Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    ТУК Е МЯСТОТО ЗА ВАШИТЕ ВЪПРОСИ
    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

  • #2
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ ДА ОТКРИЕТЕ В WWW.ARENA-OFFROAD.COM
    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

    Коментар


    • #3
      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

      Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
      Уважаеми Дами и Господа,

      Ние от Gladiator Offroad Technik ще се погрижим за тези, които предпочитат удобството да бъдат настанени в специално избран хотел.

      За да бъдете настанени е необходимо да направите заявка в свободен текст на следния e-mail: arena@offroad24.bg. Тя трябва да съдържа описание за: лице и телефон за контакт, имена на хората разпределени в желаните стаи и брой автомобили, с които ще пристигнете. В полето Subject /относно/ напишете „хотел изложител”.
      За да бъде сигурна вашата резервация е необходимо да предплатите Вашите стаи на посочената банкова сметка.
      На място или по куриер, ще получите Вашият ваучер за настаняване. За всеки автомобил ние ще ви издадем и специален стикер-пропуск, който ще Ви осигури достъп до зоната за четирите дни и паркинг място пред съответния хотел.


      Бъдете с нас, за да го направим за Вас!

      Очакваме Ви!
      Екипът на Gladiator Offroad Technik
      Пропуснали сте нещо много важно от което доста хора ще се интересуват.
      Каква ще е цената на стаята в избрания хотел, пропуска и паркинга за автомобила.

      Коментар


      • #4
        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

        Ще си позволя аз да отговоря. Условията ги има в темата за събора, ето: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=100125
        Цена за паркинг и пропуск няма, ако правилно съм разбрал питането...

        Коментар


        • #5
          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

          Ето опция :
          Еко Хотел Здравец - http://www.hotelzdravetz.com/
          Двойна стая - 70лв
          Тройка стая - 100лв
          Апартамент за 4-ма - 140лв
          В цените са включени закуска, безплатен интернет и паркинг и безплатно ползване на спа центъра на хотела, включващ фитнес зала, сауна, парна баня, джакузи, закрит плувен басейн.
          И този хотел се продава само в пакет за три нощувки - 3,4 и 5 или за 4,5 и 6 септември!
          За резервации : arena@offroad24.bg като в полето Subject /относно/ напишете „хотел Zdravec”.

          НЕЩО МНОГО ВАЖНО: Цена за паркинг и пропуск няма за никой и няма и да има! Въпросната такса от три лева, която предполагам визирате е за хората, които ще се настаняват в палатковия лагер! Ако случайно пък имате в предвид паркинга и пропуска за пред съответния хотел, то те са включени в цената на нощувката!

          Поздрави
          Димитър Лазаров
          www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
          тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

          Коментар


          • #6
            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

            Благодаря за бързия отговор.
            Цените са добри, но това, че може да се използва само в пакет от най-малко 3 дни не ме удовлетворява тъй като няма да имам възможност да посетя и трите дена от събора.

            Коментар


            • #7
              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

              Първоначално публикуван от kriko Преглед на мнение
              Благодаря за бързия отговор.
              Цените са добри, но това, че може да се използва само в пакет от най-малко 3 дни не ме удовлетворява тъй като няма да имам възможност да посетя и трите дена от събора.
              За да постигнем по добри цени, всички хотели се опитват да си продадат цялата леглова база и естествено пакета да е за повече от една нощувка.
              Времето на събора съвпада с официалните празници на гр. Пловдив и празниците по случай Съединението на Република България и всички хотели искат да си напълнят базите! Още една подробност - в к.к. Хижа Здравец всички хотели и станции са ведомствени т.е. собственост на някакви заводи, университети и т.н. В повечето случаи трябва да купиш целият хотел за целият период за да имаме сигурността че Вие ще бъдете настанени. Иначе отиваш в хотела и изведнаж се оказва че на директора на завода тъщата почива в твоята стая и никой нищо не може да направи!
              Поздрави
              Димитър Лазаров
              www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
              тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

              Коментар


              • #8
                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                Първоначално публикуван от kriko Преглед на мнение
                Благодаря за бързия отговор.
                Цените са добри, но това, че може да се използва само в пакет от най-малко 3 дни не ме удовлетворява тъй като няма да имам възможност да посетя и трите дена от събора.
                И още нещо темата в която пишете е за изложители!
                Всички въпроси като посетител или участник в Третия национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com отправяйте тук:
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=100126
                Поздрави
                Димитър Лазаров
                www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                Коментар


                • #9
                  От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                  Искам да попитам как стой въпроса с организирането на различните групи в лагера например аз имам желание да лагерувам с определени хора все още не съм си пуснал заявка а те са при подаването ми на заявка за събора да речем да вписвам ли с кои съм в група така че да може палатките ни да са близо една до друга а не да се дирим из лагера и да създаваме суматохи .
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                    1. Пуснете заявка.
                    2. Помолете приятелите Ви да Ви запазят място до техните палатки или Вие направете същото, ако се настаните преди тях.
                    3. Всичко е ОК и няма суматоха, и няма притеснение.

                    Очакваме Ви
                    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X