Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

    Поредният мини събор битак ще се проведе Събота 04 юни 2011, на същото място от 11:00 часа сутринта:

    координати:
    N42.67970 E23.33613

    Летен театър София (под Семинарията)


    Организатор и главен уредник Стефан (същият)
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

    А ние, които не можем да присъстваме, има ли някакъв шанс да си закупим нещо ??Евентуално снимки на нещата??Вярвам, че ще има интересни неща
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

      За Стефан казват, че има един камион части и още толкова джунджурий. Колега, отиди на събор-битака, няма да съжаляваш . Дано това мероприятие да стане традиция!
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #4
        От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
        За Стефан казват, че има един камион части и още толкова джунджурий. Колега, отиди на събор-битака, няма да съжаляваш . Дано това мероприятие да стане традиция!
        Абе иска ми се, но нямам възможност, инак знам го аз Стефан, с джунджурийте си
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #5
          От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

          Какви по - точно неща се предлагат? За мотори има ли нещо?
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #6
            От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

            Къде е този летен театър. Не се сещам при Семинарията да има такова нещо. А и GPS немам...
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

              Така нареченият от едно време, Маймунарник. За там става дума. Аз поне за друг летен театър под Семинарията, не се сещам да има, освен ако не е ново строителство !
              Последно редактирано от damian64; 01-06-11, 00:24.

              Коментар


              • #8
                От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=116464
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #9
                  От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                  От страната на централния вход на Семинарията, в дъното на улицата и надолу има друга улица, която се спуска до Драган Цанков. Е по тази улица отдясно има един доста запуснат градински вход. Това е Летният театър. Пред него има широко прастранство с плочник.
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                    Да. Освен това трева, гора, никой не досажда на никого, катерички, якото като бивол куче Р...и, което може да прехапе не само опеластра с нещо на покрива, и ги надушва от предишния светофар, но и си играе с децата като плюшено мече.
                    И съвсем наблизо - Складовете. Само Стефан знае какво има там ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                      Ще мина да позяпам.....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                        Напълних багажника с джунджурии и ако не ми мине котка път съм и аз на линия.
                        0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                          Там сме!
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • #14
                            От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                            Някой ако си няма работа,направи някоя и друга снимка от разпродажбата и ги пусне тук,поне ние дето не можем да присъстваме ще бъдем много благодарни.Аз имам хиляди снимки,от една такава голяма разпродажба провеждаща се в Милано два пъти годишно.Всичко е започнало като тази в летният театър,но сега идват хора от цяла Европа и пазарът е вече огромен.Там може да се намери всичко за всякакъв мотор,дори произведените преди втората световна война.
                            Всичко това се провежда на Фиерата Новегро,до летището на Линате,аз не го пропускам.
                            http://www.parcoesposizioninovegro.i...xplode_tree=91
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от izoidesi; 02-06-11, 11:23. Причина: допълнение
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • #15
                              От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                              Носете и магнетофони, а и всякакво ненужно аудио.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X