Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Два пъти почвам да пиша и все нещо се случва.
    Първият път винаги е най-трудно и не всичко се получава. Нямам забележки към организаторите, хвала за труда им.
    Мен лично пътят ме уби. Пристигнах събота сутринта и бях като препикано мушкато цял ден, 'щото последно бях спал четвъртък вечер 4 часа. Опънах си палатката и не бях особено активен в мероприятията, а тихо, кротко и напоително си приказвах с хубави хора... дето ги виждах за първи път, а все едно сме се познавали цял живот.
    С много хора още исках да се видя, но... нашето не се губи.
    Не съжалявам, че навъртях 1200км
    Малко снимки и от мен, съкратих пейзажите и концертните снимки до минимум, да не се повтаряме.

    Димо и нашите две прекрасни половинки.







    Торти, шкембе, скара, риба...


    Малко компромати....




    Тази скала ми приличаше на трол, ама май само на мене...


    Може и от бирата да е било...


    В неделя половин България гореше... До Балчик - още поне осем пожара видях... О, неразумни и йуроде, поради что горите земята си...

    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Искам да ви покажа как в един провинциален форум помагат на децата в Дом за изоставени деца в Търново. Без събори , без спонсори, скромно всеки според възможностите си събрахме 300 лв/ дано следващия път съберем 353/ , събрахме и дрехи и ги занесохме. Ето линк към темата:
      http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=101942
      Ако се прецени , че не тук е мястото на този пост, моля да бъде преместен в отделна тема. Има и снимки и ще е полезно да се види и прочете. И още - 90% от дарителите са деца и младежи , тоест далеч не са със големи финансови възможности.

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Искам да ви покажа как в един провинциален форум помагат на децата в Дом за изоставени деца в Търново. Без събори , без спонсори, скромно всеки според възможностите си събрахме 300 лв/ дано следващия път съберем 353/ , събрахме и дрехи и ги занесохме. Ето линк към темата:
        http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=101942
        Ако се прецени , че не тук е мястото на този пост, моля да бъде преместен в отделна тема. Има и снимки и ще е полезно да се види и прочете. И още - 90% от дарителите са деца и младежи , тоест далеч не са със големи финансови възможности.

        евала бе , България има бъдеще
        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Искам да ви покажа как в един провинциален форум помагат на децата в Дом за изоставени деца в Търново. Без събори , без спонсори, скромно всеки според възможностите си събрахме 300 лв/ дано следващия път съберем 353/ , събрахме и дрехи и ги занесохме. Ето линк към темата:
          http://forum.gorna.net/viewtopic.php?t=101942
          Ако се прецени , че не тук е мястото на този пост, моля да бъде преместен в отделна тема. Има и снимки и ще е полезно да се види и прочете. И още - 90% от дарителите са деца и младежи , тоест далеч не са със големи финансови възможности.
          Евала и от мен - това е форум с насоченост за подобряване условията в "Горна" (Горна Оряховица и В. Търново) и околовръст - браво на вас, точно в целта сте.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=310033.0
            Ето Ви още един провинциален форум, който също помага и знае колко са домовете, какви са нуждите, познава проблемите и децата и се справя също сам.Финансовата подкрепа изобщо не стои като толкова важно условие, за да бъдеш полезен.Който иска да се почувства жив по този начин просто навлиза в проблемите.
            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=308048.0
            още един такъв...
            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=323961.0



            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=311236.0

            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=310886.0

            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=260353.0
            http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=315800.0
            има още, но за да не прекалявам който иска-ще ги намери и не само в този форум!
            Последно редактирано от skorpion_vd; 18-09-08, 07:53.

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Ето още няколко снимки от събора. Предимно от състезанията! Пак браво на всички участници.
              Догодина може би ще е хубаво да има повечко състезания, дори и да се засичат. Така за всички ще има място и време за изява и забавление.
              Прикачени файлове
              ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
              lre-bulgaria.org

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Вчера си взех списание OffRoad и с голямо удоволствие седнах да прочета статията за Националния събор. Хубава статия, хубави снимки, 3 големи страници, описани са всички мероприятия и забавления освен едно. За огромно мое съжаление (и предполагам не само мое) констатирах, че в автора на статията изложбата, която беше организирана с толкова труд и усилия от участниците във форума, явно не е събудила никакъв интерес. Въпреки че тя също беше част от благотворителната кампания за набиране на средства за сираците и се намираше на 20 метра от центъра на описаните в статията състезания и изложения, някак си "Красотата на България" се оказа извън всички мероприятия в този събор и автора явно не я е забелязал, или пък му се е сторила прекалено маловажна, за да си заслужава да отдели 2 реда от статията си, за да я спомене. Прочетох статията 4 пъти, защото не вярвах, че може да е истина и си мислех, че все някъде има поне една-две думички за изложбата, но не...Обидно е, че автора е намерил място да сложи снимка на оргомния огън, запален насред поляната (което доколкото си спомням беше забранено в правилника за провеждането на събора), но не е намерил място да отрази плода на многомесечния труд, хвърлен от няколко души, дали всичко от себе си за осъществяването на изложбата......

                Радвам се, че поне има участници във форума, на които изложбата е направила впечатление и са я споменали в коментарите си за събора, и че усилията на всички, които се постараха тя да стане хубава и да помогне на дечицата не са останали напразни.
                Последно редактирано от svetik; 12-10-08, 15:27.

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Изложбата беше страхотна! Снимката, която си взехме е в рамка на стената. Според мен всички снимки заслужаваха публикуване в списанието (за което не е късно според мен)
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    И за да си припомним топлите дни на Събора, ето едно филмче!

                    Със снимките от изложбата направихме и много красив календар!Който иска да го има, да ми пише, има още няколко...
                    Със средствата подпомогнахме както различни инициативи, така и нуждаещи се членове на форума.

                    Една препоръка - моля снимайте в голяма резолюция и за предпочитане в RAW формат за бъдещите изложби. Така може да получим много повече средства от евентуални продажби.
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                      И за да си припомним топлите дни на Събора, ето едно филмче!

                      Със снимките от изложбата направихме и много красив календар!Който иска да го има, да ми пише, има още няколко...
                      Със средствата подпомогнахме както различни инициативи, така и нуждаещи се членове на форума.

                      Една препоръка - моля снимайте в голяма резолюция и за предпочитане в RAW формат за бъдещите изложби. Така може да получим много повече средства от евентуални продажби.
                      Една-две снимки на календара..... Мисля,че всеки ще иска да си го купи.

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Календара е отпечатан от спонсор, и може да получите безплатни копия. Ако искате да оставите средства или подпомогнете акции на форума - с удоволствие ще помагам.

                        Можете да вземете копия от офиса на UVT, бул Христо Ботев 16, 2 етаж. Търсете Вили или Поли.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Как мога да получа един календар, аз съм от Пловдив ако е удобно възможно ли е да се прати по куриер за моя сметка Димитър Киряков 0894 37 41 41
                          [SIGPIC][/SIGPIC]
                          RR Classic

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Колеги, ще публикувам утре снимки от страниците на календара.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Ето тук има снимки от страниците, който иска, ще му изпратим календар.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                                Ето тук има снимки от страниците, който иска, ще му изпратим календар.
                                Искам
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X