Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов офф-роад клуб във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов офф-роад клуб във Варна

    Разузнаването донесе, че с дата 14.12.2007 има създаден нов клуб във Варна с името Черно море. Опитах да се свържа с Веско Делфинчето (защото бил вътре с двата крака) за потвърждение, но бяха излезли на разходка и нямаше добра връзка.
    Но нов клуб има да им е честито и скоро да ни поканят на някое весело мероприятие. Ние ще помагаме с каквото можем.

  • #2
    До: Нов офф-роад клуб във Варна

    Ми кво ще му е. Като гледам стават 3 клуба. То при 10 000 джипа във Варна могат и 20 клуба да станат. Само дето не се сещам каква е идеята. Ей за това ще ни командват американците. Като ходим да се каляме аз не съм питал никой от кой клуб е.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Нов офф-роад клуб във Варна

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Ми кво ще му е. Като гледам стават 3 клуба. То при 10 000 джипа във Варна могат и 20 клуба да станат. Само дето не се сещам каква е идеята. Ей за това ще ни командват американците. Като ходим да се каляме аз не съм питал никой от кой клуб е.
      Идеите са много и според мен си струват усилията които ще бъдат положени. А според теб кой щеше да организира следващото Варна Трофи ако не се бе създал този нов клуб?!

      Коментар


      • #4
        До: Нов офф-роад клуб във Варна

        1 клуб - Новатор.
        2 клуба - Конкуренция.
        3 клуба - Пълен хаос!!!

        А всъщност хората са едни и същи. Само се прегрупират. Вземат пример от депутатите.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #5
          До: Нов офф-роад клуб във Варна

          Ето още едно доказателство за движещата сила на интригите,която за някой хора е определено приоритетна.
          За да не се чудите какво имам предвид,ще спомена,че в Габрово също има официално новоучреден клуб,но тъй като няма интирига около създаването му,каквато г-н Маринов търси във Варна,няма и нищо упоменато за това.
          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

          Коментар


          • #6
            До: Нов офф-роад клуб във Варна

            Въпреки , че съм в "управата" на "4х4 Варна" винаги съм бил против клубовете !
            Когато има някаква организация има и разправий и интереси , горчив опит от мото-клубовете 10 години преди офф-роад клубовете !
            Преди 10-11 години като почнахме да караме затова и се отказахме от идеята за джип клуб , Българина още не е дорасъл зада свикне с мисалта,че може да има някой "над" него в ерархията !
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #7
              До: Нов офф-роад клуб във Варна

              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
              Ето още едно доказателство за движещата сила на интригите,която за някой хора е определено приоритетна.
              За да не се чудите какво имам предвид,ще спомена,че в Габрово също има официално новоучреден клуб,но тъй като няма интирига около създаването му,каквато г-н Маринов търси във Варна,няма и нищо упоменато за това.
              Че то Габровски клуб "Риск Габрово" има одавна, само дето не беше регистриран ако за това говориш.

              Коментар


              • #8
                До: Нов офф-роад клуб във Варна

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                1 клуб - Новатор.
                2 клуба - Конкуренция.
                3 клуба - Пълен хаос!!!

                А всъщност хората са едни и същи. Само се прегрупират. Вземат пример от депутатите.
                Интересно ми е какво ще пишеш като разбереш ,че има и четвърти клуб във Варна?
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: Нов офф-роад клуб във Варна

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Интересно ми е какво ще пишеш като разбереш ,че има и четвърти клуб във Варна?
                  Ей ся я втасахме.Дай инфо.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X