Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Ако искаш да изгониш 3/4 от присъстващите (или подозирам че те ще те изгонят ) - действай в тая посока.
    И Всичките точки да ми вземете, все едно, мен музика не ми пречи..............Пиене на Рок/Метъл и тем подобни жанрове, това е извращение.....Обаче, всеки си има вкус..
    Все не мога да проумея, какво не харесвате на тази музика???
    Но не е това темата Не ми се изпада в безсмислени спорове.....
    Та, за датата знае ли се нещо??Или е твърде рано?
    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Най-добрия начин да се провали събора...

    Не разбра ли най-накрая, че в този форум чалгата и простащината не се толерира...
    Кольо, бъркаш се тотално..... Сръбската музика, няма нищо, ама нищо общо с Ч@лгата(нашата Чалга), няма ли да го проумеете?Нито по смисъл, нито по лирика, нито по държание на певците, още да изброявам??
    Май не сте слушали Сръбска музика, оставам с това впечатление...
    Айде спирам, че накрая ще стане скандал...Щом не ви съм приятен с музиката, няма и да дойда, мен това не ми е проблем........
    П.П З'мете ми изтрийте постовете!!Че оспамих темата.... Ама....
    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 06-05-12, 20:57.
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      А, чакай малко. У вас си слушай каквото музика ти е кеф. За това точки няма кой да ти вземе. Просто ти казвам че аз на събор със сръбска чалга няма да стъпя, колкото и да е различна от българската чалга. А като знам и колко от основните участници в такива мероприятия също няма да стъпят, събор просто няма да се състои.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=13621

        Обърни внимание на най-големия процент в анкетата. И не само на него де.
        Не, че нещо, но това на какво се радваме показва колко е багажа на горния ни етаж.

        Относно пиенето-аз го предпочитам без никакъв шум около мен, дори музика. Защото щом съм седнал с компания да си пием и да си правим хубавото-значи хората ми харесват, а с такива предпочитам да си говорим и да се чуваме, вместо единия да вика, а другия да се прави, че чува.

        Пък не се плаши, ела на събор, ние не ядем чалгаджии. Ще се начерпим, ще се наприказваме, само да не пущаш чалгии в лагера.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
          . Сръбската музика, няма нищо, ама нищо общо с Ч@лгата(нашата Чалга)
          Тц, има и то много общо.
          Колкото майката има общо с детето си. Ако кажеш, че е малко... В случая по-лошото е, че детето е станало изрод, ама не ми се занимава с теория на чалгата, та да ти го обясня.

          Млад си, затова се палиш... И аз на твоите години бях готов на доста глупости заради музиката, ама като помъдрях не съм чак толкова агресивен...

          Сега пак върша глупости, ама от друг вид...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Защо не поканите Веско Маринов или Лили Иванова? Няма чалга,няма рок. И накрая ще има шумна ни е музиката стана 10 часа спираитея,че децата немогат да заспят.
            За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
            За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              То още няма организатор на събора, вие вече спорите за интонационната среда.
              Ако Веско Маринов дойде на събора, това може да е последната му сценична изява. Сигурен съм, че стотици участници ще се закълнат, че сам си е прерязал гърлото.
              За Лили Иванова още ни е рано- нея ще я поканим най-рано след 300 години
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Бе може и да няма организатор, ама ние да си кажем кое-как...

                Относно Лили Иванова-вярно,ч е напоследък стана смешна с напъните си да блести на стари години, но според мен е най-талантливата певица в България. Малко певци и певици могат да се сравняват с нея по дарба и брой изпети песни.

                П.П. Стила на песните и не ми харесва, даже никак, но не мога да си изкривя душата, и да се присмивам на безспорния и талант.

                Кажете, че това е лошо:



                Баси темата се изроди в музикална, докато по-важно е друго... Ама и на другото ще му дойде реда, нека да наближи Септември.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Борко ! Чалга или Сръбско на тежка пиянска маса ама някъде другаде или в Приморските дискотеки и кръчми

                  Почти всички слушаме подобно :



                  п.п
                  Всичкото го правим за нас си , колко повече пари има за събора толкова по-хубаво ще бъде .
                  Предлагам да не спамим темата ами да видим кой ще поеме тежката организация !
                  Лудак

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    Правилно мислиш русалчо, правилно
                    За радост на едни, за НЕрадост на други ще се запишем и тази година с вдигането на джангър, както винаги ще осигуря и апаратура за мирУприятиетУ
                    Така е, брат. Апаратурата пак ще е от теб. Няма друг начин. .
                    Ама, като ги чета кво пишат тук: Каква музика им се слуша и каква, не.
                    Ще слушат квото им пуснем. Хахахаха..
                    То, всичкото Мара втасала, та до стайловете музика стигнАаме..
                    А джангърЪт тази година ще е мноооо по-голям от всичко до сега. Стегайте се за безсънни нощи.
                    Ванката ще докара най-огромните уредби. Дърво и камък ще се вият под звуците на якия саунд..
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Момци, моля не сравнявайте чалгата с Лили Иванова и Рейнбоу.
                      Обидна е дори идеята за подоно сравнение..
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Колеги нещо объркахте ТЕМАТА.
                        Събор или Концерт.

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Колеги нещо объркахте ТЕМАТА.
                          Събор или Концерт.
                          Тц тц, предател, мислех че само Лендроувърите се оплакват от силната музика
                          Таяле, стига плаши хората бре, ще взема една радиоточка и само нежно за фон
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Колеги, има какво още да се желае в лагера за хигиена, но освен екотой има и други фирми, които дават и обслужват тоалетна за 30-тина лв. на седмица. А на предния събор екотой дадоха и ограда за траяла. Не мисля, че е удачно да се огражда целия лагер и да се събира такса на човек. По-скоро на сметката на някой от организаторите предварително тези, които желаят да внесат по някой лев. Така предварително ще има разчет за приходите, за да можем да предвидим докъде може да се отпуснем в разходната част.
                            Нужно е да има и повече хора да помагат за организацията по разставянето и прибирането на лагера.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Аз пък отдавна си мисля, че събора на форума трябва да е дело на форума, а не да се чака някой член на форума да се нагърби с организацията на събора, така, че на целия форум да му е кеф! Искаме събор - трябва организация! Организацията струва пари! Щом събора е на форума, форума събира пари и си прави организацията с помощта на негови членове по места (и не само) - в случая Приморско! По този начин няма да хвърляме боб всяка година ще има ли събор или няма да има, а ще си знаем, че събор и пари за организацията му има и ще трябва само да решим къде да го проведем... Дори смятам този принцип да го предложа на обсъждане в ОС още сега.
                              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 07-05-12, 12:12.

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Колеги, има какво още да се желае в лагера за хигиена, но освен екотой има и други фирми, които дават и обслужват тоалетна за 30-тина лв. на седмица. А на предния събор екотой дадоха и ограда за траяла. Не мисля, че е удачно да се огражда целия лагер и да се събира такса на човек. По-скоро на сметката на някой от организаторите предварително тези, които желаят да внесат по някой лев. Така предварително ще има разчет за приходите, за да можем да предвидим докъде може да се отпуснем в разходната част.
                                Нужно е да има и повече хора да помагат за организацията по разставянето и прибирането на лагера.
                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Аз пък отдавна си мисля, че събора на форума трябва да е дело на форума, а не да се чака някой член на форума да се нагърби с организацията на събора, така, че на целия форум да му е кеф! Искаме събор - трябва организация! Организацията струва пари! Щом събора е на форума, форума събира пари и си прави организацията с помощта на негови членове по места (и не само) - в случая Приморско! По този начин няма да хвърляме боб всяка година ще има ли събор или няма да има, а ще си знаем, че събор и пари за организацията му има и ще трябва само да решим къде да го проведем... Дори смятам този принцип да го предложа на обсъждане в ОС още сега.
                                Аз съм съгласен,давайте една сметка тогава да се определи една сума и които има желание да преведе парите там.
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X