Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • и сега като ги види тези снимки алекс марков
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от zzlatev
      Бирария "При Кулата" е по улица Галичица, покрай редакцията на списанието навътре в Лозенец. След около 600 метра се стига до едно затревено площадче с дървено заведение, това е. Друг ориентир е магазин Офис уан, това е зад него. Значи решено, до 4 януари.
      А пък до площадчето има една голяма водна кула, не може да не я видите.

      Коментар


      • Скъпи колеги и приятели, луди глави и горски скитници, тъй като от утре чак до догодина ще съм далеч от РС-то( и слава богу ), бих искал още сега да пожелая на всички Ви Весели празници, здраве и късмет за Вас и Вашите близки, много нови стръмни планински пътища и окаляни горски пътеки през новата 2006 година. Наздраве !!!
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • и от мен весели празници приятно прекарване и много късмет през новата година и много оффроуд

          Коментар


          • Аз пък имам и един подарък за клуба...
            Вчера излезе юридическата регистрация на клуба, "В името на народа, ала бала... съдът реши да регистрира сдружение с нестопанска цел " Ленд Роувър Ентусиаст България"!!!!!

            Така, че вече и България си има такъв клуб!!

            Да ни е честит, а на Председателя - Злати - да приготви една цистерна бира..

            Коментар


            • Колеги,

              Когато четете тези редове ще съм далеко от вас!

              Но Ви подкрепям в трудните дни на прохождането и ентусиазъма на окаляните ни мечти!

              Та, успех през новата 2006 и на всеки по лебедка, блокажи, печка, гуми и много късмет!


              Т.
              Good guys drive Land Rovers!

              Коментар


              • и които няма джип-най-новия и най-високопроходимия

                Коментар


                • Здравейте колеги, да Ви е честита Новата година, модел 2006. Да си я карате със здраве и да Ви носи късмет.
                  Напомням на всички, че утре от 18,30 в бирария "При кулата" ще се проведе първото за тази година общо събрание на юридическото лице с нестопанска цел "Ленд Ровър Ентусиастс България". Ще Ви чакам, че имам разни идеи дето искам да обсъдим, пък и Яро е измислил нещо супер.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • Драги съклубници, Честита Нова оф-роуд година и от мен!!!

                    Всичко най-най и най-вече здраве!!!

                    До утре в "Кулата".

                    Коментар


                    • Ако няма да обсъждате нещо тайно, може ли и не-членове (демек аз)да дойдат да ви поздравят за Новата година на сбирката?
                      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                      Коментар


                      • Аз май пак не разбрах къде ще е сбирката че някак сте ми много близки

                        Коментар


                        • Така де искам и аз

                          Коментар


                          • София,

                            Съжалявам, че не сме видяли по-рано твоят въпрос.. Разбира се, че си добре дошла.. следващият път! ) Извинявай отново.

                            А иначе, сбирката беше в бирария "При Кулата" в кв. Лозенец, София. Някоя от следващите срещи на клуба обаче ще бъде извън София, на по-достъпна и общо компромисна точка и за колегите и приятелите от страната. Но повече информация в скоро време от Злати.

                            Коментар


                            • пишете ме и мен в клуба, казвайте как става

                              Коментар


                              • Като за начало, трябва да изкаляш джипа, като врабче попаднало по кравешко лай..о, да си позакъсал тук - там и тогава ще си наясно какво караш...
                                Качи се от Бункера до Бистрица, преди тухларната слез в дерето има една рекичка широка 50 см, с около 6 метра тиня от двете страни, ако я пресечеш на собствен ход, имаш едно уиски от мен, за трактор се обади на Симо от Бистрица, той от това живее, да вади от дерето ненормалници като нас!

                                P.S. Ако е пиян / а той винаги е / се обади да те дръпна с лебедката...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X