Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

    Благодаря на всички за добрите думи! Ще се постараем да организираме други срещи скоро!

    Нека с няколко думи разкажа какви интересни идеи се родиха около "кръглата маса" - Балканджията ги обобщи много добре:

    - Да подарим няколко незабравими момента за Коледа на децата от домовете за сираци - пък и не само на Коледа - много от тези деца са виждали джипки само по улиците. Малки подаръци, разходка с джипка, ще остави спомен за дълго...

    - Да направим разходки за опознаване на интересни природни и исторически обекти. Много хора са били на места, които ще бъдат интересни за всички. Ние от клуб УАЗ ще помогнем с организацията.

    - Да се съберем в голяма група УАЗ и участваме в Офроуд събора 2008.

    - Да направим експедиция в северна България и направим биваци в градове и райони където има почитатели на УАЗ.

    - Да популяризираме в медиите природозащитните дейности на офроуд обществото

    - Да участваме в разчистването и рекултивирането на трасета след състезания, експедиции и други - "Екологичен офроуд"

    Разбира се, всякакви други предложения и покани са добре дошли!
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #62
      До: Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

      Веско може ли да дадеш малко инфо и снимки на София да отрази срещата и в списанието
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #63
        До: Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

        Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
        Благодаря на всички за добрите думи! Ще се постараем да организираме други срещи скоро!

        Нека с няколко думи разкажа какви интересни идеи се родиха около "кръглата маса" - Балканджията ги обобщи много добре:

        - Да подарим няколко незабравими момента за Коледа на децата от домовете за сираци - пък и не само на Коледа - много от тези деца са виждали джипки само по улиците. Малки подаръци, разходка с джипка, ще остави спомен за дълго...

        - Да направим разходки за опознаване на интересни природни и исторически обекти. Много хора са били на места, които ще бъдат интересни за всички. Ние от клуб УАЗ ще помогнем с организацията.

        - Да се съберем в голяма група УАЗ и участваме в Офроуд събора 2008.

        - Да направим експедиция в северна България и направим биваци в градове и райони където има почитатели на УАЗ.

        - Да популяризираме в медиите природозащитните дейности на офроуд обществото

        - Да участваме в разчистването и рекултивирането на трасета след състезания, експедиции и други - "Екологичен офроуд"

        Разбира се, всякакви други предложения и покани са добре дошли!

        Веско,

        Макар, че нямам УАЗик все още бих желал да подкрепя инициативата ти и да подходя по-решително по темата за КОЛЕДА...

        Мисля да напрая списък от сладкиши+подаръчета, да ги остойностя като цени/сума и да предсатвя списъка тук.

        След това може да се започне със събиране на сума от желаещите да подкрепят идеята...

        Имам обаче едно условие/препоръка, мисля си, че децата в провинцията са меко казано по-ощетени от към всичко спрямо децата в домове тук около и в София...мисля да потърсим и да се насочим към някой близък или средно далечен(100-200 КМ) дом и да зарадваме деца които някой рядко радва. деца които са далечко от забързания град и "доброжелателни журналисти"... няма нужда да ходим всички или огромна тумба хора, 1-2-3 джипа са достатъчни да посетят такова място и да доставят и да се уверят в правилното разпределение на подаръците...

        Идеята може да се доразвие разбира се и ако сметнете за удачно може да направим нова тема във форума.

        Аз лично съм склонен да отделя около 200-300 лева + горивото до където и да е.

        С най-добри пожелания,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #64
          До: Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

          Домовете за деца не са толкова много - ако някой има по-конкретна информация, може да сподели тук!

          Нямахме предвид само София (все пак това е национален форум) - просто всеки Българин, който може да отдели малко време за деца без родители, нека го направи, и то не само на Коледа.

          Аз например имам един син и толкова грижи му се отделят, че се разглезва май... И за него ще е полезно да се среща с такива деца, за които се грижи само държавата...

          Аз ще бъда командировка по това време, та моля, който може да поеме координацията!

          Хайде, УАЗ-каджии и всички останали офицери
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #65
            До: Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

            Темата "АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА" е преместена ТУК
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X