Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    оооо щом ще има хапване става. за офроуда в района мисля, че ще е малко трудно, аз пролетта бях там и почти нямаше здрав мост, само пътя за мугла от смолян беше проходим и от там наникаде, навъртях 300 км офроуд повечето, от които през нощта и много псувах, там кадето са паднали мостовете шанс да се мине няма, едни отвесни брегове и камъни. сега след последните наводнения доколкото разбрах и пътя към мугла е пропаднал
    drive alive

    Коментар


    • #47
      За какво ти е мост, аз ги прекосих с джипа , оттам ми се наводни капачката!

      Коментар


      • #48
        Между другото, може да сте имали маршрути там и аз да откривам топлата вода, за което се извинявам, но местните са видели мнооого строшени картери, последния път разбрах, че KIA и REXTON са положили кости там! Но има един участък, който е забранен, защото е с 200 метра пропаст без нищо да те спре. Много ми липсва!

        Коментар


        • #49
          аз бях тогава само с едно момиче, само с мойта кола и минахме през едни много екстремни места, но нямам точна представа от каде точно, помня много ясно едни 30 км. тежък офроуд през нощта до един паднал мост с високи брегове и после 35 км обратно, пак през нощта с губенето и после 60 км през една страшна магла по асфалта ... ужасни спомени. помня и два неуспешни опита да идем от триград до мугла по черните пътища, единия път беше корито на река, а на другия имаше яко свлачище, което с риск да се израркаляме в едно сериозно дере преминахме и стигнахме до едно каменно поле с камъни големи колкото коли и обратно. това беше дни след някакво наводнение, може после да са пооправили нещата.

          ако има организация с повече коли може да отидем натам, защото има каде да се иде и какво да се направи, но това трябва да е преход, примерно от банско до пампорово, през триград или от банско до свилен град, зависи колко време има.

          приветствам идеята
          drive alive

          Коментар


          • #50
            Аз имам много добри приятели в района, мога всеки един момент да проверя каво е състоянието на пътищата. От домакина на вилата на Чаирите знам, че е отнесен безвъзвратно пътя от Триград до там. Това е пътят, където Мото Пфое правиха първото си излизане с джипове, но не беше нищо особено, аз съм се качвал с Пежо 206 без никакъв проблем. Сега има някакъв нов път някъде от към Чамла или Гьоврен, не знам точно, тая година не съм ходил. Но за самия Триград дори и да се повреди пътя, бързо го поправят, защото е единствената връзка на селото, че и още едно, със света.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              Какво ще кажете за светлата дата 9 септември, май е подходяща за начална сбирка на нашия клуб. Дайте някакви предложения в колко часа да се срещнем при щанда на списанието на оная изложба и там да се договорим ако ще правим нещо по Родопите. Аз имам и друго предложение: малко оф роуд до хижа Демяница в Пирин и после ако има мераклии и малко катерене нагоре. Абе възможности много, въртят ми се и други идеи, но трябва да ги обсъдим. Но да се върнем на темата: 9 септември, изложба"Лов, риболов и свободно време", щанда на списание Off road, 17 часа. Подходящо време е и за бира.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #52
                ее колега от Градището до Дамянишка поляна не е кой знае какъв оффроуд-хижарите и с Лада се качват.Но пък след поляната мисля че само много вдигнати и подготвени жипки ще минат защото камъните са доста големи.Аз съм с нисан и ако ходите там и ако позволите на един японец с удоволствие ще дойда.А от там/х.Дамяница /може да продължим пеша до х.Вихрен/Супер красота си е/,после на Къмпинга под хижата по една вкусна скара и после у Банско.
                VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                Коментар


                • #53
                  9.09.05.17,00 - ОК!

                  Коментар


                  • #54
                    Считам въпроса за първата среща на клуба за решен, до 2-3 дни ще излезе списанието и там ще има кратко съобщение, че на 9 септември, в 17 часа на изложбата "Лов, риболов и свободно" време ще се проведе учредителната сбирка на клуба на феновете на Ланд Ровър.
                    По-интересното е, че днес ходих в Мото Пфое и разговарях надълго и на широко с Иван Въжаров. Те ще организират излизане за журналисти за два дни някъде октомври в Рила, над Рилския манастир в посока Рибни езера и има възможност и ние да се присъединим. Обещаха да ни предоставят разни рекламни фланелки, шапки и др. Ланд Ровър аксесоари, но май с друго няма да ни помогнат. И те ще правят за клиентите си някакъв Ланд Ровър клуб, но май целта им е да ги зарибяват да купуват, а не толкова да организират разни преходи и купони. Но Въжаров спомена, че може би ще правят преференциален внос на аксесоари за оф роуд за членовете на техния клуб. Аз пък му предложих да разглежда бъдещия наш клуб като колективен член на техния, с тайната мисъл да можем и ние да ползваме облагите, и той като че ли е съгласен. Засега е това.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #55
                      Не се заблуждавай! на приказки при тях всичко е много красиво, ама имат само един скъсан каталог с няколко аксесоара и едвам открих 2 шапки от едно от техните момчета !
                      Днес бях в Дару в една опушено стайче и видях такива неща за LR в разни каталози, че още не мога да се освестя!
                      Рискуваш ако видиш това което аз видях, да си продадеш апартамента и да спиш в джипа! Цените са много яки, обаче.....

                      Коментар


                      • #56
                        Знаех си аз, че Дару кар имат скрити козове, един от техните шефове имаше едно време личен Дифендър 90 и много му се кефеше. А от Мото Пфое ако има полза е добре, ако не, здраве да е. Но аз работя в една голяма мултинационална компания и мога да ги натисна по тая линия, да им внуша, че и те могат да имат полза от мен( а то си е така)
                        А аз, както знаете, нямам возило, но съм решил да събера малко пари и един ден да си купя един Самурай, че хем е евтин, хем е истински джип. За по сериозна машина няма да ми стигнат силите.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #57
                          Лошото е, че тия наште дзверове - Дифендрите нямат вторичен пазар, или се наследяват или вървят със собственика ръка за ръка до дълбоки старини! По статистика около 80% от произведените след 1947г. още са в движение! А и дизайна отдавна е приключил стареенето си и няма накъде! Остаряваш с него като с жена си и няма отърване!

                          Коментар


                          • #58
                            В уазовската конференция има и мъже на години, които са по-млади от УАЗовете си ...)

                            Коментар


                            • #59
                              В Африка е често срещана картинка да видиш Ланд Ровър Марк 2 натоварен примерно с 1 тон чували брашно или 20 пътници. И това е автомобил на 30-40 години, търпял зверска експлоатация и почти никаква поддръжка. Наистина са вечни автомобили. А и тия 20% дето са отчислени, сигурно са повредени при военни действия или бедствия.
                              Преди време(може би 2-3 години) в София имаше един Ланд Ровър Милитъри, къса база, с по различна предница( по-скосена). Някой знае ли каво се е случило с този уникат? Навремето на него висеше табелка " не се продава", явно собственика беше "фен".
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                Собственика се казва Вальо, живее в Драгалевци, офиса му е в Лозенец и е представител на шевни машини Brother за България...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X