Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
    Е, тогава вече ще бъдат на плажа само кетаринг и организатори.
    Да, миналата готина се скъсаха от състезания, траяли и мероприятия Хора имаше. Ако се организира нещо, пак ще има. Със или без състезания.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
      Е, тогава вече ще бъдат на плажа само кетаринг и организатори.
      Ако няма състезание, ще дойдат с 20 човека по-малко..
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Състезание в рамките на събора е за забавление и да се покаже кой какво е сътворил и какво е постигнал.
        Винаги съм си мислил че щом събора с името на форума (Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com) то трябва да е тематичен, темите които се обсъждат във форума. Интернет форум е сайт за онлайн дискусии в които потребителите сами генерират съдържанието. Хората, които участват в дискусиите на различни теми, могат да създадат социални връзки формирани от интереси и гледни точки. Събора би трябвало да е огледало на форума и да направи социалните връзки факт. От първия събор нещо куца. Ако се промени темата от алкохолно-кулинарна в техническа, всичко ще е на ред.
        Състезанията трябва да са достъпни за всички и да се включат колкото се може повече хора. Абе неможе да направиш състезание и наградата да е "JB", абе хора не всички които хобито ни е офроуда пием алкохол и слушаме рок във всичките им течения.
        Събора с името на форума трябва да се организира от форумните лидери всеки модератор да си отговаря за раздела. Ако си модератор на Ланд Ровър раздела ще организираш желаещите и ще събереш средства, модератора на Купува-Продава ще организира пазар и ще събере таксите още във форума и т.н.
        Така се прави а не като отида на събора и да ми кажат тук няма място за теб защото ............ . Оптимис съм , че някога ще си прекарам добре в тематичен събор а не да ми вземеш 10лв за нищо. Бих дал 50лв но да има за какво.
        Последно редактирано от banjo; 05-07-13, 17:58.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Викаш, модераторите да платят събора Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ca.gif
Прегледи:8
Размер:3.0 КБ
ID:5499020
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Аз съм скръндза и от модераторската си заплата не заделям нищо. Който иска да създава социални връзки да използва социалните мрежи. Освен това аз лично като се събера с приятели най си ми харесват точно алкохолно-кулинарните теми. Който иска технически теми никой не му пречи по същото време да ходи да ремонтира нещо.
            Иначе определено ми харесва идеята всеки модератор на събора да си отговаря за раздела. С една по-яка гьостерица, ама първо се разберете как ще се разделите по раздели да няма объркване. Да не се окаже после, че някой е поел повечко модерация от различни раздели. Също така ми харесва частта със събирането на таксата, т.е. че ще съм аз Обещавам веднагически да я трасформирам в нещо което може да се консумира.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              ......................Бих дал 50лв но да има за какво.
              Аз бих дала 50лв. за събор като миналия. Да се видиш с хора, с които обикновено общуваш само виртуално, да се повеселите на живо далеч от ежедневието си е нещо. Ако вместо да седим на масите и да си лафим на биричка трябва да си шпренгваме ресорите, за да е тематично мероприятието, не знам дали ще е по-интересно. Самия факт че е събор на форума, а форума, както и светът са шарени, стига.

              Очаквам с нетърпение, преди месец още си пуснах отпуска за началото на септември. Ще се радвам да се видя с приятелите от цяла България, с които разстоянията ни възпрепятстват да се виждаме по-често.

              п.п. Да му мислят модераторите на "Спам"-а, всички ще трябва да са в "Бар Наздраве"..
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Винаги съм си мислил... От първия събор нещо куца.
                Те там ти е грешката.Спри да мислиш и организирай нещо ти,та да те видим!И на събора нищо не му куца,събора е такъв какъвто си го направим ние.И явно повечето от нас искат да е алкохолно-кулинарен!Достатъчно състезания има през годината.И състезание можем да направим и за една кибритена клечка,не е важна наградата а изживяването от състезанието!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Мястото си го имате. Трябват 5 кенефа, 3000 кифтета и по бира на кифте. Ще дойдат минимум 200 човека. Айде смятайте и инвестирайте.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Те там ти е грешката.Спри да мислиш и организирай нещо ти,та да те видим!И на събора нищо не му куца,събора е такъв какъвто си го направим ние.И явно повечето от нас искат да е алкохолно-кулинарен!Достатъчно състезания има през годината.И състезание можем да направим и за една кибритена клечка,не е важна наградата а изживяването от състезанието!
                    Там е грешката. Никой не мисли и взема от тук от там нещо (както цитата който си използвал, една дума от началото и една от средата) и се получава едно нищо. Като гледам положението в държавата в момента , едни искат да работят а други ги дърпат на долу за да паднат от клона. Нали гледам протестите по телевизията и алкохолизираните лумпени. В Народна Република България и OFFRoad-Bulgaria.com общото проблемно нещо е България или по точно населението и. Не ми казвай какво да организирам. Ако има организирано нещо от мен няма да е с хора които ходят до кенефа и да осират чак стените и тавана.Айде лека. Ще се видим в по-добри времена. Кой каквото ти говори знай че става въпрос за алкохол. Много се пие в тази държава. Добре дошли в Alkohol-Bulgaria.com
                    Последно редактирано от banjo; 06-07-13, 08:13.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                      Викаш, модераторите да платят събора [ATTACH=CONFIG]603655[/ATTACH]
                      Събора с името на форума трябва да се организира от форумните лидери всеки модератор да си отговаря за раздела. Ако си модератор на Ланд Ровър раздела ще организираш желаещите и ще събереш средства, модератора на Купува-Продава ще организира пазар и ще събере таксите още във форума и т.н.
                      къде викаш съм писал че модераторите трябва да извадят пари от джоба си? Ако са добри организатори ще организират мероприятието а не само да се заяждат виртуално.
                      Последно редактирано от banjo; 06-07-13, 08:06.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        къде викаш съм писал че модераторите трябва да извадят пари от джоба си? Ако са добри организатори ще организират мероприятието а не само да се заяждат виртуално.
                        Модераторите и организаторите са две различни породи
                        Само на мен ли ми се види странно, че началството на форума не е обелило и дума в една от най-важните теми ? Ослушват се като прасета в тръстика, и чакат да видят накъде ще задуха вятъра.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Пичуви! За събор трябват кинти бе!!!
                          Да казвам ли защо няма кинти..?!!!
                          Айде ще кажа:
                          - Няма кинти щото всеки, чака някой на готово да му направи веселото и той само да дойде и да седне на масата! Не стига това, ами и има претенции всякакви, че и критерии даже...

                          Надявам се, че няма да ме питате от къде ги знам тези работи, защото ако отговоря, ще ви стане неудобно...

                          Коментар


                          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Сигурно мен визираш, та да отговоря. Достатъчно събори съм направил, на мен ми стига, отчел съм се, пък и лично съм прегърнал други каузи, не мога да нося сто дини под една мишница. Освен това, както дебело подчертах преди две години, съборът ще го има, ако го искат участниците. Ред за организация има, ясен е, ако има желаещи за организатори, добре дошли са, с каквото е възможно ще бъдат подпомогнати. Но е крайно време да се разбере, че не е нужно никой да чака нещо наготово. Който иска събор, да се хваща и да го направи. От мен лично всякакво съдействие, помощ и въобще с каквото мога. Даже си мисля, че ако някой бъдещ организатор въобще се интересува от моето мнение и съвети, сигурно ще съм му полезен... Но аз да определям всичко, което се прави, нито е редно, нито смятам, че ще е на добре...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Там е грешката. Никой не мисли и взема от тук от там нещо (както цитата който си използвал, една дума от началото и една от средата) и се получава едно нищо. Като гледам положението в държавата в момента , едни искат да работят а други ги дърпат на долу за да паднат от клона. Нали гледам протестите по телевизията и алкохолизираните лумпени. В Народна Република България и OFFRoad-Bulgaria.com общото проблемно нещо е България или по точно населението и. Не ми казвай какво да организирам. Ако има организирано нещо от мен няма да е с хора които ходят до кенефа и да осират чак стените и тавана.Айде лека. Ще се видим в по-добри времена. Кой каквото ти говори знай че става въпрос за алкохол. Много се пие в тази държава. Добре дошли в Alkohol-Bulgaria.com
                              Някой на теб да ти е сложил чатала на шията и да те кара да идваш на събора?Като не ти харесва не идвай!И спри да плачеш като ощипана мома!И нямаш право да определяш кой е алкохолизиран лумпен или не.А телевизия съм спрял да гледам отдавна,не искам да си пълня главата с излишни простотии!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Икономическата ситуация е такава, че събор на форума ще има, когато форума (да се разбира като участниците в него, а не администраторите му) започне да си плаща събора, за който не са нужни чак толкова много пари. Рокерските клубове не са по-големи балъци от нас, че си събират задължителна входна такса по съборите. Просто друг начин няма, още повече - ако един евентуален спонсор влезе тук и види по темите, каква е била посещаемостта на последните форумни събития, ще си направи съответните изводи веднага... Интересно е, че дори и да има организирано събитие и от форумните членове се очаква само да го посетят и да се изкефят безплатно при това, резултат е пак същия - много шум за нищо и едни големи разходи, труд, време и нерви, хвърлени на вятъра от страна на организаторите! Докато не се проумее от всички тук, че никой не е длъжен на никого и, че за да се случват нещата трябва добра воля у повече от 3-ма човека на куп, ще има още много време да се питаме "Ще има ли събор тази година?" и въобще "Какво става със форума, мамка му...?!!". Балъците стават все по-малко и тая работа дето няколко десетки човека носят няколко стотин или няколко хиляди на гърба си, все по рядко ще я бъде! Затова за да има форума събор от тук нататък, както каза Венци - първо форума (визирам една чувствителна част от членската му маса, а не няколко човека, които вече са си планували отпуската за началото на септември с надеждата, че някой отново ще се нагърби със задачата да организира събор) по недвусмислен начин заяви, че иска да има събор! После остава да се реши къде да се организира, как да се финансира и кой да поеме организацията му. Като гледам никой не се натиска да поеме работата, а само се пита "Ще има ли...?". Такива ми ти работи... Докато се ослушваме, събор няма да има и това се отнася не само за тази година ами и въобще! Начините от тук нататък са два:

                                1. Всички запрятат ръкави, разпределят си работата и задачите - всеки според силите и възможностите си и организацията от виртуална става реална, като следствие на което, на края си имаме събор на форума, организиран от самия форум.

                                2. Всички заявяват готовност да си платят за гяволъка друг да им свърши работата, после тази заявена готовност се материализира под формата Х лева на човек, джип, палатка или както се реши и някой срещу събраните ХХХХ лева се наема да организира събора! Има си фирми за тая работа, които могат да се погрижат от разрешителните и съгласувателните писма до химическите тоалетни и водоноските.

                                Аз за други варианти не се сещам! Обаче и при двата се налага да се направи нещо по въпроса - всеки или да бачка, или да си бръкне в джоба... Съжалявам ако тона ми е малко краен, но този форум все още е мъжки и за офроуд, и "женско" поведение от страна на членовете му поне за мен е силно недопустимо!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X