Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Жени подсигурени ли са или трябва да си носим от вкъщи собствените

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
      Жени подсигурени ли са или трябва да си носим от вкъщи собствените
      аз лично ще си возя собствената... не искам да рискувам да остана без жена
      LZ1RED

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
        аз лично ще си возя собствената... не искам да рискувам да остана без жена
        EEEEEEEEEE ми кво правя аз тогава мотора ми няма задни степенки

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
          EEEEEEEEEE ми кво правя аз тогава мотора ми няма задни степенки
          Шеговито казано - ако те вълнуват жените не си попаднал на правилния събор, но ако все пак държиш на разнообразието, докато караш мотора си заседни лявата ръка

          Извинявам се ама ми допадна колегата и реших да се пошегувам
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • До: Мястото на провеждане на Националния Оффроуд събор 6 и 7 септември 2008

            Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
            дали ще е удобно да се качи малко повече инфо за входа на сьбора.каде трябва да се отбие от пьтя за да се стигне до поляните или да се сложи табела сьс стрелка.(за по-рано пристигашти те)

            ако има пьтувашти на 4 ти може да се уговорим да се чакаме некаде по пьт да пьтуваме заедно (пз-к.-софия-монтана)

            аз щте трьгвам за созопол(на работа-щте дават заплатите) в понеделник сьм на линия
            Колеги, има специална тема Място на Събора. Поразгледайте, там има подробна карта, ГПС координати и описание откъде се влиза. Ще сложим и временна табела. Влиза се от пътя към София, като се идва от София( Монтана) се подминава Боровица, после Чифлик и на около 500 метра след края на второто село има разклон с хубав черен път вляво. Там ще има табела.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              А за хората, които не са на палатка как ще влизаме към събора? С джипките ще може ли или как?
              Светът на Владо

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Еми май джипка с преспиване без регистрация в хотел = джипка с палатка. Аз като по-мързелив ще си спя в джипката. Ама мисля че трябва джипката да е на същата полянка, където и палатките. В темата за мястото са дадени координати, където ще се влиза с джипките на полянката.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                  А за хората, които не са на палатка как ще влизаме към събора? С джипките ще може ли или как?
                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Еми май джипка с преспиване без регистрация в хотел = джипка с палатка. Аз като по-мързелив ще си спя в джипката. Ама мисля че трябва джипката да е на същата полянка, където и палатките. В темата за мястото са дадени координати, където ще се влиза с джипките на полянката.
                  Точно това се каня да повдигна като въпрос на работната среща, която предстои. Като отговорник за групата по настаняването съм се замислил как да стане така, че на сутринта искаштите да отидат на пазар или разходка, да не им се налага да минават през палатките на все още спящите... Мисля че обособена площ за нещо като паркинг ще трябва да има. Но да не забравяме и за хората с палатки на покрива или искащите да спят в самата кола, които няма да е много добре да са отделени от другите... Още полежи на организация този въпрос, но ще бъде решен до тогава.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Разбирам. Идеята ми е, че хотелът в който имам резервация е на около 3км от мястото на събора (поляната). А на събора, ако идвам примерно с такси или автобус се губи част от смисъла А и както казвате, предполагам, че и от хората, които са на палатки, ще има желаещи да излезнат по една или друга причина с возилата си от поляната
                    Светът на Владо

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Еми не знам какво точно представлява поляната. Иначе може би едно от решенията е да се направи с нещо като ленти, по които да може да се минава, когато някой иска да излезе. Освен това, как ще се знае кое място ня кой е? Трябва да се оставят накакви табелки на мястото, където си паркирал, ако излизаш и имаш намерение да се връщаш след час-два.

                      Отделно, някои колеги ще дойдат още в петък, някои в събота, а пък ще има със сигурно тръгващи си в събота, пръгващи си в неделя, и пръгващи си в понеделник.

                      Според мен трябва да се направи някаква организация така че всеки да може да излезе и влезе с возилото си по всяко време.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Колеги, ако погледнете скицата в темата за мястото на събора, има оградени две елипси - северната (жълта) е поляната на събора, където са само изложителите. Другата елипса (южната) е за хората на палтки - разполагат се в две редици от двете страни на поляната.

                        За хората без палатки, за временен паркинг може да се паркира на поляните около пътя между Сбашин чешма и събора. Има предостатъчно място и е съвсем близо.

                        Другия вход, пеша от града е направо от централния градски площад, който граничи от север с поляната на събора.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Добре де, аз съм БЕЗ палатка, ама ще си спя в джипката. Няма да ми е особено приятно да спя на някой пуст паркинк. По-добре ще е при палаткаджиите.

                          Пък ако трябва ще си купя една хималайка за 20лв от метро, ако това ще е критерий, ама защо е нужно да заемам допълнително място?

                          То е ясно че ще се спи малко, ама все пак.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Е колега, за спане може и без джип даже

                            Аз споменах за временния паркинг, да се паркира когато се спи на друго място, за да не се притесняват хората от лагера.

                            Лагера (южната поляна) е за всички с палатки, без палатки, с жени и без жени, които ще нощуват там

                            Който излиза за малко, може да остави столче или друго нещо, да му пази мястото. Иначе няма как да се разбере....
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Така е добре. Просто исках да е ясно.

                              Иначе, верно може да се натъркаляме на някоя поляна, ама не дай боже да валне.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                ... Освен това, как ще се знае кое място ня кой е? Трябва да се оставят накакви табелки на мястото, където си паркирал, ако излизаш и имаш намерение да се връщаш след час-два.
                                ...
                                Според мен трябва да се направи някаква организация така че всеки да може да излезе и влезе с возилото си по всяко време.
                                Здравей!

                                Сигурно ще можем някак да се съобразим с това, когато в петък мислим за настаняването.

                                От друга страна, доколкото мога да съдя по картата за отделеното за паркинг&палатки пространство, там все ще намериш място, даже ако някой е заел онова, което си си "заплюл" в началото.

                                Поздрави и до скоро виждане!
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X