Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистър на доброволците ! ВАЖНО !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистър на доброволците ! ВАЖНО !

    Тъй като сме в Европейския съюз, рано или късно ще затворят по голямата част от планините, за неорганизирани авто-мото прояви. Така е в цяла Европа, така ще стане и тук.
    Смятам, че е време да се сформират доброволчески групи по места, които да помагат на общините в случай на бедствия. Така и така сме го правили и ще го правим. В замяна ще искаме свобода за организирани прояви на членовете ни, и полигони за тренировки.
    Въпроса е обсъждан неколкократно във форума.
    Повод за конкретната тема е тази публикация : http://dnes.dir.bg/2008/02/25/news2706542.html

    Независимо кой какво мисли за сегашното правителство, и за Министърката конкретно, мисля че е време да се отзовем. Инак, ще се наместят други. Въпросът има и морални измерения, по които съм убеден, че сме единодушни.
    Предлагам Бат Джорджоне и себе си за контактна група и да почваме.
    Бат Джорджоне, щото е готин и контактен и упорит, аз защото имам връзки и мога да ползвам шорткъти ))
    Ше трябва да изхабим доста време за комуникации с администрацията.
    Очаквам нови предложения. Както за контактна група, така и идеи за взаимодействие с общинските управители по места.
    Очаквам до понеделник да сформираме и оторизираме контактна група с конкретен мандат.
    Последно редактирано от Nik Nikolov; 26-02-08, 10:30.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

  • #2
    До: Регистър на доброволците ! ВАЖНО !

    Идеята е деобра, мисля, че можем да сме нещо подобно на зелените патрули, но с реална функционалност, щото ни доставя кеф да сме в гората, а не само прах в очите. Аз съм за с 2-те ръце и краката, джипката и всичко нужно. Надявам се да съумеем да изградим организация способна да помогне на гората...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X