Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Аз моем да прайм само данданиЙ. Който иска по-Убава дискотека, да дойде, па да си я направи..
    Е па мен ми АресА . Че и бая си поподскачАх, хем без да съм пил...
    Къв съм смотан- тъй и не се научИх.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

      Я като е тръгнало и аз да изкажа недоволство.
      Някакъв червен ГоУф 3-ка с русенска регистрация,не знам на кой е,но редовно ме събуждаше рано рано.А аз съм дошъл на почивка и искам да си поспя.Ако някой познава собственика само да ми го посочи.

      Коментар


      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

        Добри на мен като не ми харесва си вдигам чукалата и дим да ме няма.
        На твоите снимки виждам само "недоволни".

        Коментар


        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

          Кольо от Шумен,доиде с него.
          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
          АСК Ален Мак

          Коментар


          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
            Кольо от Шумен,доиде с него.
            Той ли беше зад волана?
            Може и той да е.Като видях Мехата как го измъкна от палатката.

            Коментар


            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

              Не наел си е лимузина
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Я като е тръгнало и аз да изкажа недоволство.
                Някакъв червен ГоУф 3-ка с русенска регистрация,не знам на кой е....Ако някой познава собственика само да ми го посочи.
                Ако ти го посоча ще ме заведеш ли на сладкарница?
                П.С. Вие ''по-възрастните'' не ставате ли по-рано?
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Ако ти го посоча ще ме заведеш ли на сладкарница?
                  Обещавам,на оная която ти я показах/20литрова/.

                  Коментар


                  • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Ако някой познава собственика само да ми го посочи.
                    Голфа е на госпожа-съпругата, оправяй се с нея
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      Обещавам,на оная която ти я показах/20литрова/.
                      Туй от Горна Оряховица широки души ще излезете- бетер шуменци...
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        Голфа е на госпожа-съпругата, оправяй се с нея
                        Изкупувам го на кило,само и само догодина да го няма на Приморско.

                        Коментар


                        • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                          Танче,пусни някоя снимка,знам,че имаш материал.
                          Утре и снимки, и видео, че не съм си у нас...
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            Много слаба организация, нямаше програма, нямаше кой да каже кога какво ще има (не че имаше нещо особено де) ... изобщо от началото още като почнем, нямаше упътващи табели къде ще е събитието, после нямаше водещ, нямаше програма, нямаше изложения на нищо свързано с офроуда... да имаше едно голо озвучаване но без Ванката (PACH) то си беше просто една дъндания. За следващите събори просто го ангажирайте 2-3 месеца по рано, не се прави така и не се научихте. Да ме извинява организатора но събора беше пълна скръб според мен. Иначе много се радваме че се видяхме с приятели, с които не се бяхме виждали доста отдавна... Не ми се сърдете за критиката, приемете я като градивна за да не умре нацяло събора...
                            Тигре, ще ти отговоря ред по ред, за да се успокоя малко, че иначе ме кефиш, ама ми идеше да ти се навикам в писмена форма
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            Много слаба организация
                            1. Ти се радвай, че въобще имаше организация. Тук до края на август се даваха идеи къде да има събор или да го има въобще и Вальо го спретна за една седмица...

                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            нямаше упътващи табели къде ще е събитието
                            2. Това сериозно ли? Град Приморско, плаж "Перла" го знаят чехи и руснаци даже...
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            нямаше програма, нямаше кой да каже кога какво ще има (не че имаше нещо особено де)
                            3. Тук сигурно ще се дублирам с други постове, ма как пък само ти не разбра? Да не говорим, че на барчето на Вальо беше постната на хартиен носител, ама понякога е хубаво да се излезе от гората и да се види за какво иде реч навън
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            нямаше изложения на нищо свързано с офроуда
                            4. Ти помниш ли в коя държава живеем и каква е ситуацията за който и да е бизнес? Нямаше, криза е, на никой не му се дават пари. И прочети пак т. 1, което с леко осмисляне ще ти даде много точен отговор.
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            да имаше едно голо озвучаване но без Ванката (PACH) то си беше просто една дъндания
                            5. Ми де го бил Ванката? Аз лично го мернах в четвъртък или петък, ма си имахме и Траяла, екстра диджейче си е. Дъндания беше на плажа по-долу, още ми вибрират нервите
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            не се прави така и не се научихте
                            6. Мда, верно е, много хора също така не се научиха да уважават труда и усилията на други, които пък грам не са им длъжни
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            Да ме извинява организатора но събора беше пълна скръб
                            7. Понятие "пълна скръб" и веселите и усмихнати хора, с които се видяхме, ми се разминават на 100%. тъжни физиономии имаше само рано сутрин, след късно лягане, но това няма общо със събора, а с алкохола

                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            Иначе много се радваме че се видяхме с приятели, с които не се бяхме виждали доста отдавна...
                            8. Тук вече си прав, за първи път, и това, че те е нямало доста време обяснява някои неща по това, хм, изказване
                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            Не ми се сърдете за критиката, приемете я като градивна за да не умре нацяло събора...
                            9. Градивната критика включва и идеи за правилно развитие на нещата. Другото си е просто мрънкане. Не мисля, че някой ще ти се сърди, по-скоро не би трябвало да ти обръщат внимание, не и за такова изказване. А що се отнася до това дали събора ще умре, зависи най-вече от посетителите на събора, т.е. всички ние, а не толкова от организатора.

                            Коментар


                            • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                              А Кольо разправяше. че тая година немало да има мрънкалници....
                              Да, бе да.......
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР - 5 - 8 СЕПТЕМВРИ 2013 ПРИМОРСКО

                                Аде за да има допълнителни мрънканици първа част на снимков матриал https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=f5f841c7f9
                                Който иска да е премахната дадена снимка да ми пише ...
                                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                                Калоян Кирилов
                                LZ2ZGT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X