Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Dr.Jend Преглед на мнение
    Здравейте приятели!

    Бих искал да пътувам със семейството за събора, но не искам да тормозя с дълъг път малката ми дъщеричка, която е още кърмаче. Сам пък не ми се пътува...

    Идеята ми беше, ако има някой от Пловдив да се организираме заедно. На последната сбирка в петък на Пловдивската група, обаче май нямаше желаещи...

    Молбата ми е и към софиянци (пловдивчани са за предпочитане)

    Ако някой има свободно място в автомобила си да ми се обади. Ще участвам с удовлствие в поделянето на транспортните и други разходи.
    И аз съм сам. Тръгваме организирано в 6:30 на 6-ти от Billa - Надежда в София. 0889072757.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

      А ние ВЕЧЕ пътуваме - двама големи , един малък и един джип.

      Коментар


      • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

        Разчитам, че всички ще обърнат нyжното внимание на формуляра за записване. Важно е. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39852
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Разчитам, че всички ще обърнат нyжното внимание на формуляра за записване. Важно е. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39852
          Това е само за участниците в състезанията нали? За посетителите не е нужно предполагам?
          Светът на Владо

          Коментар


          • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

            А дали няма да е по-добре да ги попълним и пратим предварително, освен че ще ги носим със себе си?
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              А дали няма да е по-добре да ги попълним и пратим предварително, освен че ще ги носим със себе си?
              Идеята според мен е да се дадат при регистрацията на влизане, за да се знае реално кой е влязъл, с какво, и колко души, а пък и в кои състезания ще участва. За да става по-бързо.

              Иначе всичко се случва, и може някой изпратил бланката да не успее да дойде, и цялата работа се обезсмисля.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                Това е само за участниците в състезанията нали? За посетителите не е нужно предполагам?
                Напротив. Точно за посетителите е. Нужна е, за да може да се използва осигурената за нощивки поляна, да се влезе на изложенията и демонстрациите и за концерта.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                  Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                  Напротив. Точно за посетителите е. Нужна е, за да може да се използва осигурената за нощивки поляна, да се влезе на изложенията и демонстрациите и за концерта.
                  Аха, а кога се предава? Нашата група ще е на хотел. Няма да сме на палатки. Ще идваме от хотела до събора през деня
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                    Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                    Аха, а кога се предава? Нашата група ще е на хотел. Няма да сме на палатки. Ще идваме от хотела до събора през деня
                    Входа за коли е един и за палатките и за изложението. Евентуално само от към центъра на града може да се влезе пеша, но и тогава все ще има някой от организаторите наоколо, за да го вземе или да упъти къде да се предаде.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от Dr.Jend Преглед на мнение
                      ......малката ми дъщеричка, която е още кърмаче .....
                      Да ви е жива и здрава! И моят малкия все още е на допинг т.е. на кърма. Суче, но правим планове да пътуваме. Само да е живот и здраве.

                      Коментар


                      • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                        Това е само за участниците в състезанията нали? За посетителите не е нужно предполагам?
                        На Концерта ще се влиза с картичка-покана, която ще се получава само срещу регистрационна форма. Това е без значение дали сте с кола или пеша, дали ще участвата в Състезанията или не. Пък и влизането с автомобил на територията на Събора ще е само срещу попълнена форма.
                        Все пак основната идея е да разграничим и подсигурим достъпа на хората от нашия Форум, а не Събора и Концерта да се напълнят с непознати местни хора. И те ще са добре дошли, но след като всичко за участниците тук е О.К.
                        Последно редактирано от zzlatev; 02-09-08, 20:39.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                          Здравейте колеги.Рагвам се ,че най-после отново имам възможност да седна пред компютър и да вляза във форума.Аз ще дойда с жена,дете и Фронтера.Успех на всички !
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                            Здравейте,

                            Да се запиша и аз. Range Rover Sport + аз+жената и двете хлапета. Ще спим в някаква вила. Поздрави и до събота.
                            Range Rover Sport 2.7

                            Коментар


                            • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                              Моля, ако някой поради някакви причини се отказва от резервацията си в някое хотелче или чуе за свободна стая да ми пише или звънне 0886 41 36 48.
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар


                              • До: Записване за участие в Националният събор на OFFRoad-Bulgaria.com

                                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                                Моля, ако някой поради някакви причини се отказва от резервацията си в някое хотелче или чуе за свободна стая да ми пише или звънне 0886 41 36 48.
                                Ако трябва ще изгоня брат ми да спи в джипа... палатката ми е комфортна с много звезди (като махна горния слой)
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X