Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Ивайло Шопски Преглед на мнение
    Идеята за една голяма колона джипки поемаща от София и към нея се присъединяват лъчове от цялата страна как ви се струва?
    Като задръстване.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #77
      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

      На "жипките"на участниците ще се слагат ли стикери с пореден номер,указващи събитието?
      Нека само това не правим. Като гледам БМВ-стчетата.... и ми става смешно. Имат номер и си го пазят до другия събор. Сигурно си мислят, че на състезание са били с тия номерца. Няма нужда.
      По-добре ще е да има един голям щанд, с яко стикери, различни като модел, размер.... картинка и ще се купуват яко! Логото на форума мисля, че е задължително да го има. Или пък да се раздава.

      Някакви рекламни артикули на форума. Ключодържатели, чаши, хавлии... Търговийка да има, пък и НИЕ(феновете) да се радваме на дрънкулки.

      Коментар


      • #78
        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

        Може да ти е смешно,но съборите на БМВ,могат само да ни дават добър пример за начина на организация и традиция. Дай боже,скоро да го постигнем и тук.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #79
          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
          Може да ти е смешно,но съборите на БМВ,могат само да ни дават добър пример за начина на организация и традиция. Дай боже,скоро да го постигнем и тук.
          Братчед, да де... ама те имат 8 събора вече. Ще ги задминем.
          Но лепенка, като състезател с Е36, яко "бърза" ... не ми се ще да се чувствам.

          Коментар


          • #80
            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

            Първоначално публикуван от Ивайло Шопски Преглед на мнение
            Идеята за една голяма колона джипки поемаща от София и към нея се присъединяват лъчове от цялата страна как ви се струва?
            Като 10-12ч. София-Приморско. За мен това е пълна глупост ...
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #81
              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

              Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
              Братчед, да де... ама те имат 8 събора вече. Ще ги задминем.
              Но лепенка, като състезател с Е36, яко "бърза" ... не ми се ще да се чувствам.
              Карам и БМВ!Лично съм дал принос за три събора на БМВ клуб,взел съм дейно участие в организацията на събор 2006 и се радвам,че от тогава летвата се вдигна доста!
              Всяка организация цели да се пополяризира!
              Каква по добра реклама от дълга колона джипове?!
              70-80 бавареца по магистралата към Пловдив(Калояново2006),с пилотни коли с буркани,без да се състезават,в строга колона,предизвикаха страхотен интерес у хората!Всеки ,който ни бе видял,питаше кои сме и защо сме се събрали,а после вадеше лист и химикал и преписваше от някой прозорец адреса на форума!На тръгване от София ги подредихме на един паркинг и ги снимахме от съседния блок-уникална гледка!
              Давате ли си сметка колко малко от запалените по джипки и природа ще разберат за тоя събор и ще дойдат!?Това е начина за хората,които не ползват интернет да се приобщят към идеята!
              Аз съм толерантен!

              Коментар


              • #82
                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                Не става дума за деление, а за ПРОГРАМАТА публикувана на предишната страница. Има конкурс за джипове, трак и състезания. Не пише нищо за мотори. Примерно конкурс за най наточен струг, някое байрче за катерене и др. подобни. Трасе по пътеки и извън тях, подходящо за мотори, организирани карания с водачи от местния клуб, които добре познават различни по трудност тракове. Това да залегне в програмата за да може който иска да се запише да участва. Нека има и за мотористите някаква закачка. Да се поканят и фирми предлагащи офроуд мотори и аксесоари. Иначе мястото на събора е страхотно. Поздрави на всички офроудъри.
                В момента се водят разговори с мераклии от вносителите на мотори и АТВ, да организират и те нещо, че още никой от тях не е потвърдил участие. Всяко такова мероприятие, което е част от Събора, си има отговорник. Засега от моторджиите никъй още не е изявил желание да спретне нещо.
                Само да уточня, нещо като Организационен комитет или предварително финансиране няма, всичко се прави от доброволци и всеки помага както може. Така че ако моторджиите не си направят организация, няма кой друг. Ако Вие колега имате някаква идея, казвайте я тук и да мислим как да я реализираме.
                ПП Колегите от Приморско ще са доста заети с траяла 4х4, така че от тях не можем да искаме още неща.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #83
                  До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                  Здравейте.Тази год. се случи да бъда на Перла за джулая.Абсолютно случайно.Но като ми задънкаха техно 24 ч. ми се наду главата.Трябваше да търся тишина на Беглик Таш..Събора ще е 4дена.Аз съм рокер и слушам само рок музика.Но искам да питам дали ще има капка отдих и тишина нпр. от 2 до 10 ч.?Иначе 4 дена без спане ще ми излезат очите . Или трябва да се настроиме така - вечер
                  як купон , а през деня на Беглик Таш да спиме в свещенната пещера ?.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                    Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                    ...Но като ми задънкаха техно 24 ч. ми се наду главата....а през деня на Беглик Таш да спиме в свещенната пещера ?.
                    Ако ще дъни чалга 24 часа и аз ще пропусна. Купон вечерта бива ама тупордия нонстоп нещо не ме кефи.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #85
                      До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                      Ако е ac/dc и manowar,няма грижи,LREBG е свикнал вече.
                      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                      Коментар


                      • #86
                        До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от black hole Преглед на мнение
                        Здравейте.Тази год. се случи да бъда на Перла за джулая.Абсолютно случайно.Но като ми задънкаха техно 24 ч. ми се наду главата.Трябваше да търся тишина на Беглик Таш..Събора ще е 4дена.Аз съм рокер и слушам само рок музика.Но искам да питам дали ще има капка отдих и тишина нпр. от 2 до 10 ч.?Иначе 4 дена без спане ще ми излезат очите . Или трябва да се настроиме така - вечер
                        як купон , а през деня на Беглик Таш да спиме в свещенната пещера ?.
                        Колеги, музиката ще е строго рок, измешан с някое и друго парче от други стилове( без грам чалга) и ще "дъни" не по рано от 8 вечерта и не по-късно от 12.00 през нощта. Това е решено и да не Ви притеснява. Единственото, за което не мога да гарантирам, е каква и колко силна музика ще си пускат самите бивакуващи, че на Белорадчик имаше чалга до среднощ. Всички ще бъдат предупредени да не правят такива неща, но знаете как е след 5-та ракия. Ще се постараем да ограничим такива изцепки.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #87
                          До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                          Никой не може да каже на някой да не слуша чалга, например. Все пак се събират хора от цяла България и всякакъв калибър. А както знаем, всеки луд с номера си... Тъй като миналата година всичко се получи повече от перфектно, вярвам, че тази година отново ще е на висота. Ние от списанието сме там! И ще помогнем с каквото можем...

                          Коментар


                          • #88
                            До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                            И аз съм за, да пристигнем в колона със знамената, радиостанциите и майтапите по пътя. Освен това, бихме могли да се съберем с групата от Пловдив, Стара Загора - направо ще си е медийно събитие.

                            Съгласувано с КАТ - вероятно - да не се шашкат.
                            ще се радвам да разбера точната дата и час с срещата ви с групата от пловдив,аз съм от Пазарджик и бих се присъдинил към вас в този ден!
                            Величко Попов
                            0882496036
                            [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

                            Коментар


                            • #89
                              До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Колеги, музиката ще е строго рок, измешан с някое и друго парче от други стилове( без грам чалга) и ще "дъни" не по рано от 8 вечерта и не по-късно от 12.00 през нощта. Това е решено и да не Ви притеснява. Единственото, за което не мога да гарантирам, е каква и колко силна музика ще си пускат самите бивакуващи, че на Белорадчик имаше чалга до среднощ. Всички ще бъдат предупредени да не правят такива неща, но знаете как е след 5-та ракия. Ще се постараем да ограничим такива изцепки.
                              Все пак в лагера ще е шумно и през ноща т.к. не можеш да кажеш на толкова много хора по заповед да млъкнат на минутата. И в този ред на мисли тези, за които спокойния сън е от значение нека да се ориентират към спинкане в бели чаршафи, т.е. на хотел, за да няма сърдити и недоспали. На нас младите нищо не ни е попречило на здравия сън в Белоградчик на миналия събор. Вярно че заспах с помоща на Стефан, който с компания и много жива вода обсъждаха дълбоко филисофски въпроси до ранни зори, но изобщо не съм му се сърдил.

                              Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                              Не става дума за деление, а за ПРОГРАМАТА публикувана на предишната страница. Има конкурс за джипове, трак и състезания. Не пише нищо за мотори. Примерно конкурс за най наточен струг, някое байрче за катерене и др. подобни. Трасе по пътеки и извън тях, подходящо за мотори, организирани карания с водачи от местния клуб, които добре познават различни по трудност тракове. Това да залегне в програмата за да може който иска да се запише да участва. Нека има и за мотористите някаква закачка. Да се поканят и фирми предлагащи офроуд мотори и аксесоари. Иначе мястото на събора е страхотно. Поздрави на всички офроудъри.
                              Мисля, че биха били подходящи игри, които могат да се проведат там на място, а не преходи. Примерно конкурс за най-красим мотоциклет, състезание кой най-бавно ще премине определена дистанция само на 2 колелета, колко човека да се возят на 1 мотоциклет и др. от сорта. Ще бъде весело и интересно за всички, аз не съм фен на 2-колесните но това би ми било интересно.
                              Последно редактирано от s_s1; 21-07-09, 10:04.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #90
                                До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от vilio1978 Преглед на мнение
                                ще се радвам да разбера точната дата и час с срещата ви с групата от пловдив,аз съм от Пазарджик и бих се присъдинил към вас в този ден!
                                ква е таа група от Пловдив бе братле с кви мотори са

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X