Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ден на OFFROAD????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ден на OFFROAD????

    От известно време ми се върти тази идея в главата, но не знам дали вече не е осъществена. Освен това съм доста "зелен " оффроудър (направо още съм си пеленаче) и затова доста "плахо " я предлагам.

    И все пак: Какво ще кажете да си определим еди подходящ ден в годината като "Ден на OFFROAD-а". Този ден ще е подходящ повод за национални сбирки на подходящо място с подходящ начин на честване съществуването на нашето общество. Не змам как ви се струва тази идея, на мен ми се струва добра.

    ПП. Ако вече има такава инциятива и определен такъв ден.... извинете ме за невежеството и ме осветлете по въпроса
    Последно редактирано от iiiopo; 14-08-07, 22:27.
    О899 2б2 1З2

  • #2
    До: Ден на OFFROAD????

    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
    От известно време ми се върти тази идея в главата, но не знам дали вече не е осъществена. Освен това съм доста "зелен " оффроудър (направо още съм си пеленаче) и затова доста "плахо " я предлагам.

    И все пак: Какво ще кажете да си определим еди подходящ ден в годината като "Ден на OFFROAD-а". Този ден ще е подходящ повод за национални сбирки на подходящо място с подходящ начин на честване съществуването на нашето общество. Не змам как ви се струва тази идея, на мен ми се струва добра.

    ПП. Ако вече има такава инциятива и определен такъв ден.... извинете ме за невежеството и ме осветлете по въпроса
    Ама защо само 1 ден в годината?!?

    Подходящи поводи за сбирки на всякакво ниво - дал господ. Кеф ти състезания като току-що завършилото "Адвенчър България 2007", кеф ти преходи, организирани от клубове, кеф ти дори и най-обикновени офроуд разходки, каквито се организират едва ли не всяка седмица.

    Само желание да има човек "дните на офроуда" са много ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Ден на OFFROAD????

      Всъщност вече имаше нещо подобно По повод на един много хубав празник, който тази година незнайно защо нещо се премълча - Рожденият Ден на Форума
      Първоначално публикуван от V93
      Ама защо само 1 ден в годината?!?

      Подходящи поводи за сбирки на всякакво ниво - дал господ. Кеф ти състезания като току-що завършилото "Адвенчър България 2007", кеф ти преходи, организирани от клубове, кеф ти дори и най-обикновени офроуд разходки, каквито се организират едва ли не всяка седмица.

      Само желание да има човек "дните на офроуда" са много ...
      Мисля, че Жоро говори за нещо по мащабно от разходка с 5-15джипа Доклкото разбирам неговата идея е за сбирка/събор на възможно повече хора обединени от общия интерес, които да седна да се запознаят, поговорят повеселят... а не да се правят "кални оргии" от 100 и кусур джипа

      Идеята на Жоро я подкрепям и едвали ще съм сам, защото ако прочетете архива на този раздел ще видите много теми които се въртят все около едно и също нещо - обединението

      А за дните си прав... нищо не пречи да са повече
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        До: Ден на OFFROAD????

        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
        Всъщност вече имаше нещо подобно По повод на един много хубав празник, който тази година незнайно защо нещо се премълча - Рожденият Ден на Форума

        Мисля, че Жоро говори за нещо по мащабно от разходка с 5-15джипа Доклкото разбирам неговата идея е за сбирка/събор на възможно повече хора обединени от общия интерес, които да седна да се запознаят, поговорят повеселят... а не да се правят "кални оргии" от 100 и кусур джипа
        Не виждам проблем, ако някой има конкретни идеи или предложения за време, място и програма на нещо такова, да ги сподели тук.

        А вече колко от регистрираните във форума биха дошли ...
        В същност, защо не преброиш участниците в пикника по случай рождения ден на форума?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Ден на OFFROAD????

          Първоначално публикуван от V93
          А вече колко от регистрираните във форума биха дошли ...
          В същност, защо не преброиш участниците в пикника по случай рождения ден на форума?
          Това "вече" е много интересно Би ли го пояснил малко?
          А за преброявеното... не съм бил там и не мога да кажа точната цифра, но ако държиш ще попрегледам снимките
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            До: Ден на OFFROAD????

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            От известно време ми се върти тази идея в главата, но не знам дали вече не е осъществена. Освен това съм доста "зелен " оффроудър (направо още съм си пеленаче) и затова доста "плахо " я предлагам.

            И все пак: Какво ще кажете да си определим еди подходящ ден в годината като "Ден на OFFROAD-а". Този ден ще е подходящ повод за национални сбирки на подходящо място с подходящ начин на честване съществуването на нашето общество. Не змам как ви се струва тази идея, на мен ми се струва добра.

            ПП. Ако вече има такава инциятива и определен такъв ден.... извинете ме за невежеството и ме осветлете по въпроса
            само незнам дали ще имат право всички на участие , да не е само за тези дето имат карти за легитимация
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #7
              До: Ден на OFFROAD????

              Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
              само незнам дали ще имат право всички на участие , да не е само за тези дето имат карти за легитимация
              ......

              Коментар


              • #8
                До: Ден на OFFROAD????

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                А за преброявеното... не съм бил там и не мога да кажа точната цифра, но ако държиш ще попрегледам снимките
                Ами попрегледай ги! За твоя собствена информация и ориентация горе-долу колко хора биха дошли на едно подобно мероприятие. Аз имам представа, защото бях там ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  До: Ден на OFFROAD????

                  Ясно е що се премълча, макар и да не е ясно какво ще рече премълча, кой премълча и как ...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ден на OFFROAD????

                    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                    Всъщност вече имаше нещо подобно По повод на един много хубав празник, който тази година незнайно защо нещо се премълча - Рожденият Ден на Форума
                    Нещо такова имах предвид (до сега не бях забелязал тази интересна тема), жалко че тази година не се е състояло (или ако се е състояло аз не съм разбрал). А пък и повода "Рожден ден на форума" за такова събиране си е супер. Дата е също много подходяща. Надявам се догодина традицията да продължи.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ден на OFFROAD????

                      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                      А пък и повода "Рожден ден на форума" за такова събиране си е супер. Дата е също много подходяща. Надявам се догодина традицията да продължи.
                      Подкрепям !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ден на OFFROAD????

                        Кой ще води тогава групата?
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ден на OFFROAD????

                          Виновника , разбира се - Венци Петров !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ден на OFFROAD????

                            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                            Виновника , разбира се - Венци Петров !
                            Със знамето на форума в ръка!!
                            Ама между другото - имаме ли си знаме?!!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ден на OFFROAD????

                              Имаме си карти за легитимация
                              MG RACING

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X