Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ако дойда на събор-ще е с астрата.
    А щом ще е леко трасе-ще се пусна с нея.
    По-миналата година не ме пуснаха да сляза с нея на плажа, ама тази година няма да ги слушам.
    БЕГАЙ, ЧЕ МАЧКАМ...
    Коле, по-миналата година нямаше шанс, а тази имаш

    Коментар


    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
      Запишете ме за участие със Сузуки Витара-Offroad club Sliven 4x4
      П.П.Ако ще определяте някакви такси,направете го предварително.
      Ще има някаква такса - не голяма, колкото да покрие разходите за наградите. Разбира се предварително ще обявим, каква ще е, зависи от броя на участниците - колкото са повече, толкова таксата ще е по-малка , така че не губете време, заявявайте участие, ще бъде интересно...

      Коментар


      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
        По повод състезанието: ТЪРСЕНЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪКРОВИЩА, организацията му ще бъде осъществена с VROMOS.COM. Предвидили сме преминаването на трасе от около 20-30 км., което може да бъде минато и с неподготвен автомобил. Не е необходимо наличието на агресивни гуми и други по-специални съоръжения. Идеята е да се забавляваме, докато се състезаваме. Очаквам, желаещите да участват в това състезание да го потвърдят по-отрано, за да можем да съобразим трасето, времето и задачите за изпълнение с броя на участниците.
        Дайте малко повече инфо какъв ще е формата на състезанието ... предполагам че ще е само навигация като на всяка точка ще има указания къде е следващата и така докато се стигне съкровището ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Дайте малко повече инфо какъв ще е формата на състезанието ... предполагам че ще е само навигация като на всяка точка ще има указания къде е следващата и така докато се стигне съкровището ...
          Да така трябва ще бъде. Дайте още малко време.

          Коментар


          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ако дойда на събор-ще е с астрата.
            А щом ще е леко трасе-ще се пусна с нея.
            Ще имаш сериозна конкуренция в мое лице. Аз ще съм с голфа.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Валка, формат, правилник?
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Ако на всяко съкровище има студена бира - и аз мога да се включа.
                П.С. споко, автобуса ще го кара жената ;-)
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Ще имаш сериозна конкуренция в мое лице. Аз ще съм с голфа.
                  И аз ще съм с Опела пишете ме в отбора на Астрите ... пък ако на някой му трябва майстор навигатор , да се обади ... не са ми излишни едни 50 лв ...
                  Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                  Ако на всяко съкровище има студена бира - и аз мога да се включа.
                  П.С. споко, автобуса ще го кара жената ;-)
                  Ми то това е СЪКРОВИЩЕТО , иначе защо ще караме ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    ... не са ми излишни едни 50 лв ...
                    То никой те неще без пари, та камо ли за 50 лв ... На кого му е затрябвал изкуфял старец на дясната седалка?
                    А ако дадеш ти 50 лева ще ми навигираш на мен. За сведение: На нови Пазар с голфа стигнах до екстремната зона, която ти даже не можа да откриеш.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1082472_578412412200108_623270975_o.jpg
Прегледи:1
Размер:191.5 КБ
ID:5509621
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Благодарим за благата вест, и нашата сплотена групичка ще уважи това приятно събитие.Успех и нека силата е с Вас. Г-н Тарга да е на кеффф да ни нарани пак с миди че децата само затова чакат и приказват цяла година.

                      Коментар


                      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Ми то така както е тръгнало и аз да взема да дойда с Астра-та.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                          Благодарим за благата вест, и нашата сплотена групичка ще уважи това приятно събитие.Успех и нека силата е с Вас. Г-н Тарга да е на кеффф да ни нарани пак с миди че децата само затова чакат и приказват цяла година.
                          Да, и Джанго с палачинки.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            пък ако на някой му трябва майстор навигатор , да се обади ...
                            Една предварителна заявка :
                            Георги Георгиев /Варна/-Живко Бакалов /Стара Загора /-Нисан Патрол Y60 -RD Patrol team
                            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                            Коментар


                            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                              Благодарим за благата вест, и нашата сплотена групичка ще уважи това приятно събитие.Успех и нека силата е с Вас. Г-н Тарга да е на кеффф да ни нарани пак с миди че децата само затова чакат и приказват цяла година.
                              И за бащите на тия деца да извади нещо от гардероба...


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1374857765404.jpg
Прегледи:2
Размер:90.7 КБ
ID:5509681
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Ако е желателно в темата да се обявяват тези, които имат намерение да къмпингуват, то най-официално и отговорно заявявам и собственоръчно подписвам, че Пенка+Илия+хъскито Кали този път сме се снабдили с палатка и ще бъдем част от горския пейзаж, при "Бар Наздраве".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X