Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Много бързаш,чакай да наближи септември
    Много навреме си пита колегата. Някои хора трябва да си планират отпуските. Не всички са като нас с теб, да си правим квото си искаме.....
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • #77
      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
      Много навреме си пита колегата. Някои хора трябва да си планират отпуските. Не всички са като нас с теб, да си правим квото си искаме.....
      Tе пак като могат да си планират,аз от 2001 г съм на една и съща работа и отпуска не съм имал,пък и като знам отпускарският месец е август,и що ли ми се чини че отговора от организаторите ще е:
      -Рано е още да се каже!
      Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 17-04-13, 21:09.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #78
        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Какво има да се спори за отпуските?
        Дали в Приморско, дали в София, дали в Париж, съборът си има дати-първия уикенд на Септември. Заявяваш си отпуска за тогава и си свиркаш.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Какво има да се спори за отпуските?
          Дали в Приморско, дали в София, дали в Париж, съборът си има дати-първия уикенд на Септември. Заявяваш си отпуска за тогава и си свиркаш.
          Не във всяка фирма е така..За съжаление..

          Коментар


          • #80
            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Много лесно решавах подобен проблем.
            -Искам отпуска от 1 септември.
            -Не може!
            -Аз напускам.

            Не правете това вкъщи!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #81
              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Ми.. Напускай.. 5 човека чакат за твоето място.. няма да ми въртиш мозъка, Я!

              Коментар


              • #82
                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                За твоя бранш, иди ела. Ама за моя тея 5 дето чакат, да не дава боже аз да чакам на тях, че никва нема ми я свършат.
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • #83
                  От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                  ...да не дава боже аз да чакам на тях, че никва нема ми я свършат.
                  В кой бранш не е така? Кадърните не са и в София даже...

                  Коментар


                  • #84
                    От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Аз съм напускал така 2 пъти тамън.
                    Септември е викам може ли отпуска за 5 дена идния Февруари?
                    Може разбира се, ама е рано още.
                    ОК. Декември - не сте забравили за февруари нали?
                    Не сме спокойно пусни една молба.
                    Ок. Февруари - Аз другата седмица съм отпуска, кеф Италия идем.
                    Ааа, ми то няма как да стане , има много работа , ще се наложи да останеш.
                    КВО? Я майната ви аз напускам!

                    Втория случай.

                    Март. Може ли 5 дни септември?
                    Може. Пусни молба.
                    Август - не сте забравили за септеври 5-10ти нали?
                    Не сме спокойно.
                    ОК
                    Септември 3ти. Абе Коста, няма да може да почиваш другата седмица, че Иво е болен.
                    Абе боли ме трибуквието бе! Пуснал съм молба преди 4 месеца. Купил съм си самолетни билети. платил съм хотел.
                    Че нас кво ни интересува! Има работа трябва да я свършиш.
                    Абе я ми яжте... напускам.

                    Така , има планове има и закони. Имам ли отпуска, имам я. Ако не им изнася да се изнасят. Кажете като му дойде времето за събора да си подготвяв молбата за напускане
                    Mitsubishi Pajero Pinin 1.8GDI

                    Коментар


                    • #85
                      От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от voododoll Преглед на мнение
                      Аз съм напускал така 2 пъти тамън. ..........
                      Аз така само последния път. Вярно не за събора(той беше минал преди две седмици, ама бях го съчетал с една екскурзийка до Гърция преди него), а за Бреслау Балкан 2012.
                      Но подобни са всичките ми напускания на работа, още 18 на брой.
                      Все ми натякват, че имало много работа, не можело да си правя каквото ми хареса, а не се питат за мижавата заплата която в повечето фирми са ми плащали какво искат да им свърша.

                      Ама е друга тема за разговор.
                      Истината е, че който иска да дойде на събор-намира начин. Щом не е дошъл-значи не е искал толкова силно да дойде.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #86
                        От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Тоя път Таргата ще намали ангажиментите и ще си гледа кефа. Който иска нещо да запазва, да заповяда да си го запази.
                        Ами бе, няма ли да ми помогнеш да разпънем платнището, да оградим лагера, да настаним новопристигналите,да осигурим ток,вода и след като всички си тръгнат да разтурим лагера и да съберем боклуците.

                        Аз съм за Приморско но нека да бъде 99% събор и 1% състезание и нека то да бъде ясно изложено от организаторите за да няма сърдити / като мен миналата година/. Мисля, че събираната такса от 10лв. на палатка е малко. Според мен трябва да бъде 10лв. на палатка на НОЩ, което съпоставено с всички къмпинзи на морето си е оферта. За кетъринга Вальо и Наско + фамилия си знаят работата. Ванката ще ни /оглушава/ извинете озвучава и ако Злати с наша помощ организира игра с публиката мисля, че всичко ще е наред. Прочетох, че Тенев иска да организира траялче за което ще помогна но нека е без такси за да няма ядове или ако има да бъдат оповестени навреме, като на всяко състезание.
                        Две години подред присъствам на събора е няма такъв кеф. Виждаш се с приятели от цялата страна. Черпиш се с тези с които ти е приятно и всичко това с почивка на море.
                        Последно редактирано от ДСВ; 28-04-13, 16:28. Причина: Допълнение
                        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                        0896 846 246

                        Коментар


                        • #87
                          От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                          Ами бе, няма ли да ми помогнеш да разпънем
                          Ми няма, наместваме си масата, а другите да се оправят. Който иска да има място, да си го запази. Миналата година нещо са ме пцуели, че съм бил заградил най-хубавото място. Малка им е гората явно.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #88
                            От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Я кажете кой къде иска да ходя да ви го заградя с по една табела с имената ви още от сега,та да не се карате
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • #89
                              От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              За мен ако може под хралупата на стършелите
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • #90
                                От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Първо заграждам за "Бар наздраве"миналогодишното място(има такова желание)и после на другите.Дроб дай GPS координати на дупката!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X