Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър клуб

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз си мечтая за такава:



    Коментар


    • Първоначално публикуван от nasov
      Аз си мечтая за такава:



      в интерес на истината... някой пробвал ли е да пререгистрира в КАТ джипка с подобна броня? На мен преди 3 години като регистрирах моята малко ми мърмориха /а даже не беше вдигната - само беше "масивна"/...
      Момчето, което я купи не спомена да е имал проблем в КАТ с бронята /вече 16см по-висока/...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • Колеги, първата сериозна инициатива на нашия клуб бе осъществена успешно. Похода до Рилски езера е факт. Там, на място, бе проведено кратко събрание на клуба( имаше кворум, 5 членове от 8 общо) и бяха приети двама нови действителни членове- Ивайло и Иван Въжаров. Клуба ни вече има 10 действителни членове и 5 джипа в наличност. Следващите, които чакаме да се явят, за да приемем, са Kirilsp и Radcom .
        За повече информация за похода вижте темата във форума за пътешествия и организирани мероприятия.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • А бе Злати, Radcom беше на учредителното събрание, не помниш ли?

          Коментар


          • който търси - намира
            който чака - дочаква

            кога е следващата сбирка
            Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

            Коментар


            • Първоначално публикуван от kirilsp
              който търси - намира
              който чака - дочаква

              кога е следващата сбирка
              Да, бе, питай ме..
              То верно аз търся Дифендър за малко пари, и затова се возя при Сашо Марков от сумати време.. В един момент мотото all good things come to those who wait да ти кажа спира да работи май..

              Следващата ще стане ясна на следващата сбирка на клуба..

              Коментар


              • Извинявам се на Radcom, грешката е моя. Обърках се, защото в клуба е записан с истинското си име. Мисля, че този, който се крие е Borkozin, ако не бъркам пак.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • Първоначално публикуван от zzlatev
                  Извинявам се на Radcom, грешката е моя. Обърках се, защото в клуба е записан с истинското си име. Мисля, че този, който се крие е Borkozin, ако не бъркам пак.
                  Borkozin (Борко) е с Дифендър 110, а не с Диско, бе Злати..

                  Коментар


                  • Не става дума какъв модел автомобил има, ясно е ,че е Ленд Ровър. Думата ми беше, че трябва да стане член на клуба(естествено ако той иска). А ти Яро, ако го познаваш лично човека, ще го поканиш на следващата сбирка, ,пък той да си реши. Kirilsp вече е заявил желанието си за членство, но както неколкократно ставаше дума, трябва да поканим и Иван Иванов на всяка цена.
                    И за да не бъдат сбирките ни сухи и скучни, на следващата се наемам да изнеса лекция на тема "Приложна Ландровърология (Специфични особености на Дифендрите в Мозамбик)" . Ще си приготвя много снимки и вярвам, че най-малкото ще е любопитно да се види и другия край на света .
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • Вече имам съгласен да представя на клуба мой приятел с цели 4 Защитника! Те му защитават бизнеса на морето много успешно! Това лято са изпили 6 тона нафта

                      Та, кога е следващата среща на клуба?

                      Т.
                      Good guys drive Land Rovers!

                      Коментар


                      • Жалко, че идва зимата..
                        Както мъдро казва Злати - тези джипове са основно експедиционни..
                        Затова следващата година напролет, трябва да печем бут на огън на полето и да спим в палатки!
                        И то няколко пъти - на различни места за всяко излизане - особенно около морето
                        А можем да почерпим и опит от рокерите - какви ли не съзтезания правят.. е "мисс мокра фланелка" май няма да има, но "мисс Ленд Ровър" може! Съзтезанието ще бъде да кара джипа между палатките със завързани очи!
                        От мен джипа, от вас палатките..

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от zzlatev
                          ...трябва да поканим и Иван Иванов на всяка цена...
                          Аз горещо приветствам идеята да поканим Иван Иванов

                          Кажете кога ще направим следващата сбирка? И къде?
                          Предлагам 03 ноември, четвъртък, следващата седмица..

                          Коментар


                          • това за рокерите ми хареса, аз имам опит!
                            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                            0884837709
                            0878383528

                            Коментар


                            • За мен 3 ноември е невъзможна дата, нежната ми половинка има рожден ден, а и няма да съм готов с лекцията. Нека го отложим с една седмица за 10 ноември. А мястото е ясно, при любезните домакини от фирма Соликс ( Венци и Пламен) в Лозенец.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • Дайте още инфо за предстоящата среща, този път ще гледам и аз да се появя. Все пак появата на този клуб в БГ е една сбъдната мечта за мен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X