Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница,Благоевград,Кюстендил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дупница,Благоевград,Кюстендил

    Колеги,има ли някои от форума с джип да жижее в някои от тези градове?
    SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

  • #2
    Аз принципно съм от Дупница, но не живея там, а съм "емигрирал" в София. Е понякога се прибирам и към родните места.

    Може ли да се помогне с нещо.
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • #3
      Корена ми е Бобошево но живея във Свищов но ще участвам ако има мероприяатие.
      0888 69 88 72
      https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от biser_kulinov
        Корена ми е Бобошево но живея във Свищов но ще участвам ако има мероприяатие.
        А стига, аз си взех жена от там (Бобошево), да не окажеме рода по някое време и да се запознаваме из форумите

        Преставам с глупостите, че много offtopic го ударихме.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • #5
          сестрата на баба ми се пресели в бобошево преди години. дъщеря и е в съвета .. доста яко е там

          Коментар


          • #6
            Дупница,Благоевград,Кюстендил

            Мом4ета ,радвам се 4е ви има,иска ми се да се запозная с някои от нашия краи,е така да обменяме опит.аз о6те нямам джип карам едно А4,ама...
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              Е какво се услушваш още, там поне коли се продават много и всякакви, продавай А4 и се хвърляй в 4Х4
              Аз Враглера навремето от Кюстендил си го купих...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Дупница,Благоевград,Кюстендил

                Мом4ета ,радвам се 4е ви има,иска ми се да се запозная с някои от нашия краи,е така да обменяме опит.аз о6те нямам джип карам едно А4,ама...
                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                Коментар


                • #9
                  От Шиниковата махала съм под Гоше.Вальо Кулинов фудболиста ми е братовчед.
                  0888 69 88 72
                  https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X