Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    И сега остава да кажеш къде по точно ви бяха палатките, че да не обикалям гората като изтърван. При всяко ходене на събора първата ми вечер е заета с това забавление. Кючек с пърлачка. Миналата година заминаха 3 гнезда на стършели и едно с оси. За четвърто даже не съм чул. Казвай къде е било, че е много вероятно да е пак там.
    Наготвил съм горелката и пистолета с монтажната пяна
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
      отново за любителите на моя специалитет,ще има нови издания
      п.п.дори ще прововокирам чревоугодниците с една кулинарна надпревара
      Приемам хвърлената ръкавица. С удоволствие ще се включа в надпреварата.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
        Гриша, нищо сигурно още ..... никой не ме ще
        Откакто Ясен писа, така съм се засрамила, че ми е неудобно да погледна темата
        Явно догодина ще трябва да представя книжка все пак
        Все още се надявам нещо да изкочи , че да разбера що е това събор.
        То е смешно да го обсъждаме при толкова хора от София, но има и друг вариант- багажа си го пращаш с еконт и си пътуваш айляк с рейса .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          До девойката без превоз - аз ще съм сам! Място колкото искаш! Искам да тръгна на 1-ви, но нещата със страшна сила отиват към 5-ти. Ако те устройва плаващата дата на потеглянето ми, въпроса със транспорта ти е уреден!

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            За стършелите - днес разбрах че много удачно се трепели с коресилин. Без да се пали. Направо им разкатавал фамилията - и на тях самите, и на гнездото. Някакви провинциални жичкаджии от енергото го споменали на баща ми - имали си работа редовно със всякакви такива гадове.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Тоя курамусин стана вече 6 лв. килото. И с пърлачката няма празно.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Тоя курамусин стана вече 6 лв. килото. И с пърлачката няма празно.
                Не бе, това им разкатава мамата химически. Топи им питата, май и крилата. С пърлачката не е сигурно че ще ги изгориш до край, ако гнездото е завряно надълбоко.

                Бе разкатавало им фамилията. Казали че нищо друго не било толкова ефикасно. Лично не знам - последно баща ми като мори гнездо на оси на село, още не знаехме за тоя номер.

                Бах го. Аз ще се изръся 300 кинта за нафта, та дали ще са 306 вместо това, баш ми е през... Само да работи.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  А с какво ще се пръска? Има неудобни места, които не можеш да залееш.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Голяма спринцовка с маркуч например. Или нещо от сорта. На спринцовките би трябвало да не им пука от коресилин.

                    Другото е - спрей за почистване на карбуратори. И без друго си е кажи-речи коресилин, че даже и по-голяма гадост.
                    Последно редактирано от sparkybg; 19-08-14, 23:25.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Голяма спринцовка с маркуч например. Или нещо от сорта. На спринцовките би трябвало да не им пука от коресилин.
                      Държат си спринцовките,пробвано с кореселин,и с тетраетил и бардал и общо-взето всичко което ми е попадало.Но има едни над 20кубика със гума на буталото,не даянат,гумата увиличава обема си и буталото спира да се движи.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Как ще уцелиш летящ стършел със спринцовка на поне 3 бири ? Трябва пулверизатор .
                        Преди няколко дни рязахме една метална конструкция по която имаше оси, в близката аптека ми дадоха някакъв райд и определено имаше ефект, след напръскване изчезват за поне 15 мин, после идват други , до колкото си спомням и Дечо използваше нещо подобно за стършелите и поне го зашеметяваше докато го удари с лопатата.
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Тези дни ще пробвам двете гнезда до кетеринга.

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                            Тези дни ще пробвам двете гнезда до кетеринга.
                            Според мен пробвай с монтажната пяна защото по този начин ще се запълнят дупките по дънерите и така няма да могат да ги използват отново догодина. Дано да влязат по навътре в гората да си търсят хралупи и да не ни пречат.
                            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                            0896 846 246

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                              Според мен пробвай с монтажната пяна защото по този начин ще се запълнят дупките по дънерите и така няма да могат да ги използват отново догодина. Дано да влязат по навътре в гората да си търсят хралупи и да не ни пречат.
                              Как да стигна до дупката.

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                По тъмно,нощем не летят.
                                DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X