Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сайта на Митцубиши клуб е перфектен, но явно е организиран и поддържан официално от Мицубиши с цел да обединат всичките си клиенти и да ги държат в течение на новостите. Нещо подобно ще правят и Мото Пфое с цел да "глезят" клиентите си и да ги информират за новостите с идеята да си купят нещо.
    Що касае втората ни сбирка, предлагам да е на 20 септември от 18 часа в редакцията на Списанието и там официално, с нужните документи, да учредим клуба. Имам идея и за еднодневно излизане до едно много красиво и малко посещавано място в близост до София. Ще я споделя там.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • Колеги, току що разговарях с Иван Въжаров, Мениджър Ланд Ровър в Мото Пфое. Тяхното излизане в Рила е още висящо, но той ми каза, че на 20 септември ще представят Ланд Ровър Спорт в Британското посолство, и тъй като нашия бъдещ домакин Ицо може би ще ходи там, е най-добре да отложим сбирката или за 21 септември или да я изтеглим на 19. Чакам Вашите мнения по въпроса. Г-н Въжаров обеща да ни предостави и някои рекламни сувенири на Ланд Ровър(фланелки, шапки и др) коита малко или много да показват кои сме.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • саита на митсубиши е напълно отделно нещо от представителите за българия. представители на митсубиши са Балкан Стар и тяхната политика за харчене на пари е доста консервативна. този портал е направен от феновете
        drive alive

        Коментар


        • Първоначално публикуван от zzlatev
          Колеги, току що разговарях с Иван Въжаров, Мениджър Ланд Ровър в Мото Пфое. Тяхното излизане в Рила е още висящо, но той ми каза, че на 20 септември ще представят Ланд Ровър Спорт в Британското посолство, и тъй като нашия бъдещ домакин Ицо може би ще ходи там, е най-добре да отложим сбирката или за 21 септември или да я изтеглим на 19. Чакам Вашите мнения по въпроса. Г-н Въжаров обеща да ни предостави и някои рекламни сувенири на Ланд Ровър(фланелки, шапки и др) коита малко или много да показват кои сме.
          Злати,
          Аз на 21-ви няма да мога, вероятно ще пътувам. Ако искате на 20-ти от 19.00ч. при Ицо - стига на него да му е удобно (малко става като сметка без кръчмар), или друга дата.. Или без мен, пък после ще разправяте..

          Яро

          Коментар


          • Колеги, втората и по-официална среща на клуб Ланд Ровър България ще се състои на 19 септември, понеделник, от 19 часа в редакцията на Списанието в Лозенец, на ъгъла на улиците Златовръх и Галичица. Ще решим окончателно всички въпроси около устава, името и бъдещата дейност на клуба. Очаквам всички сродни души, с или без Ланд Ровъри, да присъстват.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • Да напомня!

              Днес (понеделник, 19 септември),

              от 19 часа в редакцията на списание OFF-road BG ще се проведе работна среща за учредяването на Land Rover Клуб.

              Любезно каним всички заинтересовани на ул. Галичица 37 в кв. Лозенец до Семинарията.

              За повече инфо тел. 962 7142

              Коментар


              • Колеги, да Ви е честит официално учредения клуб Land Rover Enthusiast Bulgaria. Вчера бе избрано логото на клуба и неговото ръководство, бяха окончателно уточнени бъдещите цели и задачи.
                Първата официална проява на клуба ще е едно съвместно излизане във високата планина, организирано съвместно с много уважаван и известен в нашите среди човек и може би с участитето на Мото Пфое. Разбира се проявата е отворена за всички приятели от Ландкруизър и Нисан Патрол клубове и за всички, които си нямат клубове. След окончателния избор на дата и място ще бъде изготвена програма и публикувана тук, като това ще стане най-късно в началото но октомври.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • Привет и от мен
                  Да ви е честит новоучредения клуб.
                  Аз май съм пишман Land rover - джия, но щом пък има такъв клуб, пък аз имам такъв автомобил - пишете ме кандидат член.
                  Като гледам как вървят нещата може да стана и сериозен фен.
                  Преди половин година с приятели тръгнахме на разходка из Европата и да поразгледаме за автомобили. Идеята ми беше да си взема съвсем обикновен автомобил, но така се получи, че си купих Land rover.
                  Пълна смехория - никога не бях карал 4х4, въобще не знаех за какво служи втория лост (е предполагах за какво е все пак), мислех, че светещата лампа на диференциала сигнализира за проблем и т.н. и т.н.
                  Както и да е - вече половин година съм почти горд собственик на Land rover Diskovery 2,5 TDI 1996 г. Въпросния автомобил все повече започва да ми харесва, въпреки, че почти всички описани в този форум стандартни недостатъци на модела са налице, само от кормилната кутия не тече (трябва да проверя дали не е празна ).
                  Всъщност - нищо сериозно - наливам масло, нещо потропва, като влезна в някоя локва с висока скорост и окъпя добре двигателя след това ремъка свири два три дена (купих си нов - той пък свири постоянно ). То основният проблем май е, че не съм намерил подходящия сервиз - имам чувството, че където съм ходил не знаят за какво точно става въпрос и гледат да ме отбиват. Ако някой може да даде съвет ще съм му благодарен (без мото-пфое щото са много мудни и специални и ме дразнят).
                  Още мисля, че този двигател е малко слабичък за това купе и тази трансмисия - не че искам да се състезавам, но на магистрала повече от 130-135 км/ч не може да вдигне, а с 4 човека и климатик на баирите по магистралата минавам на четвърта .
                  Иначе излизах 5-6 пъти off-road - представи се страхотно - много съм впечатлен (предполагам, че това дето аз му викам off-road според вас не е off-road, но все от някъде трябва да се започне ).

                  Ъъъъъ, сори, аз май се поовлякох.
                  Надявам се не съм досадил много
                  Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

                  Коментар


                  • Бих искал да Ви информирам, че OFFRoad-Bulgaria.com и Land Rover Ehthusiasts Bulgaria организират на 22 и 23 октомври off road преход без спортен характер. Маршрута за 22 е Бистрица-Плана(асфалт); Плана-Горни Окол(черен път с пресичане на река); Горни Окол-Самоков-Говедарци-Гьолечица(асфалт); Гьолечица-хижа Пионерска(черен път); хижа Пионерска-хижа Рилски езера( каменист път със стръмни кални участъци и на места големи каменни прагове). За 23 е предвидено връщане по свободен маршрут. Нощувката ще е в хижа Рилски езера с прекрасни възможности за организиране на сериозен купон. Цените са 14,5 л. за 2-3 местна стая със самостоятелен санитарен възел и 50 лева за апартамент за 3-4 души. Хижата се намира на много красиво място на около 2000 метра надморска височина. Има възможност(която ще се уточни на място) за изкачване с автомобил до езерото Бъбрека на почти 2400 метра надморска височина.
                    По време на прехода, в околностите на село Горни Окол и в района на хижа Рилски езера, ще бъдат изнесени кратки геоложки лекции, съответно за магмените скали на първото място и за метаморфните скали и геоложката дейност на ледниците на второто.
                    За сега сборното място е площада на село Бистрица на 22 октомври, събота, в 8 часа сутринта. За записвания и повече информация, освен този сайт може да използвате и телефон 0887590528 или имейл zlati.zlatev@carlsberg.bg. Записвания ще се приемат до 15 октомври.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • Колеги, на 13 октомври от 18,30 часа в редакцията на списание Off Road ще се проведе сбирка на Land Rover Enthusiasts Bulgaria. Основна цел ще е приемане на устава на клуба и окончателен избор на лого. Всички, които желаят да станат членове на клуба или само да присъстват са добре дошли, особено Kirilsp. Тогава ще се подписва и учредителния протокол, така че всички подписали го ще се считат за членове учредители. Ще се почерпим и с по чаша бира естествено.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар



                      • аааааааааааааааааааа
                        що пък особенно аз


                        всъщност - що пък не, щом пък особенно аз

                        ще гледам да се включа
                        обаче мога след 19,30
                        стаа ли?

                        а колко е членския внос
                        Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

                        Коментар


                        • Ами защото явно си мераклия и марката те кефи . Ние ще бъдем там поне да 20 часа, така че заповядай. Пък и мисля, че ще научиш разни любопитни неща и ще ти е интересно. И засега членски внос няма, сигурно няма и да има, ще събираме пари само при конкретна нужда.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар



                          • ok
                            Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

                            Коментар


                            • Последно напомняне:

                              Днес, четвъртък, от 18:30 часа в редакцията на OFF-road BG на ул. Галичица 37 е сбирката на клуб LAND ROVER ENTHUSIAST!

                              Коментар



                              • мноо мъ и срам
                                ма не можах да се включа - мноо закъснях
                                щеше ми се да съм от учредителите
                                ся шъ требе да съм обикновен ЧЛЕН

                                както и да е
                                как мина
                                колко учредители се събрахте
                                учредихте ли клуба, логото, устава
                                Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X