матрицата и тн. В повечето от тези така наречени филми за филмите се представят изрязани кадри от филмите грешни сцени и тн. неща особенно това нещо е застъпено в DVD-тата та предложението ми е след като очевидно обема на списанеието не стига за да се сложат всички снимки и коментари нека София и Ицо го правят тук под форматана виртуално списание за списанието ако можем така да го наречем и тъи като съм убеден че те може би няма да имат време ако искат и са съгласни аз бих се нагърбил с това да поствам контарите и снимките в тази рубрика поне що се отнася за 4х4,смятам че ще се намери и желаещ за поддръжка от страна на ендуристите просто не смятам че ще мога да се занимавам добре с тяхните статий а не от мързел.Ако сте съгласни само ми кажете как ще получавам матерялите и колко време след като е излязло списанието на пазара ще ги плучавам за да знам как да се подготвям искам да кажа че не държа аз да правя това ако някои от форума иска да се занимава нека се знаимава даже няма да е лошо ако сме повече тези дето се занимаваме смятам че ще е интересно на всички също така убеден съм че по този начин ще се увеличат потребителите в форума просто на края на статиите в списанието ще напишете примерно че има нещо подобно във форума дори не на края на статиите ами на края на списанието надявам се да се съгласите на повечето оффроуд ралита аз присъствам лично с поне два цифрови апарата так че ще мога да слагам и мои снимки и коментари иначе що се отнася до новия формат на списанието супер така с тази нова хартия е супер яко браво
                Идеята е много добра, ама как успя да напишеш такова дълго изречение
                Мислех че Станислав Лем (бог да го прости) е царя на тези неща, ама ти достойно го замести
                Да не се обидиш сега, не искам да се заяждам злобно, просто се впечатлих.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Дявол Коледа

                  Куадра спокойно няма да ти се убидя за дългото изречение ами има просто обяснение не просто не слагам препинателни знаци и така се получава малко шашаво ама такъв съм си ще се науча некои ден обещавам
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    идеята е наистина добра!а от пораждането и до днес е минало толова мнго време, толкова много броеве са излезли а тук има са няколко снимки помислете си малко
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X