Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

    Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
    Смятам да идвам от 1-ви и мога да помагам със организацията ... Валка можеш да разчиташ на мен !
    Е това е разговор

    Коментар


    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

      Аз също ще съм в Приморско от 1-ви. Бих помогнал с каквото мога.
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

        Съгласен съм да съберем някаква сума предварително.
        На миналия събор платих и за допълнителна палатка на сина ми, не виждам нищо лошо в това.
        Прекарвам си чудесно, ям пия и се веселя.
        Е уиски не ми е любимото питие, но за спорта мога да дърпам джипка.
        А и искам денонощен купон с музика и весели компанни, без изречения, че Кучка-Вълкодавка скандализирала и разлайвала другите кучета в лагера и децата не можели да спят следобеден и вечерен сън.
        Последно редактирано от s_s1; 08-07-13, 14:57.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

          От колегата PACH и от мен музиката я има. Денонощно, ако требе. Ние с това можем да помогнем...
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Съгласен съм да съберем някаква сума предварително.
            На миналия събор платих и за допълнителна палатка на сина ми, не виждам нищо лошо в това.
            Прекарвам си чудесно, ям пия и се веселя.
            Е уиски не ми е любимото питие, но за спорта мога да дърпам джипка.
            А и искам денонощен купон с музика и весели компанни, без изречения, че Кучка-Вълкодавка скандализирала и разлайвала другите кучета в лагера и децата не можели да спят следобеден и вечерен сън.
            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            От колегата PACH и от мен музиката я има. Денонощно, ако требе. Ние с това можем да помогнем...
            +1
            Biagini Passo Powered By VW Syncro

            Коментар


            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

              Музиката е ясна, ако се наложи освен с озвучителна апаратура, мога да помогна и с жива сила от 2-ри септември. Валка, вчера се видяхме с Наско, надявам да ти е предал поздравите, може да разчиташ на съпорт.

              ПС
              Работя безплатно, пия лимонада
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                Аве хора,кво е тва напрежение,успокойте топката и някой от организаторите от предходни години да степенува задачите,както се вижда помагачи ще има,сложете една такса вход и да се радваме на купона.Вероятно ще възникне проблем с начална сума за стартиране на организацията,но вярвам че ще има събрани за разплащане след началото на Събора,и няма да има набутани,макар че рядко организатор без користни цели излиза на чисто,но пък остава славата
                .
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  Аве хора,кво е тва напрежение,успокойте топката и някой от организаторите от предходни години да степенува задачите,както се вижда помагачи ще има,сложете една такса вход и да се радваме на купона.Вероятно ще възникне проблем с начална сума за стартиране на организацията,но вярвам че ще има събрани за разплащане след началото на Събора,и няма да има набутани,макар че рядко организатор без користни цели излиза на чисто,но пък остава славата
                  .
                  Ами тя, началната сума, вече никак не е малка.. Кенефи, вода, ала бала, лентички и колчета.. Тя бърка работата.. Отделно, свободно време, което колегите в Приморско, дето го нямат щот им е сезона за работа.. Историята е много сложна, и аз имам мерак и искам с все сърце и сили да помагам ама на.. време няма.. Доброволци има, ама са далеч и могат да действат ден-два преди събитието и работата става трудна..
                  За това трябват спонсори за качествено събитие, ама пък ние такова не търсим, щот си имаме НОФ.. Всеки си има някакво къмпинг оборудване, душче, ножче, пържолки и пр.. Като на къмпинг.. Само трябва да измислим ток за Жорката да пуска музика и 220 волта по тел, никой да не му пипа уредите, че много намалят музиката..


                  Като цяло: Пичове и Мадами! Мястото е Перлата на Приморско! Ще се видим!

                  Коментар


                  • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                    Там сме, там сме, там сме, там сме,...........,...............,.................,............
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                      Ами тя, началната сума, вече никак не е малка.. Кенефи, вода, ала бала, лентички и колчета.. Тя бърка работата.. Отделно, свободно време, което колегите в Приморско, дето го нямат щот им е сезона за работа.. Историята е много сложна, и аз имам мерак и искам с все сърце и сили да помагам ама на.. време няма.. Доброволци има, ама са далеч и могат да действат ден-два преди събитието и работата става трудна..
                      За това трябват спонсори за качествено събитие, ама пък ние такова не търсим, щот си имаме НОФ.. Всеки си има някакво къмпинг оборудване, душче, ножче, пържолки и пр.. Като на къмпинг.. Само трябва да измислим ток за Жорката да пуска музика и 220 волта по тел, никой да не му пипа уредите, че много намалят музиката..


                      Като цяло: Пичове и Мадами! Мястото е Перлата на Приморско! Ще се видим!
                      Ще взема генератора, щом е за "Заблеяло агънце", "Говновоз" и други хитове ;-)
                      Може и некоя друга пушка, да браним Жорката..
                      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                      Коментар


                      • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                        Може и некоя друга пушка, да браним Жорката..
                        Оф, помислих, че ще ме стреляте...
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Оф, помислих, че ще ме стреляте...
                          Тебе, може да те отстреляме с воден пистолет, но колежките, аз ще ги "пазя".
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                            Какво е събора.
                            Ще се съберат 200 мотора и ще пият бира с разни забавни игри.
                            А офроуд събора, къде е разликата.
                            Опитвам се да осмисля глобалното значение на офроуд събора за месното население и власт и се сещам как за три дни се разорава региона на Приморско с помоща на 200 джипки. Всеки купува от Вальо или си носи от тях си.
                            За групата офроудъри от Бара и някои други екстремни формирования има резон.
                            За сийрджийте май няма.
                            Сравняването със Суходол е несравнимо. Там се цакаха държавни пари за...това което стана.
                            Събора е имал няколко лица и едното е на Копривките. Това бе най-организираното и частно платено мероприятие. Някой помни ли Арената. Суходол бледнее. Бие само по пари.
                            Не поставяйте различни по характера си мероприятия за сравняване.
                            Събора няма нужда от кинти. Иска кифтета, бира и офроуд феновете.
                            Аз съм там.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                              Все още го няма в календара.По това време е и ралито в Пловдив.
                              Но ние сме на Приморско.

                              Коментар


                              • От: КАК И КЪДЕ ДА СЕ ПРОВЕДЕ ШЕСТИЯ НАЦИОНАЛЕН ОФФ РОУД СЪБОР

                                Искате тематичен събор....ето ви идея"ДА СПАСИМ ПАША ДЕРЕ"....време за размисъл бол....и там е пясък и море.....ноооо.. докога ще е, не се знае
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X