Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

    Следи темите във форума
    има вече инфо за велинградският преход

    Коментар


    • #17
      До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

      Ето и част от отбора с новите тениски

      Коментар


      • #18
        До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

        Краси имам въпрос. Аз живея в Гоце Делчев 200-210 км. от София. Та въпроса ми е ако съм член на клуб Еди Моторс и си купя АТВ(някакво китайско ще е, защото родителите ми не ми обръщат много внимание относно моторния спорт), дали спонсорите ще ми плащат пътните, за да идвам на преходите (примерно Ком Емине)?.На 15 години съм и съм нахъсан да се състезавам. Също така дали ще имам проблем с полицията като съм с вас? Поздрави .
        '05 Suzuki RM 250

        Коментар


        • #19
          До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

          Имам една молба свързана с решението на клуба да не се кара по пешеходните пътеки на Витоша.Възможно ли е да бъде създадена база данни с тракове от ГПС от които да е видно кой маршрути да бъдат избягвани при преходи и разходки , тъй като понякога се навлиза по тези пътеки абсолютно неволно , а както аз , така предполагам и други собственици на АТВ са абсолютно солидарни с вашето решение и с малко помощ от ваша страна бихме избегнали неприятните моменти при нашите разходки.

          Коментар


          • #20
            До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

            Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
            Краси имам въпрос. Аз живея в Гоце Делчев 200-210 км. от София. Та въпроса ми е ако съм член на клуб Еди Моторс и си купя АТВ(някакво китайско ще е, защото родителите ми не ми обръщат много внимание относно моторния спорт), дали спонсорите ще ми плащат пътните, за да идвам на преходите (примерно Ком Емине)?.На 15 години съм и съм нахъсан да се състезавам. Също така дали ще имам проблем с полицията като съм с вас? Поздрави .
            То прехода не е със състезателен характер.А за момента се покриват разходите на състезателите само за международните състезания

            Коментар


            • #21
              До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

              Първоначално публикуван от Marin Преглед на мнение
              Имам една молба свързана с решението на клуба да не се кара по пешеходните пътеки на Витоша.Възможно ли е да бъде създадена база данни с тракове от ГПС от които да е видно кой маршрути да бъдат избягвани при преходи и разходки , тъй като понякога се навлиза по тези пътеки абсолютно неволно , а както аз , така предполагам и други собственици на АТВ са абсолютно солидарни с вашето решение и с малко помощ от ваша страна бихме избегнали неприятните моменти при нашите разходки.
              Мисля че,най лесно ще е въобще да не се кара по Витоша.А на Събиновата карта да се маркира най-бързият начин да се изнасяме от там посока Плана,Лозенската и Люлин планина

              Коментар


              • #22
                До: МСК ЕдиМоторс-Краен срок за лицензиране и сбирка на клуба 05-03-2008г сряда

                Първоначално публикуван от Marin Преглед на мнение
                Имам една молба свързана с решението на клуба да не се кара по пешеходните пътеки на Витоша.Възможно ли е да бъде създадена база данни с тракове от ГПС от които да е видно кой маршрути да бъдат избягвани при преходи и разходки , тъй като понякога се навлиза по тези пътеки абсолютно неволно , а както аз , така предполагам и други собственици на АТВ са абсолютно солидарни с вашето решение и с малко помощ от ваша страна бихме избегнали неприятните моменти при нашите разходки.
                Абсолютно съм, съгласен. Имам GPS с OFRM, но незнам къде може и къде не. Добре ще е някой от по-посветените участници да даде тази информация, защото право през гората не всеки път се излиза на подходящото място.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X