Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от Kaishin
    братчед не става дума за това кой е номер 1, аз не ви видях и двамата през 2-та дена да минете през някой екстрийм или нещо от сорта , пък карате хората да полагат изпит покажете че сте от нашата партия и съм с вас

    Категорично не си приет в този клуб. Причините са, че класата ти е много " висока" спрямо нашите критерии. Евала , ще ти направиме Мексиканска Вълна. Радвай се и си участвай в други клубове.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #77
      Първоначално публикуван от vokel
      Не пишкомерствувайте Градете клуба.
      Да повторя докато не сте станали смешни и администратора не е взел ножицата.
      B+

      Коментар


      • #78
        Влади, никой не оспорва твоя опит след като искате такъв клуб вие трябва да сте примера за участниците в него, на мен щеше да ми е супер интересно ти да покажеш възможностите на уазката, но не успях да видя. С другите колеги Слави/Уаз, Георги/Уаз и Ицо/самурай си направихме доста добро каране и се разбрахме пак да караме но наоколо да няма паркетници , както ми каза в Пирдоп си карам джипа много уверено, това е неговия маниер. От тази тема поне разбрах защо в вашите среди няма Г класи и състезатели, но може би се срещат комплекси

        Коментар


        • #79
          Първоначално публикуван от Kaishin
          Влади, никой не оспорва твоя опит след като искате такъв клуб вие трябва да сте примера за участниците в него, на мен щеше да ми е супер интересно ти да покажеш възможностите на уазката, но не успях да видя. С другите колеги Слави/Уаз, Асен/Уаз и Ицо/самурай си направихме доста добро каране и се разбрахме пак да караме но наоколо да няма паркетници , както ми каза в Пирдоп си карам джипа много уверено, това е неговия маниер. От тази тема поне разбрах защо в вашите среди няма Г класи и състезатели, но може би се срещат комплекси
          В нашите среди има бивши състезатели на които им е омръзнало да си чупят джиповете в бесмислени доказвания. Също има и настоящи състезатели. Я ми кажи ти от кои си ???
          Зарко , аз не бях дошъл на разходка с идеята да показвам или доказвам колко е проходима Уазката. Там както видя бях с детенце и идеята беше единствено да излезнем от големия град...
          Виж ти не можа да сдържиш твоите ЖК. и Други комплекси и реши да се доказваш пред гаджето или кой знае пред кой в една група състояща се главно от хора отишли на разходка ( някой дори за първи път). Е успя да им вземеш акъла. Браво на теб.
          По въпроса за Г класите също не мога да се съглася с теб. Един от участниците в нашите хард- изпълнения е Мишо , а той е с Г класа ако не знаеш. Друг с" Г" е Веско но тои реши, че не е нужно да си чупи неговата ( или поне в мен останаха такива впечатлиения). Трети които дава заявки за участие е Васко пак с "Г". Тук мога да кажа само че и аз самият съм имал достатъчно Г-та пък и смятам по нататък да се сдобия с поредно такова.
          Още нещо да ти кажа. Имаш късмет, че не съм решил да си счупя Уазика. Иначе Щях да ти организирам състезание с необходимите залагания и вярвай ми щеше да се чустваш не добре. Прочети го внимателно това, защото може и да си промена Вижданията и Да те направя сам да си говориш. Това го разбирай както искаш.
          Много внимателно те следих как караш и искам да ти кажа че си много зелен още. Не познаваш добре машината си и я изпитваш още. Това си личи по многото ти заходи с неуспешен край. Другата ти крайност беше силното надценяване на Г- то с последвало окантарване или
          злобно закъсване (такива не съм ги правил от години).
          Хубаво си копирал Г-то , но може би трябва да платиш на хората от които си гледал и да се опиташ да завършиш проекта до край.
          Дай някакъв завършен вид поне, не стърчащи ламарини.
          Сложи една лебедка от пред и ще те питам с този силно дебалансиран джип пред кой ще го вадиш...
          Не може да отиваш на разходка (не на състезание) и целия багаж да го прехвърляш по другите джипове ( някакси не е честно за тях)
          Както вече написах не желая да ми затварят темата за новият клуб и не си добре дошъл в него, така че ще помоля да не се вписваш в него
          и ако има още за писане да бъде в друга тема.
          Поздрави.
          LZ1VMH

          Коментар


          • #80
            Само да попитам. Няма ли някой състезател да се включи в този клуб.
            Чувстваме се самотни.
            LZ1VMH

            Коментар


            • #81
              Радвам се че и kikiracing потвърди участието си в новият клуб.
              Сега остава Боби и Маркан да се включаш и групата се оформя силна.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #82
                длъжен съм да ти отговоря, не мисля че си някакъв капицитет в областта на колите това което мислиш за моя джип си го разказвайте като легенди и им вярвайте, повярвай ми ти не разбираш от коли с това изключително тъпо заключение как мие дебалансиран джипа , повече не ми давай технически мнения и ще дам съвет на хората да не те слушат чувал съм разни неща за твоите технически способности но вичко с времето си. относно правенето ме на смешен съм готов аз да ти направя едно трасе да заложим някои лев колкото имаш де, и да ти покажа колко съм зелен с 1 година каране на оффроад, това последното ти го казвам на сериозно и чакам да ми кажеш колко пари имаш и кога ще си готов да ти ги взема

                Коментар


                • #83
                  Замирисва ми на ''Ладога-Трофи''
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #84
                    А на мен на мерене на ... кардани !
                    Зелени , червени и други ! Успокойте топката , А ?!

                    Коментар


                    • #85
                      Първоначално публикуван от Kaishin
                      длъжен съм да ти отговоря, не мисля че си някакъв капицитет в областта на колите това което мислиш за моя джип си го разказвайте като легенди и им вярвайте, повярвай ми ти не разбираш от коли с това изключително тъпо заключение как мие дебалансиран джипа , повече не ми давай технически мнения и ще дам съвет на хората да не те слушат чувал съм разни неща за твоите технически способности но вичко с времето си. относно правенето ме на смешен съм готов аз да ти направя едно трасе да заложим някои лев колкото имаш де, и да ти покажа колко съм зелен с 1 година каране на оффроад, това последното ти го казвам на сериозно и чакам да ми кажеш колко пари имаш и кога ще си готов да ти ги взема
                      Колега Голди се занимава с джипове и точно с Г класи от самото начало и точно той е човека който знае всичко за тях а ти не се изказвай не подготвен като не познаваш човека- Голди и неговите възможности аз го гледам от 2000г от първите състезания организирани в България и съм сигурен че знае в пъти повече от теб и много други като теб Знаещи и Можещи
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #86
                        Еххх хора не се намери една тема някаде в която да няма сърдити или обидени.Сега се сетих за думите на Алекс Марков.И мисля че е много прав.Но всеки път като гледам кой как се отнася в такива теми все едно съм на някоя сбирка на някакви тарикати с голфове по улиците!
                        Клубовете са нещо много хубаво лично за мен.В тях начинаещи като мен могат да се учат от по опитните!Но невиждам смисал да се започне с критики,обиди и какви ли не други глупости един друг.Неможе някой да дойде и да ти каже:"Ти неможеш еди какво си край изключен",или "Ти ли бе ти с твойта ............. " и така нататак. Найстина тук има личности който са състезатели,бивши състезатели,организатори и фенове.Всички тези хора нямат ли една цел.Популизиране на Офф-роуда и разходките с джипове!Евалата на всички тук който се захващате да организирате клубове и разходки.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #87
                          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
                          все едно съм на някоя сбирка на някакви тарикати с голфове по улиците!
                          Мдааа, голфаджийче, качено на джип е още по-опасна работа ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #88
                            приателче аз по принцип нямаше нужда да говоря всеки видя кой какво може, направих тази грешка и се получи тази тема

                            Коментар


                            • #89
                              Първоначално публикуван от V93
                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел
                              все едно съм на някоя сбирка на някакви тарикати с голфове по улиците!
                              Мдааа, голфаджийче, качено на джип е още по-опасна работа ...
                              Е,това си е за ''блясъци''
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #90
                                Да ни е честит новия клуб.
                                Малко лошо тръгна но може да е за добро. Аз сутрин винаги тръгвам с колата назад защото мисля че така ми върви на късмет.
                                Важно е от съмото начало да се знае че участието в клубът е на доброволни начела и се състои от хора които споделят ЦЕНОСТИТЕ на ОффРоуда и в частност на екстремния. А имено уважение към хората машините и природата, взаимопомощ, жертвоготовност, и така нататъка.
                                Аиде да е хаирлия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X