Обява

Свий
Няма добавени обяви.

има ли клуб на Рендж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • има ли клуб на Рендж

    имам предвид място където да се събират

  • #2
    Re: има ли клуб на Рендж

    Първоначално публикуван от lubobunker
    имам предвид място където да се събират
    Колега, точно място няма, но нашия клуб е Land Rover Enthusiasts и обединява всички собственици( естествено ако те желаят) на високопроходимите автомобилите, произведени в заводите на Ленд Ровър . Рейндж Ровър е само един от моделите, произвеждани там. Такива са и Дифендър, Дискавъри и Фрийлендър. Така, че ако искаш, следи проявите на нашия клуб и заповядай, при нас има и членове с Рейндж Ровър.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      дай боже да имаме и място за сбирки някой ден,и отдел за рейндж.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        ми да си направиме, от мен място в Бункера а от ентусиастите може да струпаме някво бунгало.

        Коментар


        • #5
          я виж ти,много интересно.да видим господин председателя какво ще каже.аз съм за.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            я виж ти,много интересно.да видим господин председателя какво ще каже.аз съм за.
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #7
              хайде, ще си направиме разни благинки, билярд и т.н. ако спечелиме некви пари ще ги ползваме за подръжка на клуба и колите, а

              Коментар


              • #8
                Със Злати и Венци сме обсъждали идеята - едно място/ двор извън София, със хале или поне заслон и внос на части (за ЛР) от моргите отвън.

                Коментар


                • #9
                  Ок става, освен другото

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X