Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сайт на Ендуро Федерацията...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сайт на Ендуро Федерацията...

    Този мейл адрес го направих така, тъй като нямаме, какъвто се полага към сайт на Федерацията (напр. info@endurobg.com) и крайно време е да спретнем сайт, тъй като така е доста несериозно
    Аз се чудя как отговарят хората?!!!
    Хайде, нямаме ли някой спец, който да подготви свестен сайт
    Моите познания се простират до това да пиша простотии и когато се налага мейли.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    Хайде, нямаме ли някой спец, който да подготви свестен сайт
    Спецове ще се намерят, само че сайт ей така не става. Инфо трябва! Лого, запазен знак, обща визия и запазени цветове, задължителни бутони, документи които трябва да присъстват и т.н. Тъй че давайте до събота да сте готови... Сайта лесно...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Имам наистина много натоварен график по принцип, но можете да разчитате на мене за дизайна горе долу...
      Не съм "спец", както каза Жоро, но понякога наистина ми идват доста добри идеи, но за кода вече и самото изграждане на сайта наистина незнам дали ще мога да помогна !
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Венцислав Петров
        Спецове ще се намерят, само че сайт ей така не става. Инфо трябва! Лого, запазен знак, обща визия и запазени цветове, задължителни бутони, документи които трябва да присъстват и т.н. Тъй че давайте до събота да сте готови... Сайта лесно...
        Г-н Петров, сигурен ли сте, че ще успеете толкова лесно да направите такъв сайт ?
        Аз лично не съм сигурен..
        Този сайт не трябва да е готов скрип както този сайт, а да е изцяло собственоръчна изработка !
        Поне аз така мисля
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          Ами горе долу съм сигурен. Една от нашите фирми има предмет на дейност точно правенето на WEB решения и в частност дизайн на сайтове. Не е хубаво човек сам да се хвали но в България наши са сайтовете на доста сериозни организации а в Щатите например сме печелили търг срещу 46 други компании за WEB дизайн от които повечето щатски... Та ако ни одобрят за начинанието ще пробваме
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            Съжалявам за упреците... не съм бил достатъчно запознат !
            Моля да ме извините ...
            ----
            ПП. Ъм в такова положение аз ..... едва ли ще мога да помогна понеже, моите способности са на начинаещ, а явно има професионалисти в тази област, които посещават сайта
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #7
              Венци, сори, много съм натоварен тези дни с организацията и направо изключих, че "говорихме" преди време за това! В събота ще уточним и тези въпроси на събранието, а поне снимков материал има, колкото искаш.
              Благодарим за предложението още веднъж
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                Пичове, темата относно сайта на БЕФ е доста сериозно нещо. Това са официални неща и не са шега работа. В интерес на истината, Даниеле, не си прав ама изобщо затова, че скрипта на страницата трябва да бъде собственоръчно написан. Има достатъчно готови скриптове на PHP и Perl. Това са php nuke, phpBB и т.н. И на всичкото отгоре са Freeware! Може човек да ги побърника и стават чудесни неща.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X