Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN CLUB BULGARIA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NISSAN CLUB BULGARIA

    Айде Нисанаджии,нема да им се даваме.Давайте във КлуБЪ.Дайте да се преброим,пък докато двата LAND се карат ние ще спечелим
    VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

  • #2
    Запиши ме като номер 1.Но не искам да бъда касиер,защото не пия и няма как да изпием членския внос! Сигурен съм , че има по-достойни и компетентни люде за този пост! Само Нисан върви като Тойота и Ландроувър, но за разлика от тях не причинява земни катаклизми!!!

    Коментар


    • #3
      Само така , браво. Няма да се давате я, и аз споделям мнението, че Нисана по нищо на отстъпва на Тойота и Ланд Ровер. Редно е всички по сериозни марки , особено такива с традиций, като горе изброените (е има и други, ама за тях още не е станало дума), да си имат собствен клуб. Пожелавам ви успех в начинанието. Ще си правим и съвместни разходки, и гостувания. Пък да видим кой е по-по-най .

      Коментар


      • #4
        Браво майна,мерси за подкрепата!
        VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Тихомир Севов
          Запиши ме като номер 1.Но не искам да бъда касиер,защото не пия и няма как да изпием членския внос! Сигурен съм , че има по-достойни и компетентни люде за този пост! Само Нисан върви като Тойота и Ландроувър, но за разлика от тях не причинява земни катаклизми!!!
          еее сега номер 1,това място вече си го взех,аре номер 2 става ли
          VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

          Коментар


          • #6
            Сега братята остава да направят клуб УАЗ и с техните неизброими УАЗ-ки ще стане като вица за едните, другите и ГорскияТ

            Коментар


            • #7
              Хи-хи! Аз съм участвал в драматизация на тоя виц, ама пак може!))
              Фенклуба на УАЗ е малко имагинерна работа, както е известно на света няма два еднакви УАЗа) Значи и аз ще мога да си направя фенклуб на Багирите.
              Моноклас)))))))))))))))))))))))))))))

              Коментар


              • #8
                Стефчо, ти ще си уникален с Багирата , и тъй като си единствен предлагам всички клубове да те изберат за почетен член или нещо като хонорис кауза! Инокс и 999 номер да ме сложиш пак ще се радвам!!

                Коментар


                • #9
                  ами аз с тоя вранглер какво да правя
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Всъщност Всички сме в OfrroadBulgaria.com т.е. в клуб май няма нужда да се делим повече

                    Коментар


                    • #11
                      Всъщност Всички сме в OfrroadBulgaria.com т.е. в клуб май няма нужда да се делим повече

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от alex_markov
                        Всъщност Всички сме в OfrroadBulgaria.com т.е. в клуб май няма нужда да се делим повече
                        Май си прав.Тъй де ами ГоГоГо -кво му е лошото на вранглера че човека да си няма клуб.Айде при нас да дойдат всички дето са малко на брой и не се събират за клуб.
                        VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                        Коментар


                        • #13
                          Алекс, ами ние не се делим. Не се и цепим даже Обаче, като сме много народ трудно се организираме бирени купони По тази причина, на малки групички по интереси се надяваме да може по-често да си виждаме очите и колите Ми те кръчмите ще вземат да фалират ние докато се наканим да пием по едно.

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от go go go
                            ами аз с тоя вранглер какво да правя
                            А къде останаха Дефендрите

                            Коментар


                            • #15
                              Но не искам да бъда касиер,защото не пия и няма как да изпием членския внос!
                              ами не го пийте бре, споделете го с нас

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X