Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    Да, това са датите - 6 и 7 септември (събота и неделя).

    Организационния екип ще е там още на 5 септември.

    Всички доброволци са добре дошли, ще направим отделна тема за записване на всички, които могат да помогнат в организацията.
    Моля да бъда записана за желаещ да помогне с организацията.
    От 15 до 31 август ме няма, но преди този период и след него мога да се включа с каквото кажете.
    Ще пътувам на 5 срещу 6, през нощта...
    Не знам каква е тази мойта съдба, че към Видин все пътувам нощно време!

  • #2
    До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 2008

    Първоначално публикуван от Luminosa Преглед на мнение
    Моля да бъда записана за желаещ да помогне с организацията.
    От 15 до 31 август ме няма, но преди този период и след него мога да се включа с каквото кажете.
    Ще пътувам на 5 срещу 6, през нощта...
    Не знам каква е тази мойта съдба, че към Видин все пътувам нощно време!
    Веси, и за теб има задачки, нали си знаеш?
    Разрешителни за извеждане на децата от дома в Белоградчик и Ново село.
    Транспорта на децата от Ново село ще е уреден, само се справете с необходимите документи за екскурзията на децата.
    По-късно ще кажа фирмата, която ще ги вози.

    Коментар


    • #3
      До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 2008

      Е само с това ли ще се отчета?! Ако ви хрумне друго, с което мога да съм съпричастна - пак моля да ме включвате. Тия дни ще мога да ви пусна единия от документите по мейл...преценихме, че няма смисъл от среща само за него. Всъщност май ще е най-добре да ги събера всички и на куп, да не е на час по лъжичка...

      Коментар


      • #4
        Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

        Моля всички, които искат да помогнат в организацията, подготовката и провеждането на събора, да пишат тук.
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #5
          До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Запис. Добровол!
          Георги Гатев

          Коментар


          • #6
            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

            ПИШЕТЕ И МЕН ПОЧТИ ОТ МЯСТОТО НА СЪБИТИЕТО

            Коментар


            • #7
              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

              И аз ще помогна с каквото мога.

              Всяка седмица съм там за по 3-4 дена...
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Аз естествено от 4-ти вечерта съм на линия.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 2008

                  Първоначално публикуван от Luminosa Преглед на мнение
                  Е само с това ли ще се отчета?! Ако ви хрумне друго, с което мога да съм съпричастна - пак моля да ме включвате. ...

                  Доведи и приятелки.
                  Ще има доста ергени на събора.

                  Веско, пиши ме и мен ДОТ.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                    Моля, някой доброволец да напише кратка информация за събитието, за да я публикуваме и в списанието.
                    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                      Доколкото мога да предвидя отсега, ще бъдем в Белоградчик в ранния следобяд на 5 септември. Така че и аз, и навигаторката ще помагаме в организацията с всичко, което можем. Бройте ни в екипа.

                      Поздрави!
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        Пиша се доброволец. Ще гледам да дойда още на 5ти сутринта, но още е рано да потвърдя със сигурност. В краен случай от 5ти вечерта съм на лице.
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 2008

                          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                          Доведи и приятелки.
                          Ще има доста ергени на събора.

                          Веско, пиши ме и мен ДОТ.
                          Охоо. Ще съчетавам полезното с приятното явно. Моите приятелки всичките са женени и с деца. Мой ред е.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Пишете ме и мен, от Видин съм и ще съдействам с каквото мога. 0898718448-КИРО

                            Коментар


                            • #15
                              До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                              +1
                              Бройте и мен!
                              На 5.09 рано, съм на линия.
                              VARADERO SD2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X