Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване, екстремни ситуации

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Оцеляване, екстремни ситуации

    Имам ангажимент, но ще опитам да го отменя... До 2-3 дни ще знам.

    Коментар


    • #32
      От: Оцеляване, екстремни ситуации

      За мен не , за съжаление.

      Коментар


      • #33
        От: Оцеляване, екстремни ситуации

        Предварително потвърждавам.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #34
          От: Оцеляване, екстремни ситуации

          Моля,
          запишете и мен. 16 май ме устройва, като дата.

          Благодаря.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #35
            От: Оцеляване, екстремни ситуации

            ОК, 16 май се очертава като възможна дата за повечето записали се.

            И така 16 май - СЪБОТА, от 09:00 сутринта започва курса. Утре ще го пусна като съобщение.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #36
              От: Оцеляване, екстремни ситуации

              От преди малко се очерта и аз да мога да дайда. Пишете ме.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #37
                От: Оцеляване, екстремни ситуации

                Ще се видим в събота
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  От: Оцеляване, екстремни ситуации

                  И аз ще съм на линия!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Оцеляване, екстремни ситуации

                    Потвърждаването тук брои ли се, или трябва и през горния линк да минем?
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #40
                      От: Оцеляване, екстремни ситуации

                      Без значение, на кой където му е удобно...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #41
                        От: Оцеляване, екстремни ситуации

                        Има ли проблем с паркирането около мястото на обучението ?
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Оцеляване, екстремни ситуации

                          Не, има голям безплатен паркинг -този на хотел Жасмин
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #43
                            От: Оцеляване, екстремни ситуации

                            Имам желание, но за съжаление - зает съм в събота.
                            П.П. Разбирам, че мнението ми е леко безсмислено - казвам го само за да знаят организаторите, че желаещите не свършват
                            slivizasmet.blogspot.bg

                            Коментар


                            • #44
                              От: Оцеляване, екстремни ситуации

                              Благодаря, ще го имаме предвид

                              Използвам случая да напиша и тук отговор на повечето въпроси, които сме получили до момента.

                              Дали и кога ще има повторно обучение на тази тема? За момента не знам. Имаме много обявени обучения, а сме в дефицит на време, защото скоро започва летният сезон и няма да е удобно за обучения, пък и лекторите общо взето ще са "по горите"... С други думи вероятно към края на годината.

                              Как ще изглежда обучението? Накратко, голяма и удобна лекционна зала, с проектор. Масите са подредени във формата на П, за да може в средата да се струпат оборудване, уреди и екипировка, за която ще става въпрос..., както и тяхната демонстрация. Целта на всеки от лекторите ще е добиване на конкретни знания, които да са определящи за успешния изход в някои ситуации (с всичките ни добри пожелания никога да не ви се налага).

                              Какво включва, освен обявеното това обучение? Много неща, едва ли ще съм в състояние да ги изброя, но все пак. Обучението е вследствие на десетгодишна работа по темата. Включително перфектно запознаване и анализ на работата на ВСИЧКИ ангажирани служби, законови актове и предписания за действия в аварийна обстановка. Без притеснение, мога да твърдя, че подобна работа по въпросите за бедствия и аварии в градски условия никой, никога не е правил на наша територия. Навън има сериозни разработки във водещите държави, но голяма част от тях са твърде далеч от българската специфика и градоустройство.

                              Ще бъдат засегнати включително и теми като радиоактивно замърсяване, действия по време, след и в дългосрочен период.

                              Събрани са и систематизирани, години работа на наши водещи специалисти в различни области и опитът им натрупан в бедствия и аварии по света.

                              Накратко, крайната цел на предвиденото обучение е, всеки, който го е преминал, ако не дай Боже попадне в подобна ситуация да знае как да постъпи адекватно и да повиши шансовете за справяне с възможно най-малко последици.

                              Много хора ме питаха дали има някакъв практичен смисъл човек да има подготовка за бедствия и аварии при положение, че те не са нещо ежедневно? Отговарям така:
                              Първо, голяма част от тези знания ще ви свършат работа дори в нормалното ежедневие..., бъдете сигурни. Второ, ако наистина вярвате, че няма смисъл от подобни знания и умения, то съветвам първо да си изхвърлите пожарогасителите и аптечките от автомобилите и къщи...


                              Всички, които са се записали до момента, няма нужда да потвърждават, вече са включени в резервациите. Само който е възпрепятстван, моля да уведоми. Тези, които не са се записвали, моля да изпратят съобщение или се обадят на телефона, който е обявен за контакт. Важно е, защото ако не са включени в списъците има риск да останат без обяд... ;-)
                              Последно редактирано от Венцислав Петров; 13-05-15, 08:41.
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #45
                                От: Оцеляване, екстремни ситуации

                                Аз няма да мога да се включа за съжаление имам ангажимент
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X