Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брой 43 на сп. OFF-ROAD BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

    Е, не! Тук май работите стават сериозни.
    Нещо вземам да се .

    Много се радвам, че сте харесали снимките и репортажите ми, само бих искал да спомена, че тук има и други интересни репортажи и снимки на заслужили личности в много по-напреднал стадий на болеста "Off-Road" от мен.

    Къде се забърках и аз .
    ... to be continued

    Коментар


    • #17
      До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

      Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
      Бих искала официално да предложа на Ivich също да го направим "медийна звезда", макар и по по-различен начин т.е. предложението ни е да публикваме негов репортаж за Златоград и околностите (дестинацията е много интересна, а си спомням колко хубави негови снимки съм гледала тук)!
      От Златоград има страхотни снимки от много хора в една тема, за една разходка http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=19275
      Включително и на профифотограф hristota.

      Коментар


      • #18
        До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

        Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
        Колега проблема с разпространението аз го реших с Абонамент, което препоръчам и на останалите читатели...
        Откакто се заразих по оф-роуда, не съм пропуснал и един брой. Намирането понякога е трудно, даже в центъра. Но обикаляш, питаш и в краищата на краищата справедливостта възтържествува. (А може би и самото това питане, малко по малко ще улесни и разпространението, за което от собствен професионален опит знам, че е много рошава работа.)

        Видях офертата в бр. 43 и вече щях да съм абониран, включително заради шапката и фланелката. Но ме спря един глупав въпрос - как ще го получавам? Пощенската ми кутия е малка, а вкъщи няма постоянен дежурен.

        И тук вече говоря като мързелив потребител, но може би в мързеливата ми идея има нещо. Дали не може да се измисли вариант с получаване в определена точка - пощенски клон, този и този павилион и т.н.? И за мен е улеснение, и ще подтикне тиража.

        Но - със или без улеснение - ще продължа да не пропускам нито един брой. Освен това си изрязвам и събирам маршрутите за разходки (първата рубрика в която надничах, преди да тръгнат очерците на GAD). Предполагам, не след дълго ще споделям тук и лични впечатления.

        С две думи - отлично списание!

        Поздрави на екипа!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #19
          До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

          Наистина в този форум могат да се прочетат страхотни туристически репортажи, придружени и с хубави снимки. Затова нека всички, които биха отделили от своето време, да се считат поканени да станат автори в рубриката ни "Ловци на пътища." Различни хора, различни посоки, различен поглед и дори, ако щете - различен стил и изказ - така ще се получи една наистина интересна рубрика. Много ще ни помогнете и ще се радваме да работим съвместно! От това ще спечелят само читателите!

          За Spas55 - Нямате ли някакъв служебен адрес или дори магазинче във входа или нещо подобно, където през деня да има човек?
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #20
            До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Откакто се заразих по оф-роуда, не съм пропуснал и един брой. Намирането понякога е трудно, даже в центъра. Но обикаляш, питаш и в краищата на краищата справедливостта възтържествува. (А може би и самото това питане, малко по малко ще улесни и разпространението, за което от собствен професионален опит знам, че е много рошава работа.)

            Видях офертата в бр. 43 и вече щях да съм абониран, включително заради шапката и фланелката. Но ме спря един глупав въпрос - как ще го получавам? Пощенската ми кутия е малка, а вкъщи няма постоянен дежурен.

            И тук вече говоря като мързелив потребител, но може би в мързеливата ми идея има нещо. Дали не може да се измисли вариант с получаване в определена точка - пощенски клон, този и този павилион и т.н.? И за мен е улеснение, и ще подтикне тиража.
            Ами, ако пощата не е далече от дома ти, можем да ти го пускаме до поискване в пощенския клон, например...

            Коментар


            • #21
              До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

              А от кога ще има възможност да гласуваме за 4х4 на годината
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #22
                До: Новият бр. 43 на сп. OFF-ROAD BG

                Всъщност вече може, до понеделник ще пуснем и специална тема тук - във форума. Само да уточним голямата награда от "Гармин", дали ше е GPS или навигация...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X