Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

    Аз поръчах от портокал и вече ми ги потвърдиха. Ако ми хареса изработката ще си поръчам още. А иначе, май най-добре е всеки да си ги поръчва отделно.
    Светът на Владо

    Коментар


    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

      Еми предлагам който е наясно със сайтовете за фланелки, да сложи един пост със списъка им. Признавам си че за пръв път ще поръчвам такова. Аз ще се оправя някак, ама предполагам че за някои колеги няма да е толкоз лесно.

      Та, ако някой е в час, нека постне списък със сайтовете за фланелки, моля.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Еми предлагам който е наясно със сайтовете за фланелки, да сложи един пост със списъка им. Признавам си че за пръв път ще поръчвам такова. Аз ще се оправя някак, ама предполагам че за някои колеги няма да е толкоз лесно.

        Та, ако някой е в час, нека постне списък със сайтовете за фланелки, моля.
        Аз поръчах на сайт: http://portokal.bg
        Горе от менюто се избира "Създай". След това пускаш на воля фантазиите си (модел на тениската, текст, цвят, големина, подредба...). Излиза ти точната цена, към която в последствие се добавят 5лв. за куриерските услуги (Екон експрес), пишеш си адрес за доставка, имената и телефон за връзка. До няколко часа от сайта ти се обаждат да потвърдиш поръчката, след което я пускат за изпълнение. Аз съм до този етап, като знам повече ще пиша пак Успех на всички!
        Светът на Владо

        Коментар


        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

          ето най-популярният - давам линк към възможността за собствен дизайн - може да се сложи снимка или текст http://teniski.be/?id=dizain&bc=667
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            Смятам, че по-добре ще е всеки сам да си измисля точния модел и текст на тениската. В противен случай, ако изберем един точен модел (тертип), цвят... ще се получи малко като по Бай Тошово време... малко като с познатите ни до болка панелки, дрехи и всякакви стоки (но еднакви) в магазините по това време.
            Важно е всички да следваме линията на идеята, а именно "OFFRoad - Bulgaria". От там нататък свободата е наша, така както различните джипки, атв-та, мотеретки... цветове, модели, подобрения...
            Светът на Владо

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
              ето най-популярният - давам линк към възможността за собствен дизайн - може да се сложи снимка или текст http://teniski.be/?id=dizain&bc=667
              Тия са на 50м от работата ми. Понякога се бавят малко, ако имат много работа.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                Ето ги моите и на Вили. Доволен съм.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  ... и моите, като за мен бива
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-08-08, 19:13.
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                    ... и моите, като за мен бива
                    Пешо, нещо не си приличаш на снимката.

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Началото на събора съвпада с Деня на Съединението. Тениските са си тениски, но на който му е душа - може да помисли и за знаме.

                      Поздрави!
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                        Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                        Звучи интересно и величествено , но не съм сигурен доколко е практично. Така или иначе предварително ще трябва да се организира някаква паркинго-палаткова зона. Насочването към нея и паркирането ще е доста по-объркано, ако се изтърси цяла половинкилометрова колона наведнъж. Така ми се струва де...

                        Поздрави!
                        Просто така си помислих , гр, Монтана е на такова място дето трябва да се премине за Белограчик , и преди да дам тази идея за предварително сабиране и колективно пътуване говорих със областния полицеиски директор с които коментирахме случея, място за паркиране , охрана, ескорт , и други от които получих пълна покрепа, с Кмета на Монтана неможах да говоря телефона му не одговаряше но щом доиде на линия ще се чуем , и така просто исках ако има някъкъв итерес да помогна , но някои хора го приеха на маитап , няма проблем важно е да станат нещата пожелавам успех на организаторите
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                          Така е, не случайно много държахме да бъдем в центъра на страната... Но не става...

                          не, че нещо, но явно за някои може ...
                          http://www.focus-news.net/?id=n1016367 дано почистят след себе си...
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                            Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                            Просто така си помислих , гр, Монтана е на такова място дето трябва да се премине за Белограчик , и преди да дам тази идея за предварително сабиране и колективно пътуване говорих със областния полицеиски директор с които коментирахме случея, място за паркиране , охрана, ескорт , и други от които получих пълна покрепа, с Кмета на Монтана неможах да говоря телефона му не одговаряше но щом доиде на линия ще се чуем , и така просто исках ако има някъкъв итерес да помогна , но някои хора го приеха на маитап , няма проблем важно е да станат нещата пожелавам успех на организаторите
                            Браво, Юли.
                            Това се казва инициативност и ентусиазъм. Като се има предвид, че си болен, си положил похвални усилия за създаване на предварителна организация.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              не, че нещо, но явно за някои може ...
                              http://www.focus-news.net/?id=n1016367 дано почистят след себе си...
                              Е, ние с ВИП-ловците къде ще се мерим.
                              Почти всички знаем, че често на ловните излети се вземат всякакви "правилни" политически решения ...
                              Ама, хайде да не се впускам в коментари, които ще загрозят хубавата тема.
                              Смятам, че нашето мероприятие ще бъде в пъти по-добро, защото няма да е помпозно и показно, а ще е сбирка на съмишленици и приятели.
                              Поздрави.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                На този събор ще дойда със сигурност . Мисля че и още 4,5 приятели ще се съгласят да дойдат с мен . Аз разпитах малко бате google и той ми показа ето това http://www.belogradchik-bg.com/indemx.htm тук има всичко за града .

                                П.П. към края на август ще дам точна бройка на компанята , която ще дойдем

                                Поздрави от Сливница
                                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X