Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

    небеш лошо някои да каже от какви неща ще има нужда , по точно какво трябва да се прави ,

    колеги неразбрах организирано ли ще се пътува , имам предложение да се съберем на едно място преди Белограчик и заедно да се пристигне
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

      Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
      небеш лошо някои да каже от какви неща ще има нужда , по точно какво трябва да се прави ,

      колеги неразбрах организирано ли ще се пътува , имам предложение да се съберем на едно място преди Белограчик и заедно да се пристигне
      Да влезем като партизански отряд,а?
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

        Здравейте,
        жалко че няма да мога да дойда на оффроуд събора, но трябва да ви поздравя за избора на място. Преди три месеца бях в Белоградчик и наистина градчето е много красиво и е супер подходящо за оффроуд. Единствените недостатъци са липсата на достатъчно заведения за хранене и барове. Иначе относно хотелите, незнам за какъв спа хотел става на въпрос, аз когато бях там нямаше такъв и доста трудно успяхме да резервираме единственото бих казал (след доста проучвания) място, което си заслужава. Хотелчето в което ние бяхме се казва castle cottage и е много приятно местенце. Препоръчвам го на тези, които се чудят къде да отседнат. Иначе Белоградчик е супер място, особенно когато си с яка компания.

        Коментар


        • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

          Ихаа... Супер идея. Дано има подобно влизане и за тия дето ще пристигнат по-късно на 5-ти или чак на 6-ти.

          Коментар


          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

            Първоначално публикуван от dvx101 Преглед на мнение
            Хотелчето в което ние бяхме се казва castle cottage и е много приятно местенце. Препоръчвам го на тези, които се чудят къде да отседнат.
            Колега, пропускаш да споменеш, че хотелчето се дава само цяло и все още е в ремонт. Доколкото знам ще го пуснат този месец, но и цената е от значение. 660 лева на вечер за 12 места си е "прилична" сума. За две вечери 1320 лева, делено на 12, по 110 лева на човек за две нощувки. Наистина е хубаво хотелчето, но за цени като на Слънчев бряг....... Все пак това е Белоградчик. Засега не е толкова атрактивна туристическа дестинация, че да има такива разценки.

            Коментар


            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

              Не съм знаел, че хотела е в ремонт, всъщност аз като бях там всичко беше чисто ново, така че незнам какво точно може да му се ремонтира освен заведението към хотела, което и аз като бях там не работеше, защото се ремонтираше. Иначе за цените незнам всеки си преценява. За мен тази цена си беше ок, но аз горе долу на всяко пътуване си отделям поне 60 лв за нощувка, особенно когато съм със семейството и искам условията да са като хората. Иначе за Слънчев Бряг незнам, другата седмица ще съм там, не знам какви ще са условията, но нощувката ми е 110 лв. Дано поне да е добре, че от това което слушам по телевизията вече започнах да се съмнявам в избора си за почивка на морето

              Коментар


              • До: Доброволци за подготовката на Националния ОФФРоуд събор 6 и 7 септември 2008

                Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                ...имам предложение да се съберем на едно място преди Белограчик и заедно да се пристигне
                Звучи интересно и величествено , но не съм сигурен доколко е практично. Така или иначе предварително ще трябва да се организира някаква паркинго-палаткова зона. Насочването към нея и паркирането ще е доста по-объркано, ако се изтърси цяла половинкилометрова колона наведнъж. Така ми се струва де...

                Поздрави!
                Искам България чиста!

                Коментар


                • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                  нали не бързаш като си пристигнал вече , а и според мен доста по допбр ще се изпопаркираме, ако дойдем наведнъж - всеки си заема мястото, другия до него и така ще стане по-културно. Само трябва един да посочва от къде и докъде да са редичките.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Само трябва един да посочва от къде и докъде да са редичките.
                    Да това е интересен въпрос. Как ще се подреждаме. Сигурен съм, че организаторите са помислили за това.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                      Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
                      Какво ще кажете да се направят Бадж-ове с имената...за да се разпознаваме....
                      Това е мнго добра и лесно изпълнима идея. М/у другото и много полезна.
                      Една от целите на събора е да превърнем виртуалното запознанство в реално.
                      Неудобно и досадно е с всеки който се запознаеш да го питаш: "А бе коти е ника" и той ти го казва...
                      ама, знаете има никове които се "четат" по различен начин (примерно моя), а от визуалното възприятие на бджа вече ти е ясно.
                      И после след събора няма да има въпроси от сорта:
                      "Абе с кой от форума снощи се напихме на една маса, Иван (примерно) се казва ама кой му е ника?????"
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                        ...Неудобно и досадно е с всеки който се запознаеш да го питаш: "А бе коти е ника"... и от сорта:
                        "Абе с кой от форума снощи се напихме на една маса, Иван (примерно) се казва ама кой му е ника?????"
                        Не е ли по-добра идеята с реална снимка, вместо аватар, тук, във форума... едно е да свързваш ника с определено лице, четейки форума години наред, друго е да се запознаеш със стотина, или няколко стотин, човека в един ден и да запомниш "who is who"...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                          Ето още едно предложение за тениска:
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                            Колеги, времето напредва, сега ще се юрнем по морета и океани, а събора наближава.
                            Тениски или баджове? Ако трябва някой да пусне анкета или в тази тема всеки да си казва предпочитанията, за да се вземе окончателно решение и да се претвори в реалност.
                            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                            Коментар


                            • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                              Днес ми пристигнаха тениските с ник-а. Тези от Портокал действат много бързо. Поръчах си три и за два дни ми ги доставиха.

                              Коментар


                              • До: Национален събор на OFFRoad-Bulgaria.com - дискусия

                                Аз съм за тениски. Ще си поръчам от портокал.

                                Изобщо, най-добре всеки да си поръча май. За организирано поръчване нито има време, нито сме достатъно организирани.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X