Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организация на клуб "BG Off-road Extreme"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    не искам да ви обиждам колеги, но вашия клуб може би е за начинаещи , Лъчо мерси пак за всичко побъркахме те тези 2 дена беше като линейка

    Коментар


    • #47
      Това което разбрах тези два дни беше, че не е необходимо да си в някакав специален клуб, или да имаш някакав отличителен знак на джипката си, за да караш extreme off.
      Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

      [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

      Коментар


      • #48
        200 коня са си 200 коня!

        Коментар


        • #49
          Не е само това мишо - погледни Красимир!!!
          Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

          [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

          Коментар


          • #50
            Готини лепенки ама аз май не съм за тоя клуб. Пък и мразя всякакви лепенки, значки и знаци, иначе сигурно щях да се пробвам на изпита

            Коментар


            • #51
              За да участваш на състезание задължително трябва да си в клуб, така че продължавам в дадената посока. Все пак не се знае какво ще стане по нататък.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #52
                В този момент, с тази вода в дерето, единственото нещо, което не ни достига, за да излезем с наште джипки е малко повече засилка, демек още малко мощност под капака. На мен предните ми колела бяха на тревата(от снимките на Алекс може да го видиш) и не ми достигнаха 10см., за да го кача! А че Краси има повече опит спор няма - от 5-6 години го прави. Има време, ще станеме като него, споко!
                П.С. а като станеме като него и имаме по още 100-150 коня под капака, какво ли ще стане тогава!

                Коментар


                • #53
                  Първоначално публикуван от mishko
                  ...
                  П.С. а като станеме като него и имаме по още 100-150 коня под капака, какво ли ще стане тогава!
                  Ще има още МНОГО места който няма да може да качат/минат "джипките" Вервай ми

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Kaishin
                    не искам да ви обиждам колеги, но вашия клуб може би е за начинаещи , Лъчо мерси пак за всичко побъркахме те тези 2 дена беше като линейка

                    Това дали някои е начинаеш може да съдиш чак когато има минимално изравнени условия в подготовката на превозното средство и ясно зададени критерии за оценка.
                    Не видях от тебе нищо особено( не искам да те обиждам разбира се) освен един добре подготвен и олекотен джип.
                    От присъстващата група май бяха единици хората които знаеха как да си пазят джипа и съответно да минават с лекота през всичките препятствия.
                    Другото което изкам да споделя е че доста позакъсня с идването си (има- няма няколко часа) и основните състезатели се бяха посчупили вече в различни видове препятсвия. ( къде беше Ти тогава?) .
                    Другото което знам е че твоят джип няма даже лебедка и подготовката му за преходи е почти нулева. Неможе да разчиташ че при всяко твое закъсване ще имаш налични поне три броя Г-класи за да те изваждат.(както и стана)
                    Така че Не те моля по никакъв начин да носиш отличителния знак на моят клуб и Не те карам да участваш по никакъв начин в него.
                    Мога още да споделям за откритото ти пренебрежение към мен и останали хора в групата на "начинаещите". Хубаво, че бяха те че да те изкарат от язовира.
                    Абе да ти имам самочувствието!
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #55
                      Първоначално публикуван от Kaishin
                      не искам да ви обиждам колеги, но вашия клуб може би е за начинаещи
                      Колега, не искам да те обиждам, ама, откакто гледах снимки от родопската ви разходка, съм в голяма чуденка като как така такива напреднали "състезатели" не само лебедка, ами и едно що-годе прилично коланче за теглене да не си носят. За разни там осветителни уреди, с които да си търсят загубените гайки на колелата пък да не говорим ...


                      П.П. Май по-добре човек да си стои при начинаещите. Щото те се вадят най-вече сами, не зарязват джипки по пътищата и не ги давят ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #56
                        Не знам кво делите в момента, но ми се струва, че нещата безмислено загрубяват. Кому е нужно това?!
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #57
                          и аз мисля че много загрубява играта но някои хора не могат да приемат някои факти, голди за закъснението си има причина 2 джипа се развалиха да не би да трябваше да ги зарежа и да тичам да дойда както бихте направили вие с колегата V93, това че нямам лебедка не е ваш пороблем , тия момчета които ме извадиха от там откъдето никой от вас няма да си помисли да минава те си знаят какви са и аз знам, дългата база ако не си забелязал ми носи и инструментите и въжетата и фенерите, почнахте да издребнявате и ми ставате много смешни

                          Коментар


                          • #58
                            Колеги,

                            Нека да се концетрираме в тази тема по нейната тематика и идея, като оставим настрани личните коментари по конкретни мнения и случки.

                            Коментар


                            • #59
                              Първоначално публикуван от Kaishin
                              и аз мисля че много загрубява играта но някои хора не могат да приемат някои факти, голди за закъснението си има причина 2 джипа се развалиха да не би да трябваше да ги зарежа и да тичам да дойда както бихте направили вие с колегата V93 ...
                              Колега, по-горе ТИ си направил едно доста странно изхвърляне по отношение на това кой бил начинаещ и кой напреднал и то без някой нещо да те е обидил или предизвикал. Нещо, което според мен V93 не би направил. Ама ти нали го познаваш по-добре ...

                              Както и да е нямам намерение да пишкомерствам с хора от твоя тип ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #60
                                Като стана въпрос за взаимоотношения и организация мисля че е нормално от време на време да има ШЕГИ от рода на "Кои сега е номер едно"
                                Всички знаем за какво става въпрос. Даите да не ги обсъждаме тези неща на всеуслушание че ще ни се смеят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X