Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес-Бенц клуб?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мерцедес-Бенц клуб?

    абе гледам гледам и не знам защо невиждам най-добрият клуб (айде сега другите не се обиждайте)

  • #2
    Аз и други клубове не виждам (Бугати Веирон - също 4х4, Туарег, Кайен, Х5....) така че има време докато форума се делне на по един човек - "клуб моята си модификация на моята си кола"

    Коментар


    • #3
      Re: Мерцедес-Бенц

      Първоначално публикуван от Kaishin
      абе гледам гледам и не знам защо невиждам най-добрият клуб (айде сега другите не се обиждайте)
      Никой не се обижда!.. Много добър клуб за мен е този, който реално прави нещо, макар и с грешки и т.н.. Сега се сещам, че Тойота-джийте нищо не направиха .. Май трябваше да направим един клуб "Ланд", макар и с риск да влезе и да ни засенчи Китайската сила (Ланд Уинд)..

      Коментар


      • #4
        тойотаджиите нямат проблеми и няма кво да убсъждат затова и ненаправиха
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от DINI
          тойотаджиите нямат проблеми и няма кво да убсъждат затова и ненаправиха
          4ао
          То май идеята не е да си направим клуб за да си обсъждаме проблемите По тази логика, членовете на хилядите фен-клубове на Тойота (и не само) по света дали са затънали в проблеми до ушите?..

          Коментар


          • #6
            Дини са опитва да са заяжда с мерцедесите сега ама няма да му отговаряме

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X