Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Да отваряме една сметка и кой колкото му е на сърце. Ако се съберат пари хубаво, ако не здраве да е
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Лоша идея. Пари трябва да се събират от всички по равно под формата на входна такса. Това да не е благотворителност.
      Ти гледай, че даже към спонсорите има претенции.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Да отваряме една сметка и кой колкото му е на сърце. Ако се съберат пари хубаво, ако не здраве да е
        Дробе, не е точно така работата! По тази формула пак една шепа хора ще имат "на сърце", а един куп "на корем"! "Съвестта", "Съпричастността" и "Принадлежността" са все по-рядко срещани явления тук...

        Коментар


        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Икономическата ситуация е такава, че събор на форума ще има, когато форума (да се разбира като участниците в него, а не администраторите му) започне да си плаща събора, за който не са нужни чак толкова много пари. Рокерските клубове не са по-големи балъци от нас, че си събират задължителна входна такса по съборите. Просто друг начин няма, още повече - ако един евентуален спонсор влезе тук и види по темите, каква е била посещаемостта на последните форумни събития, ще си направи съответните изводи веднага... Интересно е, че дори и да има организирано събитие и от форумните членове се очаква само да го посетят и да се изкефят безплатно при това, резултат е пак същия - много шум за нищо и едни големи разходи, труд, време и нерви, хвърлени на вятъра от страна на организаторите! Докато не се проумее от всички тук, че никой не е длъжен на никого и, че за да се случват нещата трябва добра воля у повече от 3-ма човека на куп, ще има още много време да се питаме "Ще има ли събор тази година?" и въобще "Какво става със форума, мамка му...?!!". Балъците стават все по-малко и тая работа дето няколко десетки човека носят няколко стотин или няколко хиляди на гърба си, все по рядко ще я бъде! Затова за да има форума събор от тук нататък, както каза Венци - първо форума (визирам една чувствителна част от членската му маса, а не няколко човека, които вече са си планували отпуската за началото на септември с надеждата, че някой отново ще се нагърби със задачата да организира събор) по недвусмислен начин заяви, че иска да има събор! После остава да се реши къде да се организира, как да се финансира и кой да поеме организацията му. Като гледам никой не се натиска да поеме работата, а само се пита "Ще има ли...?". Такива ми ти работи... Докато се ослушваме, събор няма да има и това се отнася не само за тази година ами и въобще! Начините от тук нататък са два:

          1. Всички запрятат ръкави, разпределят си работата и задачите - всеки според силите и възможностите си и организацията от виртуална става реална, като следствие на което, на края си имаме събор на форума, организиран от самия форум.

          2. Всички заявяват готовност да си платят за гяволъка друг да им свърши работата, после тази заявена готовност се материализира под формата Х лева на човек, джип, палатка или както се реши и някой срещу събраните ХХХХ лева се наема да организира събора! Има си фирми за тая работа, които могат да се погрижат от разрешителните и съгласувателните писма до химическите тоалетни и водоноските.

          Аз за други варианти не се сещам! Обаче и при двата се налага да се направи нещо по въпроса - всеки или да бачка, или да си бръкне в джоба... Съжалявам ако тона ми е малко краен, но този форум все още е мъжки и за офроуд, и "женско" поведение от страна на членовете му поне за мен е силно недопустимо!
          Много си е добър тона и няма нищо крайно в думите ти. Не писах ли и аз същото но с други думи.
          Само да поясня нещо: Рокерския събор край Варна вход плащат само местните.
          Последно редактирано от banjo; 06-07-13, 18:27.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Много си е добър тона и няма нищо крайно в думите ти. Не писах ли и аз същото но с други думи.
            НЕ !
            Лудак

            Коментар


            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Миналата година си платих за палатката на събора а можех да се скатая,защото дойдох на втория ден!Един час обикалях докато намеря на кой да си платя,но си дадох парите за да може този събор да го бъде.И да мога да се виждам с ценни за мен приятели!
              Последно редактирано от nickbochev; 06-07-13, 23:40. Причина: репутация не се коментира
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Лоша идея. Пари трябва да се събират от всички по равно под формата на входна такса.
                За да се събират пари от входна такса, някой трябва да ги е дал предварително и да е платил събора. Като гледам навалицата от спонсори .....
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  За да се събират пари от входна такса, някой трябва да ги е дал предварително и да е платил събора. Като гледам навалицата от спонсори .....
                  Тя в повечето случаи входната такса си се събира предварително... Не е ли всеки билет за музикален фестивал, спортно събитие и т.н., авансово събрана входна такса, че и в някои случаи няколко месеца или година преди самото събитие? За да ви ориентирам в обстановката, като човек най-скоро организирал подобно събитие, за целта ще са нужни едни 30 000 лева (ориентировъчно), ако искаме събитието наистина да е събор - със сцена, със някой да свири на нея (и те пари искат, мамицата им) и т.н... Ако не искаме сцена, а само място където да си разпънем палатките и да има къде да кендзаме, без да осираме пейзажа и 5 000 лева ще стигнат (със събирането и извозването на боклуците след това). Май трябва да се започне от там - да решим какво точно искаме..?!!

                  Коментар


                  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Билети- ето едно добро решение.
                    Искам събор който през повечето време да ме ангажира тематично. За почивка с хапка и пийване си има къмпинги.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Билети- ето едно добро решение.
                      Искам събор който през повечето време да ме ангажира тематично. За почивка с хапка и пийване си има къмпинги.
                      За тематично ангажиране на населението вече си има национален офроуд фестивал - със състезанията, със изложението и всичките му тематични салтанати... Събора предполага именно веселба, ядене, пиене и среща с добри приятели и познати.

                      Коментар


                      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Билети- ето едно добро решение.
                        Искам събор който през повечето време да ме ангажира тематично. За почивка с хапка и пийване си има къмпинги.
                        Това като гледам, май само ти го искаш.
                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Пичуви! За събор трябват кинти бе!!!
                        Да казвам ли защо няма кинти..?!!!
                        Айде ще кажа:
                        - Няма кинти щото всеки, чака някой на готово да му направи веселото и той само да дойде и да седне на масата! Не стига това, ами и има претенции всякакви, че и критерии даже...

                        Надявам се, че няма да ме питате от къде ги знам тези работи, защото ако отговоря, ще ви стане неудобно...
                        Моля те, не се меси и в тая организация. И стига си говорил за пари. Едни и същи приказки са всяка година. Или си на загуба от великия Софийски събор???? Съборите специално на Приморско се случват и без твоята височайша намеса. За същите дати и за същото място има организирани някакви сърфисти. Номера е да се сместим и ние. До седмица ще има яснота по въпроса.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          За тематично ангажиране на населението вече си има национален офроуд фестивал - със състезанията, със изложението и всичките му тематични салтанати... Събора предполага именно веселба, ядене, пиене и среща с добри приятели и познати.
                          Колега ти май си голям разбирач и Оргнизатор.Ще ти дам едно рамо да организираш този Събор а не само да драскаш.Извинете ме за тона.

                          Коментар


                          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Защо не работите всички в team не мога да разбера ?
                            Сега 5 страници джафкане следват ..........
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Нищо не следва, Люси! Споко...

                              Коментар


                              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                Колега ти май си голям разбирач и Оргнизатор.Ще ти дам едно рамо да организираш този Събор а не само да драскаш.Извинете ме за тона.
                                Смятам да идвам от 1-ви и мога да помагам със организацията ... Валка можеш да разчиташ на мен !
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X