Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • hilllti
    отговори
    От: Offroad Track1 промоция

    Веско, адмирации за клипа, и поздрави на всички участници! Страхотени сте!
    Песента, естествено химн!Шапка ви свалям за професионалната работа. Думите са излишни.

    Остави коментар:


  • Веско
    отговори
    От: Offroad Track1 промоция

    Ето и изненадата на събора, която не можехме да представим поради дъжда...

    Поздравяваме всички с клипа - химн на Форума, специален подарък от група Offroad!



    Тук има и копие с по-високо качество: https://htftp.offroad-bulgaria.com/U...com_anthem.wmv

    Остави коментар:


  • Lex_luthor
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Вчера бях и днес ще се кача по някое време.
    Като организация 6+++ никога не съм бил в България на по-добре организирано спортно мероприятие. Още от входа, хората любезно те насочват накъде да ходиш, указателни табели имаше навсякъде, добре беше подредено всичко и трасето беше хубаво имаше емоций, както каза един колега когато взе да вали към 17:00 стана най-интересно.
    За цените НЕ са високи все пак зрителите НЕ плащаме нито вход - нито паркинг.
    Имам някоя друга снимка ама те колегите гледам са снимали по-хубави от мене няма само качвам едни и същи работи.
    Още веднъж браво и след малко пак се качвам нагоре.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Първоначално публикуван от just_m Преглед на мнение
    колега и двата линка са не активни.........
    Втория си работи. Проверено.

    Остави коментар:


  • just_m
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    колега и двата линка са не активни.........

    Остави коментар:


  • Жеко Жеков
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Ето и от мен едно клипче.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Хронологичното видео в прогрес. Не съм снимал всичко обаче. Линк:
    http://vladoyankov.com/first_round.avi [371.84MB]

    Стария линк е премахнат.

    След като коментирахме голфа се оказа, че навигатора е мой много добър приятел, с който не се бяхме виждали доста време, та това беше хубава изненада
    Последно редактирано от silverfox; 05-09-10, 09:51.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Ние пък, в лагера на бар "Наздраве" си направихме страхотен купон до 3ч. сутринта.
    То в това никой не се е съмнявал

    /edit
    Качването ще отнеме ~ час и 30 мин [сега е 23.17] ако не прекъсне на някакъв етап.
    От бързане не съм подбирал нищо. Качвам всичко в различна последователност.
    Отивам да лягам. Линка е:
    http://vladoyankov.com/MVI_0604.avi [405MB]
    Последно редактирано от silverfox; 04-09-10, 22:15.

    Остави коментар:


  • trajal
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Аз сега се прибрах. Ние пък, в лагера на бар "Наздраве" си направихме страхотен купон до 3ч. сутринта.

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Първоначално публикуван от just_m Преглед на мнение
    колега качи видеото и снимки да се потопя в атмосферата на купона
    30мин до намаляването на видеото, после го качвам.
    Последно редактирано от silverfox; 04-09-10, 21:56. Причина: Правопис

    Остави коментар:


  • elbgt
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Поздравления за тази тема! Цял ден цъкам на уеб-камерата за да видя какво се случва там и повече от един човек в кадър не е попадал. Имаше някакъв паркиран голф и мина едно, съдейки по размера му китайско АТВ. По програма утре е най-интересния ден и тук сме една група дето се чудим дали си струва да тръгваме. На този етап мисля да си спестя стотината километра, но утрото е по-мъдро от вечерта. И може би ще е малко по-слънчево и топло.

    Остави коментар:


  • just_m
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    колега качи видеото и снимки да се потопя в атмосферата на купона

    Остави коментар:


  • silverfox
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Нещо съм бил на друго място явно.
    За паркирането добре. Наистина навсякъде имаше хора, които показваха и подреждаха автомобилите за паркиране. Не знам какво разбирате под "човешки цени за иедението и пиението", ама си бяха солени. Кафе - левче, бира наливна .330 - 1.50, пилешка пържола - 4лв.
    Малко да се чуди и човек какво точно се провеждаше. То Събора изглеждаше едва ли не като допълнение на "изложението" и маратона. Изложението не случайно го слагам в кавички.
    Като присъствие - слабо. Някъде се спомена преди за организация за 15 000 (петнадесет хиляди) човека. Нямаше повече от 1000, да не кажа и 500 и организацията беше добре. Но за толкова хора. За повече ...
    "Официалните гости" се оказа кмета на Куклен, който говореше за "арени, маратони и т.н.".
    "Майсторското" шофиране за 20 мин остана без зрители. Никакво действие. Нула!
    Траяла беше много добър. Имам над 4GB HD видео (не целия - докато заваля, че бях и само по тениска и стана наистина студено). Ако може да се качат някъде ... иначе може да ги обработя.

    /edit
    "самото откриване беше кратко и на ниво !!!" - мда - 20мин след обявеното в програмата откриване, т.е. 11.00ч някой започна да подканя присъстващите да се приближат към трибуната. На третото повикване мина и на английски. Може да хване. После пък започна да приканва "официалните гости" аджеба да се появят. Накрая някой хукна да ги събира.
    Самото откриване - наистина кратко. Трабваше според мен да кажат "Ми... открито е - ходете сега да си говорите до 15.00 до старта на траяла".

    И BTW никъде не видях да пише, че има Събор на форума. За сметка на това навсякъде пишеше, че Gladiator организират изложение и маратон.
    Последно редактирано от silverfox; 04-09-10, 21:24.

    Остави коментар:


  • Ba4e Mite
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Хвала на Организаторите!!!
    Никога до сега не съм присъствал на по-организирано мероприятие!
    Като се има в предвид многобройните посетители, участници, изложители, зрители и международни представители - всеки беше светкавично ориентиран къде да отиде.
    Прекрасен изглед, страхотни машини , засмяни и весели хора и не на последно място - човешки цени за иедението и пиението!
    Какво му трябва повече на човек.
    Който не е присъствал - много, ама много е изпуснал!
    Още веднъж - перфектна Организация!!!
    Относно траяла: Голф Кънтрито се представи блестящо и изненадващо доказа , че е достоен 4х4 и то с много голяма разлика във времето спрямо иконата за офроуда -подготвена ТЛК.
    Последно редактирано от Ba4e Mite; 04-09-10, 21:04.

    Остави коментар:


  • karata_z
    отговори
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Ето още снимки от трасето :

















    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X