Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Здравейте и от мен!

    Искам да благодаря на всички за невероятната организация и атмосфера, които създадохте на събора. Искам също да ви кажа, че успяхте да привлечете много хора към офф-роуд-тръпката (дори и любители на дрифта и високите скорости на 400м като мен

    Всичко беше идеално - мястото, хората, състезанията, концерта, песните край огъня и офф-роуда на връщане

    Благодаря ви, момчета и момичета, и догодина ще се включа не само с гледане, а с каквото мога, за да се опитам да допринеса за това събора да стане една ежегодна красива традиция.
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      e,не! отказвам се да рифрешвам


      нека някой мод да отдели снимките в отделна тема - тази е неизползваема вече....... а уж съм с бърз нет
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Не разбрах как се проявихме с даренията?
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          Никак! 853лв, или нещо такова
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            Тогава другият път входна такса. Иначе всички сме си изкарали чудесно...
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Никак! 853лв, или нещо такова
              Това е само в кутията за дарения. Срам...

              За щастие парите от снимките, спонсори, изложители и т.н. са отделно. Плюс материалните дарения. Като цяло домовете няма да получат никак малко. Проблем е най-вече количеството хора направили жест. Ако тези 853 лв. бяха на монети по 1 лев, нямаше да е зле... но не са .
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                500 лева са дарени от 4-ма души и се знае кои са. Останалите си делят 350 лева. Това от над 800 души. Вие решете много ли е или малко. А за спонсорските пари аз си знам част от тях какво са ми коствали като организация и зор да убедя тези фирми да участват. Да са живи и здрави собствениците и мениджърите им.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Тая година 350, догодина повече. Според мен не е редно да се недоволства. По тоя начин на мен ми става криво, че съм дал нещо. Ми нали е доброволно благотворително - това значи колкото толкова! Според мен е добре, че има хора който дават за кауза, която не им влиза в сферата на интересите, защото това е ОФФроуд събор преди всичко, а благотворителната акция е прикрепена за него. Хората не са дошли на благотворителна акция, а на събор и голяма част не са дали нищо именно защото акцията е залепена "като насила" (един от участниците ми каза така: Отидох вчера специално в един дом да даря дрехи и пари, но тук няма да дам и стотинка, защото ми е вменено като задължение. Аз съм си свободна душа и не мога да се чувствам гадно само защото някой е решил да смесва вдете. Пък и тая прозрачна кутия .... никога няма да пусна нищо в прозрачна кутия, та да ме гледат кво ми е на сърцето). Не споделям напълно мнения като това, но и не ги отричам. И сега с тия приказки "въх колко малко пари събрахме" съвсем като насила идва да звучи - все едно сме се изложили "разбир'ш ли". Не сме се изложили. Всеки един от нас е дал под една или друга форма немалко благотворения, но както той го чувства и където и на когото сам реши.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                    Тогава другият път входна такса. Иначе всички сме си изкарали чудесно...
                    Е това предложение вече преля чашата.Явно не си ходил на много моторни събори.Знайте че където има намесени пари има и предпоставка за далавера пък макар и с благотворителна идея.Лично мене ще ме загубят като посетител ако има какато и да е такса било то и символична.Идеята да има дарения ми прилича на това ,доктор да ми каже че ще ме излекува ама аз трябва да даря за частния му кабинет определена сума ,и да тръгне да ми показва каталози с оборудване(това е истински случай).
                    Това че за събора общината е отдала терена безвъзмездно или под претекст че ще се дарят въпросните 2000лв.които трябваше да се съберат за домовете за деца (в някой от постовете преди събора беше формулирано много добре). При положение че имаше изложители мислите ли че няма от къде да се вземат достатъчно пари.
                    Ако пък знаех че за въпросното "частно парти" ще се събира входна такса дали щях да пропатувам целия този път до другия край на България?
                    Какво толкова сте се завайкали за даренията,колкото-толкова. Наистина не е редно да се недоволства по този въпрос.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      ...При положение че имаше изложители мислите ли че няма от къде да се вземат достатъчно пари.
                      Ако пък знаех че за въпросното "частно парти" ще се събира входна такса дали щях да пропатувам целия този път до другия край на България?
                      Какво толкова сте се завайкали за даренията,колкото-толкова. Наистина не е редно да се недоволства по този въпрос.
                      Няма да се заяждам и да споря, само знам че когато с приятели се събираме да си направим кефа си делим и разходите. Ако чакаме някой друг да ни купи пиенето и мезето стоим на сухо. И ако веднъж някой я плати, следващият път я плаща друг. А тук друг няма. Всички се кефят на концерти и т.н. Ами вместо да си организираме събори тогава, по-добре да ходим на предизборни митинги - там всичко си е без пари.

                      Че си от Варна е ясно, ама да нямаш и нещо габровско
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Защо да няма входна такса.Миналия петък ходих на Мото-събора в Рударци.Входната такса беше 7 кинта,което не е кой знае какво като се замислиш.Да ви кажа честно отначало се почудих защо има такса,но после като влезнах даже се зарадвах ,че съм ги дал.Просто хората така хубаво си бяха устроили нещата че да ти е кеф че си там.За съжаление нямах кой знае колко време че в Събота трябваше да пътувам за Рожен,но въпреки това останах в Рударци до 3.и косур.

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Ей хора затворете тая тема че вече я чета с усмивка.
                          Майтап.Имаше една гръмка тема преди време-(станахме толко/станахме незнам си колко) в форума. А колко бяха на събора?
                          Ако някой си е правил друга сметка е отделен въпрос.Но след това обсъждане ми се струва че събора за догодина е пред провал.
                          И въобще как може някой да държи сметка на друг къде и по колко пари да даде/вложи и т.н.
                          Чета по-надолу:
                          500 лева са дарени от 4-ма души и се знае кои са.
                          Е а как биха се почуствали тия хора ако им се каже:
                          Тия па с толко ного пари разполагат и харчат за кеф еди колко си а тука са дали само толкова.
                          Не е гот май нали.

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            Не разбрах как се проявихме с даренията?
                            Мисля, че получи отговор и е време да се върнем към Белаградчик и събора. Стига сме говорили за пари и принципи, че разваляме хубавата тема.
                            Прикачени файлове
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Красиво е, в Белоградчик.
                              Красиво е ,и в много други места на България.
                              Но ,лошото е че Българите сме " разединен" народ.
                              За най-малкото гледаме, да се сдърпаме като кучета...
                              А Българина знае 2 ,знае и двеста...
                              Според мен всичко на събора се получи нормално ,...като за
                              първи събор.
                              Бил съм съорганизатор на подобно мероприятие ,и много добре
                              знам какво се очаква, и получава .
                              Но, при събор на такъв форум, е много непредвидимо ,и сложно.
                              Тук има от богати бизнесмени ,до хора които едвам връзват двата
                              края.
                              Но ,всички живеят с хобито си,и идеята ,която осмисля живота им.
                              За едни пътуването до събора ,е небрежна разходка,за други
                              сериозно нарушаване на бюджета,но целта е една,-да се видиш
                              с приятели,-СЪМИШЛЕНИЦИ.
                              Да, се успокоиш ,че не само ти си "ЛУД".

                              Деиствително когато трябват приходи ,беэ "вход",не може ,да се
                              мине.
                              Но може да се мине с голяма тъмна запечатена кутия на входа,със задължителен минимален "примерно"-2лв ...до суми според възможностите.
                              Също така в програмата би трябвало да се включат и прояви ,и за
                              други раздели от форума.
                              Например за оръжейниците едно състезание по пейнтбол...,нещо за
                              ендурата и мотористите,...за да има интерес, и ,да има повече пристигнали.
                              Но ,така е...
                              Началото е трудно.Но, нищо не е спряло.
                              Надявам се да се видим отново ,при следващото преброяване
                              на"пилците",през следващата Есен .
                              Пожелавам на всички ,да бъдат здрави,да имат късмет ,и
                              помнете ,че... НЕ СТЕ САМИ.

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Първоначално публикуван от MOTORGHOST Преглед на мнение
                                Красиво е, в Белоградчик.
                                Красиво е ,и в много други места на България.
                                Но ,лошото е че Българите сме " разединен" народ.
                                За най-малкото гледаме, да се сдърпаме като кучета...
                                А Българина знае 2 ,знае и двеста...
                                Според мен всичко на събора се получи нормално ,...като за
                                първи събор.
                                Бил съм съорганизатор на подобно мероприятие ,и много добре
                                знам какво се очаква, и получава .
                                Но, при събор на такъв форум, е много непредвидимо ,и сложно.
                                Тук има от богати бизнесмени ,до хора които едвам връзват двата
                                края.
                                Но ,всички живеят с хобито си,и идеята ,която осмисля живота им.
                                За едни пътуването до събора ,е небрежна разходка,за други
                                сериозно нарушаване на бюджета,но целта е една,-да се видиш
                                с приятели,-СЪМИШЛЕНИЦИ.
                                Да, се успокоиш ,че не само ти си "ЛУД".

                                Деиствително когато трябват приходи ,беэ "вход",не може ,да се
                                мине.
                                Но може да се мине с голяма тъмна запечатена кутия на входа,със задължителен минимален "примерно"-2лв ...до суми според възможностите.
                                Също така в програмата би трябвало да се включат и прояви ,и за
                                други раздели от форума.
                                Например за оръжейниците едно състезание по пейнтбол...,нещо за
                                ендурата и мотористите,...за да има интерес, и ,да има повече пристигнали.
                                Но ,така е...
                                Началото е трудно.Но, нищо не е спряло.
                                Надявам се да се видим отново ,при следващото преброяване
                                на"пилците",през следващата Есен .
                                Пожелавам на всички ,да бъдат здрави,да имат късмет ,и
                                помнете ,че... НЕ СТЕ САМИ.
                                Браво,добре казано.

                                Сегашния събор като за първо издание беше много добър. Днес обаче чух една приказка че съборът бил с основна цел благотворителност за да се подпомогнат децата от домовете.Аз пък си мислех че това е събор на "Offroad-Bulgaria.com" и целта е съвсем друга а благотворителноста е между другото. Хайде стига сме писали за пари в този форум че нещо ставаме смешни.
                                Последно редактирано от banjo; 12-09-08, 21:53.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X