Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Да оставим Паша дере и спасяването на китовете на активистите и останалите тематични кръжочници, щото събора от тематичен ми се струва, че ще го има единствено телепатичен.
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Така, и аз да се включа за малко... Бях се понапънал да търся пари за тази година, но засега резултатът е нулев. Трябва да си направим събор, но само на мускули.
      Имаме два големи разхода - химическите тоалетни и евентуално огради, ако решим да правим траяла... По мои спомени, комплексната цена за тези неща беше над 3 бона... Ще пусна запитване до екотой, за да видя как беше

      Варианти за финансиране - наши собствени: 1. По-високи такси за палаткуването и 2. Ако си правим състезание да се събират малко по-високи такси от състезателите, но пък няма да е честно всичко да е на техен гръб. 3. Да подкараме един доброволен фонд, където всеки да даде по нещо, видях, че е коментиран, но по-лесно е вмсето да се събират пари, да се купуват някакви стикери, тениски и т.н. на малко по-висока цена, както правехме на времето за "Дакар". Така, по-лесно ще се мотивират хората, а физическият спомен, че са помогнали за нещо е голяма духовна награда.
      Има едно голямо "НО". Някой трябва да говори с общината, за да ни разрешат бивакуването... Как мислите? Междувременно ще продължа да търся спонсори, но фирмите искат някакъв ивент като плажният траял, иначе не им се дават пари. И това е важен въпрос - ще има ли състезание все пак и има ли мераклии да участват в това състезание?

      Коментар


      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Няма да има плажно състезание. Работи се по друг вариант.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Няма да има плажно състезание. Работи се по друг вариант.
          Изплюй камъчето де.

          Коментар


          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Отворете сметка да внесем по някой лев, за да видим какво ще се получи, а вече на събора пак ще се събира такса палатка.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
              Изплюй камъчето де.
              По горе писах, че по същото време ще има мероприятие по плажни спортове. Ама няма кой да прочете.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Има една Хасковска фирма T&G Master Clean която предоставя такива тоалетни на доста места вклю. събори имат си всичко. Познаваме се със собственика и ако ми кажете какво се търси точно мога да говоря за цени и т.н.

                п.п. Няма проблем че е далеч те така си работят има си камион всичко , обслужват доста филмови продукции и други събития.
                088455338две
                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                Джамбазов 2010г..

                Коментар


                • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Тези тоалетни трябва да се почистват или сменят с такива всеки ден. Не вярвам да им е много изгодно да идват всеки ден от Хасково. По-скоро трябва да се потърси някаква местна фирма, най-вероятно от Бургас.

                  Коментар


                  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    По горе писах, че по същото време ще има мероприятие по плажни спортове.
                    И..?
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Не съм идиот естествено че няма да идват всеки ден от Хасково . Камионите са оборудвани със всичко, процедурата е следната отива се на мероприятието стоварват се тоалетните почистват се по време на събора след това си се товарят и обратно. Даже като ходят с някой снимачен екип /на филм/ например се местят през ден два и така 10 -15 дни . Както казах всичко е многократно отработено.

                      п.п. Не се натискам /дори не съм приятел със човека/ просто ако мога да помогна да се направи събора макар да не знам дали ще идвам ще съм безкрайно щастлив
                      088455338две
                      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                      Джамбазов 2010г..

                      Коментар


                      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                        Има една Хасковска фирма T&G Master Clean която предоставя такива тоалетни на доста места вклю. събори
                        Даже имат дадени телефони и за Бургас.

                        Коментар


                        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          И..?

                          И кво, на плажа няма да се кара. Ще има състезание евентуално, но на друго място. И аз чакам информация.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            И кво, на плажа няма да се кара.
                            Ма аз не искам да карам, нито да гледам как някой кара. Искам събор, на който да се видим с приятелите, баси..
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Ми то затуй сий събор бре,да апним и пииним и да си ортуваме.Кой иска да кара има бол състезания!
                              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                              Коментар


                              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Това за състезание по време на събор видяхме, че не е удачен вариант.За това предлагам да се захванем за другото по важно нещо а именно бивакуването и събирането на боклука. В началото на темата предложих и мисля, че е по правилно да се събира такса палатка но на вечер. Примерно аз искам да постоя на морето пет дни защото само тогава мога да си позволя почивка значи ще платя пет такси независимо каква определят организаторите, дали ще е 10лв или 15лв това продължава да е за мен и децата най евтиният и не на последно място най готиният вариант за отдих. Без да обещавам категорично ще направя и аз всичко възможно да отида от първи септември и да помогна с каквото мога за организацията.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X