Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05092011236.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5302129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05092011237.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5302130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05092011243.jpg
Прегледи:1
Размер:170.8 КБ
ID:5302131Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05092011244.jpg
Прегледи:1
Размер:163.4 КБ
ID:5302132Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05092011249.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5302133
    Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

    Коментар


    • #47
      От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

      И един малко по различен поглед от събора:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00033.jpg
Прегледи:1
Размер:172.1 КБ
ID:5302235Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00034.jpg
Прегледи:1
Размер:129.1 КБ
ID:5302236Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00031.jpg
Прегледи:1
Размер:198.2 КБ
ID:5302234Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00025.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5302232Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00030.jpg
Прегледи:1
Размер:213.0 КБ
ID:5302233Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00042.jpg
Прегледи:1
Размер:79.4 КБ
ID:5302238Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic00037.jpg
Прегледи:1
Размер:179.6 КБ
ID:5302237

      Това е Беглик Таш и .......

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Адаш, това не беше смрад а лендровър ентусиазъм, който се носеше из въздуха и то само когато "благородната английска техника" се използваше по предназначение.
        Ако вместо бетоновоза с вода в изкопа за водно препятствие, беше изсипано съдържанието на Дифендера - със сигурност публиката нямаше да се завира в трасето.
        Коле, дай му я тази чаша де! Нали видя какво се сипва в тази марка.

        Колеги, като се напънах, щото требе напъване, т.к темата нещо се осра и опика, стигнах до нЕколко извода:

        1. Това дето смърди го правим ние, щото ние го произвеждаме. Колега ти може би произвеждаш парфюм, не знам.

        2. Че квото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи - Коле, кой избра мястото.

        3. Чашата си е хубава и какво ще пиеш от нея зависи само от теб.

        4. Че личните взаимоотношения не бива да се отъждествяват с всички каращи дадена марка. Това може да го потвърди и Данчо от Шумен и той е с ЛР.

        5. Че Дефендера е универсална кола, става за всичко

        Коле, благодаря за песента. Много ми хареса.

        Коментар


        • #49
          От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

          Плажът.

          Градчето.

          Пред изгрев.

          Изгрев.

          Гората, каквато я оставихме след събора.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #50
            От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
            Коле, дай му я тази чаша де! Нали видя какво се сипва в тази марка.

            Колеги, като се напънах, щото требе напъване, т.к темата нещо се осра и опика, стигнах до нЕколко извода:

            1. Това дето смърди го правим ние, щото ние го произвеждаме. Колега ти може би произвеждаш парфюм, не знам.

            2. Че квото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи - Коле, кой избра мястото.

            3. Чашата си е хубава и какво ще пиеш от нея зависи само от теб.

            4. Че личните взаимоотношения не бива да се отъждествяват с всички каращи дадена марка. Това може да го потвърди и Данчо от Шумен и той е с ЛР.

            5. Че Дефендера е универсална кола, става за всичко

            Коле, благодаря за песента. Много ми хареса.

            Някой хора са си забравили чувството за хумор... Какви лични отношения, какви 5лв?! Просто се шегувахме без лоши чувства. И с Хлопела на Кольо се бъзикахме, пък не ни наби
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #51
              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Някой хора са си забравили чувството за хумор... Какви лични отношения, какви 5лв?! Просто се шегувахме без лоши чувства. И с Хлопела на Кольо се бъзикахме, пък не ни наби
              И все пак Дефендера е универсална кола и това е. А кой няма чувство за хумор, не знам.

              Коментар


              • #52
                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                2. Че квото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи - Коле, кой избра мястото.

                .
                Мястото на лагера Кольо го избра, но на Еко-тойовете не е случайно, защото имаха прекрасна видимост към трасето на траяла...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f0210632.jpg
Прегледи:1
Размер:232.4 КБ
ID:5302303
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #53
                  От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                  Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                  Не ... напротив - шапка ти свалям за ентусиазма Под " този" разбирай джипа , а "линейката" е това под него . Поздравления за положения труд и ти пожелавам скорошно довършване и да не забравите ръчната, че да не вземе да ви избяга някой път
                  Аз предимно се занимавам с друг вид тунинг не по джипове а по коли за дрифт и смея да кажа че имам едно от най подготвените БМВ-та в БГ за тази цел. Но съм любознателен и вече знам и доста неща за офроуда и за напред ще продължаваме да работим по "линейката" и да я направим истинаки добра.
                  Дори с тоя събор успяхте да ме закрастите и вече съм пазарил една Тойота 73-ка за мен та в най скоро време ще почвам ъпгрейди и по но нея. Така че живот и здраве и мен ще ме виждате по събори от тук насетне )))))

                  Коментар


                  • #54
                    От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                    Съвсем сериозно призовавам да се въздържаме от гадни изказвания. Било какво било, еко тойове, говновози и т.н. да си останат назад в темата, да не я обръщаме на караница. Толкова ми беше хубаво на събора, нека да не разваляме хубавия спомен с кухи дразненици.

                    В чашата пих вино което Бочо пази от миналия събор- Дадоха му го като награда за първо място в дисциплината "Дърпане на джип". Тогава той обеща да го пази до следващия събор, и да го даде да го изпием заедно.
                    Изпълни си думата(не, че съм се съмнявал де), ама не пи от виното. А това вече е лошо, или поне говори лошо за човека...

                    Бочо прати си адреса бе, ще стане интересно. Не, няма да ти пратя чашата, нещо друго ще е, ама ще стане интересно, вярвай.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ........
                      В чашата пих вино което Бочо пази от миналия събор- Дадоха му го като награда за първо място в дисциплината "Дърпане на джип". Тогава той обеща да го пази до следващия събор, и да го даде да го изпием заедно.
                      Изпълни си думата(не, че съм се съмнявал де), ама не пи от виното. А това вече е лошо, или поне говори лошо за човека...

                      Бочо прати си адреса бе, ще стане интересно. Не, няма да ти пратя чашата, нещо друго ще е, ама ще стане интересно, вярвай.
                      Е как да не пих от виното нали ми сипа цяла чаша.
                      Пращам ти го ама ако е нещо гадно ще жертвам още един литър които ще ти сипя в казанчето на чистачките та всеки път като пръснеш да се сещаш за мен.


                      П.П Само за инфо да знаеш че ако бях плювнал в кофата щях да те бия и тази година и да си взема чашата.
                      Последно редактирано от bochopz; 08-09-11, 20:00.
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                        Кольо, дай чашата на Бочо, пък освен ракията от него аз ще ти подаря 6 чаши за бира Шуменско и допълнително 6 халби за бира, пак Шуменско. Не го мъчи.
                        Освен видяното от Благо, имаше и други кофти моменти на Събора, като нощното разораване на плажа, което докара големи проблеми на организаторите, защото арендатора беше меко казано бесен, че сутринта трябва да подравнява и почиства преди да дойдат плажуващите. Дали ще ни пуснат пак на Приморско след тая изцепка сега е под въпрос.
                        За пиянските опити да се провали и сътезанието за теглене на джип няма какво и да говорим, явно някои колеги са дошли с цел да се освинят и да се заяждат, здраве да е. Догодина те ще организират състезанието, пък други ще се бъзикме и заяждаме.
                        Отделно се намериха и скръндзи, дето им се досвидяха 10-те лева за бивакуване, че и спорили с Джанго и се измъкнали без да дадат нужното. Забогатели са с тия 10 лева, да са живи и здрави.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #57
                          От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                          С поздрав за Джанго!
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1297a.jpg
Прегледи:1
Размер:142.1 КБ
ID:5302359

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1300a.jpg
Прегледи:1
Размер:285.6 КБ
ID:5302360

                          Коментар


                          • #58
                            От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Освен видяното от Благо, имаше и други кофти моменти на Събора, като нощното разораване на плажа, което докара големи проблеми на организаторите, защото арендатора беше меко казано бесен, че сутринта трябва да подравнява и почиства преди да дойдат плажуващите. Дали ще ни пуснат пак на Приморско след тая изцепка сега е под въпрос.
                            За пиянските опити да се провали и сътезанието за теглене на джип няма какво и да говорим, явно някои колеги са дошли с цел да се освинят и да се заяждат, здраве да е. Догодина те ще организират състезанието, пък други ще се бъзикме и заяждаме.
                            Отделно се намериха и скръндзи, дето им се досвидяха 10-те лева за бивакуване, че и спорили с Джанго и се измъкнали без да дадат нужното. Забогатели са с тия 10 лева, да са живи и здрави.

                            Злати, не смяташ ли, че имената на "героите" трябва да се обяват във форума за да не се лепва етикет на всички, пък и за да са по-умерени в бъдеще на подобни форумни прояви ?
                            Последно редактирано от cveta68; 08-09-11, 20:58.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                              Айде стига а?
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Четвърти Национален офроуд събор - какво се случва - снимки - разкази

                                Първоначално публикуван от Estranged Преглед на мнение
                                С поздрав за Джанго!
                                [ATTACH=CONFIG]360467[/ATTACH]

                                [ATTACH=CONFIG]360468[/ATTACH]
                                Я да добавим и видеото

                                http://www.youtube.com/watch?v=29BvazHECko
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X