Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    а познавате ли едно момче което участва в шампионата по мотокрос и има чисто нов ЛР май пак дифендър беше от тия най грозните
    момчето май е от софия

    Коментар


    • #62
      Браво бе! Какво е това определение " тия най-грозните "! За нас тия коли са като гаджета, така че бъди деликатен ! Аз отговарям на описанието ти, но не съм ходил по шампионатите, ако разбера ще ти кажа!

      Коментар


      • #63
        хее тва че са грозни не значи че не ги харесвам напротив
        много даже ме кефят
        ама като искате по деликатно добре
        замествам думата грозен в горното изказване с израза
        "с грубоват външен вид"

        Коментар


        • #64
          Това е по-добре! Знаеш ли, че серийно им се монтират отзад две тръби за закопчаване на белезници?

          Коментар


          • #65
            Ми ако имаме връзка с Вальо, да го поканим и него, сигурно ще му е интересно, пък и машината му наистина е уникат. А този чисто нов Дифендър, тъмно зелен, с лети джанти, днес и аз го видях на "Раковски", и не е грозен, а направо си е прекрасен, пък и явно собственика му го мие често( ако говорим за една и съща машина). Абе, в София има няколко много класни машини, но май Турбозмей притежава ако не двете най-добри, то поне две от най-добрите. И му се чудя защо не им направи едно представяне в списанието, струва си.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #66
              ОК, ще го поканим! Ти виждал ли си в България два еднакви Дифендъра?

              Коментар


              • #67
                Най-добре да се кръстим - "жълтата камила", "зеления с джантите", "белия с гумата на капака", "ония с рифела" и "ония с HELAта на покрива"
                Аз съм " мръсния,дето си е махнал стелките "

                Коментар


                • #68
                  Не знам дали знаеш, но в София има и един Tomb Rider, от тия дето са на Лара Крофт, произведени 1000 бр. Той е рекордьор по дълъг път с лебедка - няколко километра със блокирал /залепен от прегряване/ съединител. Човека се прибрал до пътя с дърпане с лебедката и докато чакал помощ, съединителят му се разблокирал! Но незнам дали Лара Крофт е била с него!

                  Коментар


                  • #69
                    Само на полицията са им еднакви машините. А като не се познаваме лично, освен външните белези на джиповете и модела, другата разлика, която личи отдалече, май са само номерата. Пък и твоя звяр е неразличим щото липсата на стелки личи само при отворени врати. В тая обстановка май само аз съм много различен, щото карам сиво Пежо 206 с големи надписи Туборг отстрани, а такива са 3 в София и едно в Бургас. Но колкото и да го напъвам, не става з а оф роуд.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #70
                      Май има истински уникат в нашия град. Ей това искам да го видя на живо, в негово присъствие Лара Крофт е безинтересна и безлична.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #71
                        Аз понеже съм го разглеждал вече, ще ти осигуря тази възможност, а пък ти виж там нещо за кака Лара...

                        Коментар


                        • #72
                          Ще говоря с колегите ми от отдел Маркетинг, те винаги имат няколко такива под ръка. Но за джипа съм напълно сериозен, на 9 септември , като се запознаем, ще ми кажеш как да го уредим.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #73
                            Ще стане много по-лесно! Скоро ще го привиквам в един сервиз за сваляне на кройка на рифелите! Ще ти кажа кога и къде ще бъде и ще го разгледаш! Честно казано съм сигурен, че в Африка си видял много по-интресни версии!

                            Коментар


                            • #74
                              Много ми се иска да се включа с двете камили ама се чудя как да го направя. Заминавам за Мюнхен във вторник и едва ли ще се върна до 09.09.05. Може ли да изпратя пълномощник с нотариално заверено пълномощно.

                              Апропо - отдела маркетинг - на Мото Пфое ли е?

                              Т.
                              Good guys drive Land Rovers!

                              Коментар


                              • #75
                                бройте ме и мене за 09.09 дано да успея да взема дифендера, той до тогава ще се е сдобил и с шнорхил

                                возилото е на баща ми, а той отвреме навреме се вманиачава на темата дифендер и го окупира за дни наред
                                drive alive

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X