Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Основаване на клуб...как, какво и кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    пробвайте нещо българско:
    "Чупикокалче"
    "Пребийдругарче"
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      А, я го преведи буквално и го кажи на глас да видиш колко приятно ще звучи
      Какви са тез предложения..... жаби разни, лайна разни...
      Голямо сравнение направихте голямо нещо..
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Different_Soul
        А, я го преведи буквално и го кажи на глас да видиш колко приятно ще звучи
        Какви са тез предложения..... жаби разни, лайна разни...
        Голямо сравнение направихте голямо нещо..
        що тва е супер за ендуро клуб - Nut'n spoke = гайка и спица
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          Мисля, че "Агресия" е добре горе долу пък и :
          Karlovo Offroad Club "Aggresy" не звучи зле или поне според мен...
          Пък и няма разни.... жаби и кучешки "след хранителни останки"
          "Pitbulls" също не е зле ... и ме кефи и то доста, но този пост смятам, че ще се отдели коренно от темата, така че предлагам да не коментираме имената а причините или по-точно смисъла примерно да се основе един такъв клуб (любителски)
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • #20
            Off road е много обширно понятие
            То включва всичко извън пътя - Джипове, мотори, бъгита, магарета и каруци и т.н. Изчистете си го на Ендуро клуб, тъй като ще сте само с мотори.
            В нашия има над 10 джипа, че пак не сме off road club.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #21
              Объркал съм се, за ендуро мисля а пиша "Офроуд" то заради картинката на форума така съм се объркал... но надявам се все пак си ме разбрал
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X