Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    Я да добавим и видеото

    http://www.youtube.com/watch?v=29BvazHECko
    Да олигофренийката за ранно събуждане беше готина и свежарска.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #62
      От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
      Да олигофренийката за ранно събуждане беше готина и свежарска.
      Трябва от време на време да се разпуска
      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
      +359 0878 888 874
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

      Коментар


      • #63
        Още малко матриал - плажна фиеста



























































        Добре де, понасилих я тая фотка.



































        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

        Коментар


        • #64
          От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

          Професионалистите не пускат снимки, за това малко любителски и от нас. Още с пристигането се хвърляме на плажа. Младите попълнения на бара:



          Състезанието по теглене на джип:













          Някои са толкова бързи, че размазват фотото:











          Масите започват да се увеличават:



          Както и броят палатки:



          Мръкна се. Всички се засуетиха около масите:



          Иване, дори децата знаят да казват наздраве за снимката. Ти какво гледаш?



          Най-малките умряха от глад докато се наздрависваме:









          Началникът на всички дървета и съчки СПАМИ с царевица.





          Изненада, морски дарове:



          Тарга, мерси:



          Децата си намериха бавач:



          После потанцуваха:



          Под вещото диджействане на Жоро:



          Масата се запълваше:



          И се появи светлина. Ясене да си жив и здрав. Имаме да те черпим цялата компания ( с изключение на Кольо, да не получи инфаркт и инсулт едновременно).



          Масата продължава да се пълни:



          В един момент се появи БИРА ( било съкращение от БИРНИК- не разбрах как точно се съкращава но.....).



          И докато ние си хапвахме и пийвахме, той работи:



          А, да. Масата се пълнеше.



          Около светлината се подредиха за снимка:



          Жоре, как всички готини мадами се завъртат само около теб?



          От състезанието нямам почти никакви снимки.











          Имаше публика и на втори балкон:







          В това време лагерът беше пуст:



          Тези бяха на първи балкон:



          Естествено имаше награждаване:





          Те се грижеха за най- хубавата музика:



          Не мина и без нощно състезание:



          И участник без джип в състезанието:





          После дискотека. Младене, това предполагам е нов вид дискотечен грим?



          Какво да им пусна сега?



          Това сигурно са ноти за по-добрите танци. Тарга, за това ли спечели титлата най- добър танцьор?



          Въпреки жестоката конкуренция:





          Как може да не ви се танцува?



          Коле, не прави четки на светлината (Ясен):



          Явно са се разбрали нещо за технологията ( от морска вода да стане ракия), иначе за какво да се хили така Колето?



          Малък Румба, внимавай да не станеш като него (модератор). Напътствия към по- младите:



          И двете прекрасни вечери ми падна батерията до там и нямам много от съществените моменти. Безкрайни благодарности (отново) на всички приятели, познати ( нови и стари) и до нови срещи. Да не забравя най- важното- НАЗДРАВЕ!
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • #65
            Дайте ми достатъчно дълъг лост и опорна точка...

            ... и джип ще повдигна"

            /малко по-фриволна интерпретация на Архимедовия възглас/




            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

            Коментар


            • #66
              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

              За малиновата ракия на Боби не мога да кажа нищо, понеже още ми текат лигите, макар че пробвах само един пръст. Животът е грубо нещо, сега ще чакаме следващата реколта, може пък и да я пуснат не само в Корекома.
              За хубавото казаха всички, аз ще кажа за лошото. Три неща.
              Гигантските бронирани оси, които не умират ни от петромакс, ни от чук, ни от нож. Мамка им идиотска, трети ден се тровя с алергозан - все си боли.
              И което зависи от нас:
              Свинството на публиката, особено в най-трудните за екипажите участъци. Джипа ли да ловиш, или да пазиш идиотите, които нямат точно НИКАКВА работа на тия места? Покрай маневриращ на трудно място джип, работа има само неговия си щурман, и никой друг.
              И разправиите с Джанго. Събираше парите не за себе си, и не толкова, колкото всъщност би трябвало да бъде платено на държавата, от кой да е случаен турист. Хората направиха жест за нас, не за да се циганим за по 10 лева, когато само бензина ни е струвал по 500. Срамота, господа!
              Струва ми се, че догодина такива проблеми няма да има.

              Коментар


              • #67
                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                Злати, не смяташ ли, че имената на "героите" трябва да се обяват във форума за да не се лепва етикет на всички, пък и за да са по-умерени в бъдеще на подобни форумни прояви ?
                Цвета, кой ора на плажа е видно дори от снимките тук, по отношение на другото за съжаление не знам имена.
                Кольо, няма стига. Трябва всичко да е ясно казано, и хубавото, и лошото.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #68
                  От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                  Снимки и видео и от мен ...
                  Състезанието:
                  http://www.offroader.bg/galleries.ph...=14&gallery=31

                  Събора:

                  http://www.offroader.bg/galleries.php?catg=1&gallery=29

                  Предвид икономическата обстановка в страната и пълния с мероприятия календар, миля че събора се получи !
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                    И аз да понахвърлям това-онова:
                    Пристигнахме събота по обед и естествено, че по стара традиция разпрегнах джипа и опнах 2 палатки /сина ми вече в отделна палатка спи/ в лагера на сузи феновете. Вече всички необходими удобства като електричество, вода и тоалетни бяха осигурени, шатрата на Пач-а беше опната и музиката беше на 6.

                    И се заредиха едни нескончаеми дни и нощи на Едене, пиене и веселие. Видях се с много стари познати, ходихме на плаж, /времето и морето бяха разкошни/ купонясахме здраво.
                    Включих се и в състезанието за шофиране на "Гейм овър" с кофа вода и опъване на Инсаня". Даже съвсем неочаквано за мен нашия отбор в жестока конкуренция се пребори за почетното трето място. Били сме яки, па не сме знаЯли.

                    Стефан с ужаската по някое време се опита да ни лиши от всички блага в лагера: прегази един храст, който ни пазеше сянка, опита се да скъса кабела и да прекъсне ел. захранването и да ни прегази бидона с вода. Вече налиташе да паркира ужаската върху масите под шатрата и само бързата намеса на колегите осуети по-големи поражения.

                    Изненадващо за нас едната вечер още в 22 часа Траяла спря музиката и разкачи оборудването, защото някакви ентусиасти му заповядали. Джанго /нали се водеше организатор/ също каза, че така били заповядали шефовете...
                    Имало също така и недоволни от това, че лагера бил пълен с кучета, които се разхождали, хапвали си от масите и не ползвали за тоалетни нужди определените за целта места и цяла нощ лаели...
                    Да добавя и моето скромно мнение /и предни години съм писал по въпроса/: Уважаеми колеги, в лагера е място за купон, всеки, който не понася шум, музика и домашни любимци нека да си наеме стая и като му дойде много купона да се прибере на тихо.

                    Джанго много съвесто изпълняваше задълженията си на уредник и бирник, винаги беше усмихнат и даже и готвеше в малкото свободно време, което му оставаше. Много съм изненадан, че някои наши "колеги" се скатаваха, за да не дадат по 10 лв. на палатка и много ми се иска да науча кои са. Аз даже и за сина ми Иван /на 12г./ се дадох такса и за неговата палатка и съм възмутен от цинцарлъка и еврейските трикове на някои.

                    Злати за тегленето на Жипката нещо много се впрегна и излишно трошеше нерви.

                    Кетъринга беше много добър, бирата студена, скарата - ароматна и гореща, имаши изобилие от десерти, а цените ми се сториха много ниски.

                    Във вторник след обяда събрахме багажа, помогнахме в пренасянето на загражденията от траяла и натоварването им на ремаркето, почистихме района "взехме си довиждане" и отпътувахме носейки положителните емоции от тези прекрасни дни.

                    Аз и моето семейство много добре си починахме и купонясахме, и наистина вече мислим за следващия събор.
                    Благодаря на организатори, спонсори и всички, които не пожалиха време, сили и срадства, за да се осъществи този четвърти национален офроуд събор.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #70
                      От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                      Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                      Професионалистите не пускат снимки, за това малко любителски и от нас. И двете прекрасни вечери ми падна батерията до там и нямам много от съществените моменти. Безкрайни благодарности (отново) на всички приятели, познати ( нови и стари) и до нови срещи. Да не забравя най- важното- НАЗДРАВЕ!
                      Страхотен репортаж Женя!Искам да отбележа,че от 2 години насам това ми е най-лежерната и безгрижна почивка.Изключително съм доволен и от лагера,и от това че успях да си поговоря на воля без ограничение с колегите,които познавам и да се запозная с тези,които познавам само задочно.От този събор за винаги ще ми остане като спомен страхотната горичка и мидите на Таргата.Никога преди не съм ял толкова вкусни и чисти миди.За мое щастие аз не можах да видя нищо негативно и се заредих само с положителни емоции.Искрено се надявам всички да сме подходили достатъчното отговорно,за да сме добре дошли на това страхотно място и до година.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • #71
                        От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Страхотен репортаж Женя!Искам да отбележа,че от 2 години насам това ми е най-лежерната и безгрижна почивка.Изключително съм доволен и от лагера,и от това че успях да си поговоря на воля без ограничение с колегите,които познавам и да се запозная с тези,които познавам само задочно.От този събор за винаги ще ми остане като спомен страхотната горичка и мидите на Таргата.Никога преди не съм ял толкова вкусни и чисти миди.За мое щастие аз не можах да видя нищо негативно и се заредих само с положителни емоции.Искрено се надявам всички да сме подходили достатъчното отговорно,за да сме добре дошли на това страхотно място и до година.
                        За мидите трябва да се благодари и на Митко Вълев че ме закара с лодката до мястото, и на теб че ми донесе регулатора и на всички които се занимаваха да ги пекат. Да не забравяме и питкоте на Мария. Как не и писна да меси и да пече не ми е ясно. В един момент, никой не казваше благодаря. Просто ги пиехме за даденост. Благодаря Мария.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                          Починахме си добре, прекарахме си чудесно!
                          Имам една малка забележка относно пропускателния режим на зрителите- по време на траяла гората така се задръсти от автомобили на зрители, че самите участници нямаше как да припарят до трасето. А в това време полицаите ядяха семки и се задяваха с адреналинките на РЕДБУЛ .
                          Състезателите се чудеха да карат ли или да пазят зрителите.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #73
                            От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                            Тц.тц.тц.. , цялото северно полукалбо говори за тази ракия... Аз не я опитах , но си отядох от прекрасните питки на сач на Мария .
                            Благодаря ти Мария , бяха разкошни !!
                            Благодаря на Land Rover лагера за приятното прекарване !
                            Благодаря и на организаторите за положените усилия . Отново доказахте , че не жалите нищо за да го има събора !
                            Благодаря и на Женя за готините снимки !
                            Последно редактирано от Stank; 09-09-11, 21:46.
                            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                            WJ 4.7

                            Коментар


                            • #74
                              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                              Кетъринга беше много добър, бирата студена, скарата - ароматна и гореща, имаши изобилие от десерти, а цените ми се сториха много ниски.

                              Много благодаря.
                              Постарахмесе със децата да бъде всичко перфектно но на полеви условия толкоз.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                Много благодаря.
                                Постарахмесе със децата да бъде всичко перфектно но на полеви условия толкоз.
                                .......бих казъл, беше перфектно, въпроки полевите условия, особено ония пушените месца, като минат през скарата ммммммм

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X