Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    братчед не става дума за това кой е номер 1, аз не ви видях и двамата през 2-та дена да минете през някой екстрийм или нещо от сорта , пък карате хората да полагат изпит покажете че сте от нашата партия и съм с вас

    Коментар


    • #62
      Много готино си покарахме заедно, какво ви става? Какво делите?

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от Kaishin
        и аз мисля че много загрубява играта но някои хора не могат да приемат някои факти, голди за закъснението си има причина 2 джипа се развалиха да не би да трябваше да ги зарежа и да тичам да дойда както бихте направили вие с колегата V93, това че нямам лебедка не е ваш пороблем , тия момчета които ме извадиха от там откъдето никой от вас няма да си помисли да минава те си знаят какви са и аз знам, дългата база ако не си забелязал ми носи и инструментите и въжетата и фенерите, почнахте да издребнявате и ми ставате много смешни
        Смешен приятелю си ти. Нещо ни ти е вярна информацията. Както аз така и V93 никога не сме оставали хора нито в гората нито където и да било. Това трябва да ти е ясно.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #64
          Не пишкомерствувайте Градете клуба.
          B+

          Коментар


          • #65

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от Kaishin
              братчед не става дума за това кой е номер 1, аз не ви видях и двамата през 2-та дена да минете през някой екстрийм или нещо от сорта , пък карате хората да полагат изпит покажете че сте от нашата партия и съм с вас
              Аз бях детевоз бе Децата знаиш как си блъскаха главите в стъклата. А на третото нанагорнище знаеш кво се чу.

              Коментар


              • #67
                Без да ставам адвокат на Голди ще кажа, че идеята за изпита е моя.
                За да е по-интересно е хубаво да се направи нещо подобно. Нали трябва да има някакви минимални изисквания за шофьора и машината.
                Не е нужно всички да са Мика Хакинен ама все пак....
                Идеята е на Голди, и той ще си реши как и на кого ще раздава стикери.
                Не смятам, че хората в този форум са за един стикер ( лентичка, знаменце), но така е по-готино. А и организацията е хубаво нещо, лошото е, че се прави много трудно.
                Ние сме 20-30 души със сходни интереси не можем да се разберем, а се чудим за 8 милиона българи. И после политиците ни били виновни....
                Проблема си е в нас
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #68
                  pinz

                  Гледам добре сте си прекарали,а и спор се е заформил имаите търпение има държавен шампионат.Сега чак ми става ясно защо нито един от нашите състезатели в шампионата не коментират така открито нещата,явно има причина?????
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар


                  • #69
                    Понеже преместиха темата без моето писание ще се повторя:

                    Ние със Слави наистина сме начинаещи що се отнася до джипове ( караме офроуд с джип от малко повече от година).
                    Така, че ние сме кандидати за клуба на начинаещите- BG OFFROAD EXTREME

                    Към Трайдънт:
                    Що се отнася до държавни първенства и пр.- ние сме любители.
                    Ако някой от нас един ден реши да се състезава, тогава нещата ще се променят- ще се нахъсваме, че сме номер едно, ще си мерим карданите с другите и няма да си говорим щот сме противници на трасето
                    Ама засега си ядем пържолите заедно с останалите, смеем се и си гледаме кефа....

                    П.П. Май Слави няма нужда от изпит. Голди да каже.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #70
                      Първоначално публикуван от Георги Василев
                      Понеже преместиха темата без моето писание ще се повторя:

                      Ние със Слави наистина сме начинаещи що се отнася до джипове ( караме офроуд с джип от малко повече от година).
                      Така, че ние сме кандидати за клуба на начинаещите- BG OFFROAD EXTREME

                      Към Трайдънт:
                      Що се отнася до държавни първенства и пр.- ние сме любители.
                      Ако някой от нас един ден реши да се състезава, тогава нещата ще се променят- ще се нахъсваме, че сме номер едно, ще си мерим карданите с другите и няма да си говорим щот сме противници на трасето
                      Ама засега си ядем пържолите заедно с останалите, смеем се и си гледаме кефа....

                      П.П. Май Слави няма нужда от изпит. Голди да каже.
                      Приети сте.
                      LZ1VMH

                      Коментар


                      • #71
                        i .......

                        Първоначално публикуван от Lachezar_p
                        Между другото, след като основната група си замина днес, със Зарко отидохме в дерето където всички се пробвахте предишния ден, и където никои не излезна. Та на Зарко Г-то напражо литна и то на най-тежкото място в дерето. Пражете си изводи - моя е на този човек не му трябва лебедка!!!!!
                        НЕ казваш циялата история!!!! лек ден.

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от Георги Василев
                          Понеже преместиха темата без моето писание ще се повторя:

                          Ние със Слави наистина сме начинаещи що се отнася до джипове ( караме офроуд с джип от малко повече от година).
                          Така, че ние сме кандидати за клуба на начинаещите- BG OFFROAD EXTREME

                          Към Трайдънт:
                          Що се отнася до държавни първенства и пр.- ние сме любители.
                          Ако някой от нас един ден реши да се състезава, тогава нещата ще се променят- ще се нахъсваме, че сме номер едно, ще си мерим карданите с другите и няма да си говорим щот сме противници на трасето
                          Ама засега си ядем пържолите заедно с останалите, смеем се и си гледаме кефа....

                          П.П. Май Слави няма нужда от изпит. Голди да каже.
                          колега говоря за спора които се е оформил,кои къде минава и кои не
                          ПАВКО
                          0888802068

                          Коментар


                          • #73
                            А за малкия смел Самурай и неговите спътници няма ли място във вашия клуб?
                            Кн+ (Лн) ЧП Р
                            http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

                            Коментар


                            • #74
                              колега говоря за спора които се е оформил,кои къде минава и кои не
                              Колега , аз доколкото разбирам спора е не кой, къде минава, а кой е начинаещ и кой не
                              Аз не бих си позволил да давам оценки за качествата на хора, които не познавам. Да наречеш Голди "начинаещ" в офроуда ( до колкото знам той е организирал едно от първите (ако не и първото) състезания у нас) е меко казано странно.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #75
                                Първоначално публикуван от xenia
                                А за малкия смел Самурай и неговите спътници няма ли място във вашия клуб?
                                Място винаги има. Добре дошъл в BG OFF-ROAD EXTREME.
                                LZ1VMH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X